Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Helal kız duyguş böyle uyanık gülerek alttan laf sokmaya çalışan eltilere haddini bildirmek boynumuzun borcudur 😂😂😂
Benimki de böyle ben çok iyiyim pozlarında hep ama bir boşluk bulsa hemen saldıracak ama ben napıyorum tabi kii hiç fırsat vermiyorum o da deli oluyor bende zevkten dörtköşe :KK70: :KK70:
Diyorum ya yeni sülalem kocamın ailesi benim deli olduğumu anladılar bulaşmıyorlar çok ben alttan alttan veriyorum ara gazına çekiliveriyorum kenara maşallah diyim ya çok iyiler😂

Aşkım inşallah hemen sen de gelirsin yanımıza bol bol kaynatırız burada benim birebir regl belirtisi gibiydi bir de çok şiddetli baş dönmesi oldu bende öğrenmeden önce hala devam ediyor maalesef sağ kısımda böyle pıtpıt atan bir şey vardı ama ben bunu regl öncesi diye düşündüm. Hatta çeyizimden patik falan çıkarttım kız ben dedim ayaklarimi üşüttüm herhalde Ankara havası beni çarptı meğer kafayı üşütmüşüm hamileymişim😂🤦‍♀️❤️
Şuan hala öyle mi damar atması gibi pıt pıt bişi atıyomu

Yaaa sen nerelerdesin 🤍
Valla bahçelide 6 yıl yaşadıktan sonra bana da bi öyle gelir gibi oldu uzak diye :spor: ama sevdim ya bu tarafı da çok hareketli :KK71:bir de Ankara da artık her yer her yere uzak olmuş durumda inanılmaz bir trafik
Ay uykulardayım canım sabah bi kalktım uyudum yine ara ara kalkıp uyudum sürekli daha anca kendime geliyorum 😂
Evet yaşamkent son yıllarda özellikle baya bi büyüdü hareketlendi, şehir dışarıya doğru kaymaya başladı. Bahçeli de gezeceksin ya, yaşama alanı değil orası. Zaten araç park etmeye bile yer olmuyo insan cinnet geçiriyo tüm ara sokakları taramaktan 😂

Şuan hala öyle mi damar atması gibi pıt pıt bişi atıyomu
Bebeğin hareketleri minimum 4 aydan sonra hissedilir diyor uzmanlar canım 😁 o zamana kadar olan tüm hislerin hepsi gazdır gaz diyorlar 😂😂😂 zaten şimdi minicicikler imkansızın da imkansızı şu süreçte 😘

Bebeğin hareketleri minimum 4 aydan sonra hissedilir diyor uzmanlar canım 😁 o zamana kadar olan tüm hislerin hepsi gazdır gaz diyorlar 😂😂😂 zaten şimdi minicicikler imkansızın da imkansızı şu süreçte 😘
Bizim büyükler cinsiyeti böyle tahmin ediyo erkek çocuğu ise 40 günlük olduktan sonra damar atar gibi atarmiş ama kız çocuğu geç oynarmiş

Diyorum ya yeni sülalem kocamın ailesi benim deli olduğumu anladılar bulaşmıyorlar çok ben alttan alttan veriyorum ara gazına çekiliveriyorum kenara maşallah diyim ya çok iyiler😂
Aynen aynen bende de aynı taktik geçerli ben eşim ile aynı köydenim , eltim başka bir yerden eşimin babası memur ordayken olmuş düğün köyde falan istememiş benimki köyümüzde oldu tabi bir sürü adet gelenek hepsi için sırayla laf yapıyor 2 senedir ısıtıp ısıtıp düşün bende diyorum git kayınpederinden tekrar düğün iste abla öyle düğün mü olurmuş niye köyde yapmadın o zaman diye salıyorum kendini şişirip oturuyor sonra 😂

Kuzenim de söylerdi hep onunki erkek oldu bakalım sözlerini ne olucak 😂
Geçenlerde çin takvimine göre hesaplamaya baktım, onda da erkek çıktı 😂 eğer cidden erkek çıkarsa çok gülerim 😂😂😂 ben de hep kızım olsun istemişimdir eskiden beri ilk çocuğumu🌸 şimdi yorum yapamıyorum üzülmesin hissederse diye😂, sağlıklı olsun da yeter ki cinsiyeti önemli değil😍🤩😁♥️

Geçenlerde çin takvimine göre hesaplamaya baktım, onda da erkek çıktı 😂 eğer cidden erkek çıkarsa çok gülerim 😂😂😂 ben de hep kızım olsun istemişimdir eskiden beri ilk çocuğumu🌸 şimdi yorum yapamıyorum üzülmesin hissederse diye😂, sağlıklı olsun da yeter ki cinsiyeti önemli değil😍🤩😁♥️
Sağlıklı olsun da cinsiyetin bı önemi yok hadi bakalım bende çok merak ettim şimdi ne zmn öğrenciksin kaç aylık şuan

Çin takvimi neymiş kız bana da bak bi ay catlarım meraktan bak bunu yeni duydum 😂

Sağlıklı olsun da cinsiyetin bı önemi yok hadi bakalım bende çok merak ettim şimdi ne zmn öğrenciksin kaç aylık şuan
6+2’yim canım bugün. 14. Haftadan sonra belli olmaya başlıyo diyolar. Tabi gösterirse 😂

Çin takvimi neymiş kız bana da bak bi ay catlarım meraktan bak bunu yeni duydum 😂
Doğum tarihi gün ay yıl ve gebe kalınan ayı söyleyin bana bakayım yazayım 😂

X