Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Aaaa evet biliyorum İldemi , doktor kime gidiyorsun Kayseri de ? Bende dün doktor araştırdım bugün arayıp şu doğum paketleri için bilgi alacağım bakalım

Hahahah ay duyguş dün de bizde aynı şey oldu kemerini çok saçma bir yere kaldırmışım nasıl oldu anlamadım
Sonra buldum neyse diyo şimdi ben sana nasıl kızayım , dedim ki kızamazsın ben hamileyim çok komik haller yaaa delilik

Aaaa evet biliyorum İldemi , doktor kime gidiyorsun Kayseri de ? Bende dün doktor araştırdım bugün arayıp şu doğum paketleri için bilgi alacağım bakalım
Şehir hastanesine gidiyorum canım, tüp bebek merkezi açıldı orada takipli hastaydım hâlâ orada takipliyim
Aşılama yapıldı ilk tutmadı,bu ay işte ganolf iğnesi ile tekrar aşılama olacak sonra tüp bebek raporu icin gecilecekti bizimki sürpriz yaptı

Hahahahahahah
Ya
Hürrem sultan gibi gebeyim ben

Yaaa ne kadar güzel bir sürpriz olmuşşşş size.
Burada doğum haberlerimizi vereceğimiz sağlıklı günler de gelir inşallah hepimiz için
Çok zor ve stresli bir yol ama sonu uçsuz bucaksız güzelliklere gitsin hep

Aynen kelebeğim çok güzel beklenmedik oldu valla
Allah'ım sağlıkla ilerletsin hepimizin ve hepimiz sağlıkla dünyaya getirelim

Hangi özele gittin Ankara’da belki de laboratuvar durumundan olabilir
Merhaba yorumları okudum ve mükemmel enerjiniz var benimde adetime 2 gün var biraz belirtilerim var ümitliyim bu aydan inşallah aranıza katılırım acaba sizin belirtileriniz nelerdi regl belirtisinin aynısı demişsiniz ama farklı bir belirtiniz varmıydı acaba

Hoş geldinnnn
Benim adet belirtisi gibi değildi pek ,benim zaten adet döneminde çok belirtim olmuyor çok su içmek ve tatlı kriizi dışında
Ama bu sefer kasıklarımda batma çok oldu özellikle günüm yaklaşırken, bacaklarımda da sızlama gibi ara ara giren ağrılar hissettim. Ondan sonra bu işte bir iş var diyip test yaptım zaten daha 6 gün falan vardı bat için. Hafif silik çizgiyi de o zaman gördüm sonra adet günüme kadar her gün test yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…