Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Evet hepsinde silik çıktı bata 5 gün var🥹ilk önce artı med yaptım en belirgin onda çıktı ama güvenemediğim için diğerlerini de yaptım 🥹
Daha beş gün var ya o yüzden silik çıkmış olabilir eğer sabredebilirsen adet gününde bence bir kan testi yaptırmalısın vallahi ben de dört gün önce öğrendim âdetten sonra sürekli beta takibi inan sinir stres olursun bence biraz bekle öyle kan ver şu an daha çok yenidir aşkım❤️

Çok teşekkür ediyorum hepinizin bu desteğinden ötürü gerçekten her ne kadar tanımasak da birbirimizi çok iyi niyetli iyi düşünceli kardeşlersiniz bundan iki sene önce de bir düşük yaşamıştım ama o bebeğimin kalbi atıyordu 2 aylıktı bu bebeğim de bir aylıkmış yine de nasip düşünceleriniz her ne kadar mantığa iyi gelse de ben yime de anne olmak ve evlat sahibi olmak istiyorum kendime bu yönden zülm etmek istemiyorum zaten hiç korunmadım eğer hayırlı ise rabbim versin belki yıllarca deneyeceğim olmayacak ama yine de bekleyeceğim bu süreçte sizleri takip edip destek olacağım 🥰🥰🥰🥰🥰
2 tane ust uste dusugunuz varsa genetik test yaptirin baska bir sorun olabilir

Kızlar geceleri bende mide bulantısı ve aşırı baş dönmesi oluyo tansiyonum düşüyo sanırım dünyam dönüyo böyle şeyler var mı sizin

Kızlar geceleri bende mide bulantısı ve aşırı baş dönmesi oluyo tansiyonum düşüyo sanırım dünyam dönüyo böyle şeyler var mı sizin
Benim de normalde hep tansiyon düşük 10-5 gibi, çok az baş donmem oluyor, mide bulantım hiç yok, ilk ogrendigim 3.-4.hafta fena bel ağrısı vardı ve agzimda metalik tat var .

Son düzenleme:
Benim de normalde hep tansiyon düşük 10-5 gibi, çok az baş donmem olmuyo, mide bulantım hiç yok, ilk ogrendigim 3.-4.hafta fena bel ağrısı vardı ve agzimda metalik tat var .
Benim de 10/6 10/5 falan çıkıyo ama zor atıyorum kendimi koltuğa o kadar fazla dönüyo afedersiniz ama kusacak gibi oluyorum ama kusma yok. Ben hamile kaldığımı bilmediğim zamanlarda eşime elim anahtar kokuyor diyordum metalik tat değil ama bayağı metalik koku aldım ben😂

Benim de 10/6 10/5 falan çıkıyo ama zor atıyorum kendimi koltuğa o kadar fazla dönüyo afedersiniz ama kusacak gibi oluyorum ama kusma yok. Ben hamile kaldığımı bilmediğim zamanlarda eşime elim anahtar kokuyor diyordum metalik tat değil ama bayağı metalik koku aldım ben hatta
Bende mide bulantısı yok, hatta olsa az yerdim diye düşünüyorum, acayip yiyorum galiba 2 buçuk haftada 2-3 kilo aldım, zaten gebelik öncesinde de almıştım🙈 diyetisyene başlıyım diyorum en azından sağlıklı şeyler yaparım kendime

Cok hızlı yükseldi betahcg , 3 hafta 2 günde 222 , sonrasında 750 oldu bir daha bakmadı, bizim aile de ikiz çok, acaba ikiz mi diye heyecanlandım artış fazla olunca, ama daha erken dedi şuan görmek için, ben durur muyum , chatcpt kankim olur🤣, her şeyi sorup duruyorum fotoğrafi da ekleyip sordum🙈, değil dedi. Sağlıklı olsunlar da … sen de yurtdisindaydin demi? fufucum fufucum
Şimdi dönebildim dışarıdaydık,
Evet ben de yurtdışındayım canım Suudi Arabistan’dayım. 🌸 1seneden fazladır gurbetçiyim ama genellikle 3-4 ayda bir gidip geliyorum türkiye’ye.

Bende biraz önce baş dönmesi oldu hafif çok ilginç, bi de bu sabah her zaman yulaflı yaptığım omlet ile hatta salatalık bi koktu bana. Salatalık hatta bildiğimiz toprak koktu toprak tadı aldım yerken. Haydaa noluyo dedim 😂
Haziran anneleri paylaşım alanında herkes 6. Haftada mide bulantılarım şak diye başladı yazmış. Kızlardan biri düne kadar hiçbir şeyim yoktu 6 oldum kendime nazar ettim midem bulanıyo demiş. Bizim de periyoda göre yarın 6 oluyo, başlıyo muyuz dersin? 🫣🤭 ama olmasın ya ben yemek yemekten aşırı zevk alan bi tipim ağlarım ya 😂

Bende mide bulantısı yok, hatta olsa az yerdim diye düşünüyorum, acayip yiyorum galiba 2 buçuk haftada 2-3 kilo aldım, zaten gebelik öncesinde de almıştım🙈 diyetisyene başlıyım diyorum en azından sağlıklı şeyler yaparım kendime
Ben de tam tersini bir haftada 4 kg vermişim beni bu son durumlar strese soktu hiçbir şey yiyip içemiyorum sanki ağzıma bir lokma atıyorum büyüyor yutamıyorum

Bende biraz önce baş dönmesi oldu hafif çok ilginç, bi de bu sabah her zaman yulaflı yaptığım omlet ile hatta salatalık bi koktu bana. Salatalık hatta bildiğimiz toprak koktu toprak tadı aldım yerken. Haydaa noluyo dedim 😂
Haziran anneleri paylaşım alanında herkes 6. Haftada mide bulantılarım şak diye başladı yazmış. Kızlardan biri düne kadar hiçbir şeyim yoktu 6 oldum kendime nazar ettim midem bulanıyo demiş. Bizim de periyoda göre yarın 6 oluyo, başlıyo muyuz dersin? 🫣🤭 ama olmasın ya ben yemek yemekten aşırı zevk alan bi tipim ağlarım ya 😂
Aşkım yeter ki her şey çok güzel olsun herhangi bir sorun çıkmasın da ben her türlü kusmaya dönmeye razıyım şu an o moda soktu beni bu durum😂

Aşkım yeter ki her şey çok güzel olsun herhangi bir sorun çıkmasın da ben her türlü kusmaya dönmeye razıyım şu an o moda soktu beni bu durum😂
Çok düşünüyosun strese sokuyosun tansiyonu oynatıyosun resmen yapma kuzu rahatla artık, yarın git hemen sabahtan bitir artık bu stres durumlarını.
ben de doktora gittim tahlilleri gösterdim her şey yolunda dedi, sadece 1 tane idrarda bi değerim sınırda çıktı onun için de c vitamini kullan dengelenir dedi. Yarın c vitaminine de başlicam, bu akşam aspirine de başladım. ilaçlarcaaaa 😁

Çok düşünüyosun strese sokuyosun tansiyonu oynatıyosun resmen yapma kuzu rahatla artık, yarın git hemen sabahtan bitir artık bu stres durumlarını.
ben de doktora gittim tahlilleri gösterdim her şey yolunda dedi, sadece 1 tane idrarda bi değerim sınırda çıktı onun için de c vitamini kullan dengelenir dedi. Yarın c vitaminine de başlicam, bu akşam aspirine de başladım. ilaçlarcaaaa 😁
Aşkım benimki kan değerlerime idrar tahlilleri vs hepsi yapıldı onlarda herhangi bir problem çıkmadı yarın sabah Gazi Üniversitesi’ndeki şu doktorla bir tanışalım bakalım benim gibi panik atak bir hastası olduğu için mutlu olacak mı merak ediyorum😂

Aşkım benimki kan değerlerime idrar tahlilleri vs hepsi yapıldı onlarda herhangi bir problem çıkmadı yarın sabah Gazi Üniversitesi’ndeki şu doktorla bir tanışalım bakalım benim gibi panik atak bir hastası olduğu için mutlu olacak mı merak ediyorum😂
Ben güzel haber alicagini biliyorum, kızlar bu arada benden kan ve idrar almadılar, beta baktilar ve vajinal ultrason o kadar, 7. Haftada hepsine bakılacak denildi ondan bekliyorum. Siz benden 2 gün öndesiniz , fufucum fufucum yazin bana da :) 6. Hafta baslangicini.:)))

X