Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Kızlar baştan sona okudum herseyi, Esma senin adına çok üzüldüm ama eşinle yeniden beraber olma kararına saygı duydum ve hayırlısı oldu gibi hissettim, Duygus beta keseden sonra bakılmaz, kafa karıştırır. Umarım güzel haberler alırsın bu yeni doktordan.
Ben şubatta evlendim . 38 yaşındayım , ilk gebeligim nisanda ve duzensiz beta ile dış gebelik, metotraksat iğne ile düşürüldü, çok üzüldüm, kötü bir süreçti, herkese de söylemiştim çevrem de genistir. Tek tek açıklama yaparken daha da üzüldüm. Şuan 2. Gebeligim 6 Eylül son Regl , 5 hafta4 gün şuan , Regl den 1 hafta önce öğrendim. Erken gebelik testleriyle.sadece Amerika’da 5-6 kişiye söyledim , ailemle paylasmadim, aralıkta gelicem 3 ay dolmuş olacak , sarilarak söylemek istiyorum, tabi içim içime sığmıyor, Erkenden beta ya başladım riskli gebelik olabilir diye, iki kartından fazla artış görüldü ve bir daha yapılmadı, 4. haftalıkken vajinal muayene ile kese de görüldü. Amerika da yaşıyorum burda her gittiğinde farklı dr görüyorsun. 7. Haftada kalp atısına bakilacak. Sizinle de paylaşmak istedim.
Bu hamileligimde zaten olursa olacak ve doğacak, hiç bir şey onu etkileyemez. Günü yoksa da hayırlısı olacak diye dusunuyorum.
Lütfen kendinizi yormayın, her strese girdiğiniz de bunu düşünün. ❣️
Ayçaaa hoşgelmişsin aramıza 😍 güzel haberlerle gelmişsin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin hepimizin minnoşları 😍 geçmiş için çok şükür geçmişler olmuş güzellikler yerini doldurmuş.
Evet yurtdışında türkiye gibi değil ama bu iyi bir şey sürekli test ve strese girilmiyor en azından. Ama doktorun sürekli değişmesi hoş değil tabi senin için.
Ben aileme dün keseyi görünce söyledim sürprizli dayanamadım artık ağlaştık baya 😍🥹 ama biz ailelerimizi uyardık kimseye söylemeyeceğiz süreç daha da ilerlesin sonra kuzenler akrabağlar söyleriz dedik. nası mutlu oluyolar akılları özellikle gurbette de olunca hep bizde, kalp atışlarını duyunca en azından söyleyin siz de bence 3 ay bekleyin en azından ailelere 😍

Kızlar baştan sona okudum herseyi, Esma senin adına çok üzüldüm ama eşinle yeniden beraber olma kararına saygı duydum ve hayırlısı oldu gibi hissettim, Duygus beta keseden sonra bakılmaz, kafa karıştırır. Umarım güzel haberler alırsın bu yeni doktordan.
Ben şubatta evlendim . 38 yaşındayım , ilk gebeligim nisanda ve duzensiz beta ile dış gebelik, metotraksat iğne ile düşürüldü, çok üzüldüm, kötü bir süreçti, herkese de söylemiştim çevrem de genistir. Tek tek açıklama yaparken daha da üzüldüm. Şuan 2. Gebeligim 6 Eylül son Regl , 5 hafta4 gün şuan , Regl den 1 hafta önce öğrendim. Erken gebelik testleriyle.sadece Amerika’da 5-6 kişiye söyledim , ailemle paylasmadim, aralıkta gelicem 3 ay dolmuş olacak , sarilarak söylemek istiyorum, tabi içim içime sığmıyor, Erkenden beta ya başladım riskli gebelik olabilir diye, iki kartından fazla artış görüldü ve bir daha yapılmadı, 4. haftalıkken vajinal muayene ile kese de görüldü. Amerika da yaşıyorum burda her gittiğinde farklı dr görüyorsun. 7. Haftada kalp atısına bakilacak. Sizinle de paylaşmak istedim.
Bu hamileligimde zaten olursa olacak ve doğacak, hiç bir şey onu etkileyemez. Günü yoksa da hayırlısı olacak diye dusunuyorum.
Ya çok tatlısın en iyisini yapmışsın bu sefer söylememekle biz de erken söyledik galiba ama insan da bir an önce paylaşmak istiyor ne biliyim benim de kese gözüktü iyi gidiyor dendi sonrasında bu beta muhabbeti çıktı beni aşırı gerdiler inşallah yarın sağlıklı ilerlediğini görürüm bebeğimin gidişatını bebeklerimizi kucağınıza aldığımız an buraya fotolar atalım❤️

Ay kız bir de bana duyguş diyor yiyecegim şimdi seni yarın hastanedeki kontrolümden sonra inşallah benim de içim bir rahatlar ferahlarım bebeğimin kesesini sağlıklı bir şekilde görünce normale dönerim inşallah❤️

çok özledim 1 yıldan fazla görmüyorum, normalde hiç bir şeyi içimde tutamam , hiç özelim yoktur 🙈🤣. Ama bu sefer zar zor tutuyorum, sonrasında uzun uzun sarilmak istiyorum 🥲. Herseye pit gidiyo gözlerden yaş, hormonlar tavan . Her şey güzel olucak uzun bir süre, şu ilk 3 ayı atlattık mı daha kolaylasicak. 💃💃benim de 7. Haftayı beklemem gerekiyor kaldı 10 gün ❣️🙏🏻 Allah tan şu uyku çok geliyor, uyuya uyuya geciricez :)

Ay kız bir de bana duyguş diyor yiyecegim şimdi seni yarın hastanedeki kontrolümden sonra inşallah benim de içim bir rahatlar ferahlarım bebeğimin kesesini sağlıklı bir şekilde görünce normale dönerim inşallah❤️
Güzel haberler ver , sevinelim hep birlikte ❣️

çok özledim 1 yıldan fazla görmüyorum, normalde hiç bir şeyi içimde tutamam , hiç özelim yoktur 🙈🤣. Ama bu sefer zar zor tutuyorum, sonrasında uzun uzun sarilmak istiyorum 🥲. Herseye pit gidiyo gözlerden yaş, hormonlar tavan . Her şey güzel olucak uzun bir süre, şu ilk 3 ayı atlattık mı daha kolaylasicak. 💃💃benim de 7. Haftayı beklemem gerekiyor kaldı 10 gün ❣️🙏🏻 Allah tan şu uyku çok geliyor, uyuya uyuya geciricez :)
Ya kıyamam sana ben de birden bire uyuyorum hamileliğin en baskın belirtisi uyku oldu bende durup dururken uyuyup üç 5 saat sonra uyanıyorum hiç uyumamış gibi😂 senin son adet tarihin ne zamandı Allah’ım bu güzel süreçleri birlikte Yürütmeyi nasip etsin güzel güzel haberler verelim birbirimize❤️

Duyguş çok güzel haber canım sevindim senin adına, git yaptır kaydını test tahlil ne istiyosa ay sonu hepimiz için büyük gün olacak 😍🌸ama ben 2 hafta dayanabilir miyim bilmiyorum 😂
Vallahi aşkım ben bu aralar o kadar çok hastane gördüm ki yarın bana her şey yolunda desin bir sakin ol sal biraz desin tam tersine gelme ay sonuna kadar hastaneye desin vallahi ben başka bir şey istemiyorum

Bu duygusallık beni de yedi, video izliyorum ağlıyorum. Yemek yerken bir şeyler izliyoruz geçen gün çok saçma bi sahnede ağzımda yemek doluyken şak diye ağlamaya başladım eşimle ikimizde kalakaldık. 😂😂 başladım sonra gülmeye sonra yine ağlamaya yine gülmeye yine ağlamaya.. kırdım kafaları iyice 😂😂😂
Benim de doktor 2 haftaya gel dedi ama bende 10 güne giderim bence 😂😂

Mesela dünkü halimi anlatayım size gülün biraz😂🤦‍♀️ apartmanda kapının önüne çöp koyuyoruz hani alıyorlar ya dün alınmamıştı ben dün onun için oturup yarım saat ağladım nasıl yani biz mi atacağız artık diye yani derdime bakar mısın aslında başka bir şey var kafamda ama onu bahane ettim bir yandan annem gitti dün üzülüyorum falan bir yandan işte kafamdaki bu beta muhabbeti😂

Vallahi aşkım ben bu aralar o kadar çok hastane gördüm ki yarın bana her şey yolunda desin bir sakin ol sal biraz desin tam tersine gelme ay sonuna kadar hastaneye desin vallahi ben başka bir şey istemiyorum
İnşallah kuzu. Ben de kan tahlillerini göstermeye gideceğim doktora inşallah her şey yolundadır.

O kadar iyi anlıyorum ki, benimde 10 kez betaya bakilmisti öncesinde. ben çok güzel hissediyorum güzel haberler alacagini düşünüyorum, 6 Eylüldü , 5 hafta 4 gün şuan . 4. Haftada yani regl günüm de ultrasonla görüldü, ben erken tespit ettiğim için erken başlandı sürece. Dur hatta görüntülü ekliyim🤣ilk foto
IMG_1771.jpeg

Kan tahlilleri neyle alakalı beta mı ?
Yok canım batışma var rahimde dedim herkeste olan şey ama buradaki doktorum sık olması neden acaba bi idrar ve kan tahlili bakalım dedi. Onların sonuçları yani.
O kadar iyi anlıyorum ki, benimde 10 kez betaya bakilmisti öncesinde. ben çok güzel hissediyorum güzel haberler alacagini düşünüyorum, 6 Eylüldü , 5 hafta 4 gün şuan . 4. Haftada yani regl günüm de ultrasonla görüldü, ben erken tespit ettiğim için erken başlandı sürece. Dur hatta görüntülü ekliyim🤣ilk foto
bu arada minik çok tatlı çıkmış maşallah 😍🧿 duyguyla benim de son adet 4 eylül. 2 gün var aramızda seninle ama hepimizin döllenme süreci farklı ve ovulasyonlar da farklı sanırım.
Benim kese daha yeni gözüktü seninki maşallah poz bile veriyo 🤩🧿🧿🧿

Cok hızlı yükseldi betahcg , 3 hafta 2 günde 222 , sonrasında 750 oldu bir daha bakmadı, bizim aile de ikiz çok, acaba ikiz mi diye heyecanlandım artış fazla olunca, ama daha erken dedi şuan görmek için, ben durur muyum , chatcpt kankim olur🤣, her şeyi sorup duruyorum fotoğrafi da ekleyip sordum🙈, değil dedi. Sağlıklı olsunlar da … sen de yurtdisindaydin demi? fufucum fufucum

Çok teşekkür ediyorum hepinizin bu desteğinden ötürü gerçekten her ne kadar tanımasak da birbirimizi çok iyi niyetli iyi düşünceli kardeşlersiniz bundan iki sene önce de bir düşük yaşamıştım ama o bebeğimin kalbi atıyordu 2 aylıktı bu bebeğim de bir aylıkmış yine de nasip düşünceleriniz her ne kadar mantığa iyi gelse de ben yime de anne olmak ve evlat sahibi olmak istiyorum kendime bu yönden zülm etmek istemiyorum zaten hiç korunmadım eğer hayırlı ise rabbim versin belki yıllarca deneyeceğim olmayacak ama yine de bekleyeceğim bu süreçte sizleri takip edip destek olacağım 🥰🥰🥰🥰🥰

Benim sana tavsiyem kendin için lütfen bir şeyler yap, ev dışında kendini ve kafanı dagitacağın Huzur bulacağın şeyler. Bu dönemde iyi gelir. Zamanindan önce hiç bir şey olmaz , hem evliliğinde oturur. Kendine özen göster❣️
Ben de bu arada sigara içiyordum günde 2 paket 20 yıl, 1 yıl önce bıraktım , 12 kilo aldım , kapı gibiyim maşallah 🤣 şuan tadını çıkar sonra hazır hissettiğinde gebelikten çok önce bırak bence hem bedenin arinir .

O kadar iyi anlıyorum ki, benimde 10 kez betaya bakilmisti öncesinde. ben çok güzel hissediyorum güzel haberler alacagini düşünüyorum, 6 Eylüldü , 5 hafta 4 gün şuan . 4. Haftada yani regl günüm de ultrasonla görüldü, ben erken tespit ettiğim için erken başlandı sürece. Dur hatta görüntülü ekliyim🤣ilk foto Eki Görüntüle 3490816
Oy maşallah ya Allah nazardan saklasın reglimiz de çok yakınmış inşallah tüm süreci ben de sağlık haberleri veririm size inşallah yarın😇

Benim testlerine de bakabilir misiniz lütfen? Üçü de bugün yapıldı hepsi çok silik

Eklentiler

• IMG_20241015_202516.jpg
    IMG_20241015_202516.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 25
Çok teşekkür ediyorum hepinizin bu desteğinden ötürü gerçekten her ne kadar tanımasak da birbirimizi çok iyi niyetli iyi düşünceli kardeşlersiniz bundan iki sene önce de bir düşük yaşamıştım ama o bebeğimin kalbi atıyordu 2 aylıktı bu bebeğim de bir aylıkmış yine de nasip düşünceleriniz her ne kadar mantığa iyi gelse de ben yime de anne olmak ve evlat sahibi olmak istiyorum kendime bu yönden zülm etmek istemiyorum zaten hiç korunmadım eğer hayırlı ise rabbim versin belki yıllarca deneyeceğim olmayacak ama yine de bekleyeceğim bu süreçte sizleri takip edip destek olacağım 🥰🥰🥰🥰🥰
Canımın içi belki de hayırsız evlat olacaktı belki sağlıksızdı biz bilmiyoruz ama yüce Rabbim biliyor her şeyi sakın hiçbir şey için kendini üzme emin ol bebeklerimiz geleceği zamanı kendi seçiyor biz sadece bize biçilmiş hayatı yaşıyoruz🙏❤️ esmanurr33 esmanurr33

X