Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Günaydın kızçeler :) Evet kanda çıkar sonra düzenli takibiyle bakılır doktor yapılması gerekenleri söylüyor canım silik çizgi gibi gördüm seninkini biraz daha bekle istersen net 2 çizgi görünce git erken öğrenince strese sokabilir seni
Betada çıkar mı hemen

Ben bugün dinç uyandım şükür. Dün gece sağlı soğlu batmalar oldu kızlar oluyo mu hala sizdede

Kızlar siz ekstra yaptığınız bir şey var mı öğrendikten sonra cilt bakımı kullandığınız kozmetikler şampuan vs yatış şekliniz değiştimi piskolojik mi yüzüstü yatamıyom yaaa ezilxek gibi patlıcak gibi hissediyom

Evet strese sokuyor yaptığım 3 cü test gün arayla adetime 5 gün kaldı
Adet günümü beklemeye çalışacağım

Evet strese sokuyor yaptığım 3 cü test gün arayla adetime 5 gün kaldı
Adet günümü beklemeye çalışacağım
Hiç bozma moralini daha adetine var çünkü benim ilk yaptığım testte erken gebelik testiydi silik çıkmıştı adetime 6 gün vardı sonra bekledim 3 gün kala kaset test yaptım tek çizgi netti çok üzülmüştüm diğeri yoktu hiç çıkmadı.beklemeyi tercih ettim adet olmadım 7 gün gecikince normal kaset test yaptım ve direkt net çizgi gördüm öle inandım artık

siz hiç aynı anda 2 test yaptınız mı
Güne normal başlayınca bi terslik mi var acaba diyip test yaptım hemen iki ayrı marka bence onda bile farkediyor ya markadan markaya ne diyosunuz kızçeler :)

Bende kesin sonucun adet gecikmesi olduğunu düşünüyorum ama psikolojik açıdan hamile olduğumu düşününce kasıklarımdaki ve göğsümdeki ağrıyı daha çok hissediyorum çok sancılı süreçç

Hayırlısı olsun hepimiz için
Ben hastaneye de randevu aldım pazartesi de değerim yükselmiş mi bakacağız onun haricinde
Hepimiz sağsalim bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah ilk aylar dikkat etmek hızlı ani hareketlerde bulunmak yasak bana beta artısı takibindeyim kese gözüktü ama tabi kalp atışı falan olmadı henüz çok minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…