Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Sat ne zaman ?
Önce testini yaptır canım sonra 1 hafta sonrasına da kese için randevu al

Sat ne zaman ?
Önce testini yaptır canım sonra 1 hafta sonrasına da kese için randevu al
4 Eylül sat 26 ya da 28 günde regl oluyorum sanırım pazartesi regl olmam gerekiyor şu an sanki regl olacak gibi hafif batma şeklinde sağ ve sol kasıkta sırayla ağrı oluyor anlık

4 Eylül sat 26 ya da 28 günde regl oluyorum sanırım pazartesi regl olmam gerekiyor şu an sanki regl olacak gibi hafif batma şeklinde sağ ve sol kasıkta sırayla ağrı oluyor anlık
Hamilelik belirtileri ile adet belirtileri aynı. Kan tahlili verdikten sonra pozitif çıkarsa haftaya doktor randevusu al canım.
Benim de hem sağ hem sol da batmalar oluyordu ilk başta daha yeni yeni azaldı.
Benim 18 eylülde adet olmam gerekiyordu olmadım 26 eylülde randevuya gittim doktora kese gayet göründü.
7 Ekim ve sonrası için randevu oluşturursan daha sağlıklı olur canım net gorunur

Çok yakın tarihlerimiz umarım benim de doğru sonuçlar ve belirtilerdir sağlık ocağında test yapıyorlar mı evime en yakın orası gibi duruyor

Yaa heyecandan ölücemmm erken yaşta hamile kalmak daha iyi bence 34 yaşında çocuk gibi seviniyorum çok saçma daha belli degılken
Ben de 36yım tüp bebekle hamile kaldım kuzum. O sebeple bence ne kadar sevinsen az, davul bile çalabilirsin, halay çekebilirsin. Ne güzel doğal yoldan mis gibi hamişsin ❤ Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Ben de 36yım tüp bebekle hamile kaldım kuzum. O sebeple bence ne kadar sevinsen az, davul bile çalabilirsin, halay çekebilirsin. Ne güzel doğal yoldan mis gibi hamişsin ❤ Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
Mesajını okuyunca çok duygulandım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah benim de bebeğim benimledir

Mesajını okuyunca çok duygulandım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah benim de bebeğim benimledir
Yapıyorlar 1 gün sonra çıkıyor sonuç. E nabıza düşüyor
İki gün bekledim bir gün daha beklerim ama emin değilim aşırı sabırsızım

Ben de dün göğüs ağrısı ve adet gecikmesi nedeni ile test yaptım ama galiba çok hafif görünüyor acaba gerçekten var mı yoksa ben mi kurgu yapıyorum

Eklentiler

• 090697DF-F085-4B2E-B1D5-989162E39541.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 59
  • 5EB3F116-6510-4C22-84E9-EA5E67370468.jpeg
    133,9 KB · Görüntüleme: 61
Ben de dün göğüs ağrısı ve adet gecikmesi nedeni ile test yaptım ama galiba çok hafif görünüyor acaba gerçekten var mı yoksa ben mi kurgu yapıyorum
Yaa ben sanki görüyorum bi de sabah mı tekrar etsen regl günün ne zaman ki ayy inşallah hepimiz bu ay güzel haberler alırız

Göğüslerim çok kötü ağrıyor ve fark ettim sıktığım zaman çok akışkan sıvı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…