Erken gebelik testi

Aynen öyle. Takınca da olmuyor bunu bir kez daha anladım ☺️ oluruna bırakmak en güzeli. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla kavuşuruz 🥰
Hanımlar kafam çok bulanık 30 agustos cuma beta 85.14 çıktı. 3 eylülde 216 çıktı. 5 eylülde 324 çıktı. Sonucum 216 iken kadın doğum dr u artış az olmuş ama %75 artmış değerin fena değil 2 kere daha kan verip kürtaja karar verelim büyük ihtimalle dış gebelik dedi. Yani artış sizce normal mi cumartesi beni hemen kürtaja almak ister mi başka bir dr ile daha mı görüşmeliyim yardım edin lütfen

Kızlar benim adetin ikinci günü 3 aydır deniyoruz demiştim bu 3 aydır içimden ciğer gibi parçalar geliyor doktora söyledim açıkçası çok önemsemedi ama önceleri hiç olmadı bilgisi olan var mı

Kızlar benim adetin ikinci günü 3 aydır deniyoruz demiştim bu 3 aydır içimden ciğer gibi parçalar geliyor doktora söyledim açıkçası çok önemsemedi ama önceleri hiç olmadı bilgisi olan var mı
Bende de oluyor o ya lavabodayken dökülüyor yada pede geliyor. Doktorum Eski kan kalmışsa o pıhtılaşıp o şekilde dökülüyor demişti

Hanımlar kafam çok bulanık 30 agustos cuma beta 85.14 çıktı. 3 eylülde 216 çıktı. 5 eylülde 324 çıktı. Sonucum 216 iken kadın doğum dr u artış az olmuş ama %75 artmış değerin fena değil 2 kere daha kan verip kürtaja karar verelim büyük ihtimalle dış gebelik dedi. Yani artış sizce normal mi cumartesi beni hemen kürtaja almak ister mi başka bir dr ile daha mı görüşmeliyim yardım edin lütfen
Hemen alacağını sanmıyorum cumartesinin değerine de bakar artış yoksa alır diye düşünüyorum eğer değerde çok artış yoksa başka bir doktora gerek yok bence.

Allahtan ağrısız oluyor yoksa çekilmez
Dün doktor eğer regl olursan 3. Yada 4. Günü gel bişey yapacam dedi tam orayı anlamadım ama yumurta geliştirici mi yapacak bilmiyorum hamile kalmanı kolaylaştıralım dedi. Ben daha önce ona söylememiştim çocuk istiyorum diye dün söyledim de.

X