Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ne güzel maşallah 🧿 her şeyin yolunda olsun yeter ki. Benim son yarım saatten beri yine kramplarım arttı ara sıra periyod krampları gibi de vuruyo. bugünden beri sakin geçiyodu şimdi merak etme buradayım diye selam veriyo sanırım kramplarla ♥️😁😁🧿🧿
Ben anlık uyku geliyo hopppss bakmışım ben 3 saat iptal 😂🤣

İşte paylaştıkça durumun normalliğini anlayıp içimiz rahatlıyo böylece ♥️
Yha birşey soracak bu ağrılar normal falan diyoruz da benim ağrılarımın sıklığı çok ama çok fazla mesela her 15 dakikada bir çok feci şekilde giriyor en fazla 15 dakika duruyor ağrım onun dışında gün boyunca hep ağrılı geçiyorum ağrı kramp çok hemde yani sizde sıklığı ne kadar bu ağrıların

Yha birşey soracak bu ağrılar normal falan diyoruz da benim ağrılarımın sıklığı çok ama çok fazla mesela her 15 dakikada bir çok feci şekilde giriyor en fazla 15 dakika duruyor ağrım onun dışında gün boyunca hep ağrılı geçiyorum ağrı kramp çok hemde yani sizde sıklığı ne kadar bu ağrıların
Benim normalde korkunç seviyede adet sancım olduğu için ona kıyasla bana daha minimal sancılar gibi geliyor açıkcası. Bazen böyle adetin başlayacağı dönemki gibi ağrılar giriyor ama asıl kramp ve batmalar çok sık değil ara ara oluyor. Özellikle bi süre oturduğumda ve bi anda kalktığımda oluyor.
ve evet D dyglsy bazen ben de bi anda içim geçmiş buluyorum kendimi uyanınca aa nolmuş ya diye kalıyorum 😂😂😂

Canım bende ağrı yok şu an ama bilemedim normal mi daha çok yeni içerde gelişen bir canlı var sonuçta bence rahim kasılması ya da genişlemesinden olabilir diye düşünüyorum ama bence yine de kontrole gidince bi sor ya doktoruna 🤍
Benim normalde korkunç seviyede adet sancım olduğu için ona kıyasla bana daha minimal sancılar gibi geliyor açıkcası. Bazen böyle adetin başlayacağı dönemki gibi ağrılar giriyor ama asıl kramp ve batmalar çok sık değil ara ara oluyor. Özellikle bi süre oturduğumda ve bi anda kalktığımda oluyor.
ve evet D dyglsy bazen ben de bi anda içim geçmiş buluyorum kendimi uyanınca aa nolmuş ya diye kalıyorum 😂😂😂
En büyük sorunum şu an iştahsızlık ve uyku hali onun dışında bence doktora danışmakta fayda var ben dünkü kontrolde 2 hafta sonra geleyim herseye öyle bakalım dedim ya her defa ayrı stres

Nasılsınız kızlar bugünkü gelişmeleri merak ettim ben yarın kan vermeye gideceğim doktorum istedi pazar pazar gidişatı görelim diye 😂

Nasılsınız kızlar bugünkü gelişmeleri merak ettim ben yarın kan vermeye gideceğim doktorum istedi pazar pazar gidişatı görelim diye 😂
Valla uyku haliyle anca öğlen uyanıp kendime gelebiliyorum ben. Kasıklarda ara ara kramplarım Devam ediyor. bi de keskin parfüm gibi kokuları duyduğum an baş ağrım oluyo, ki bu bende hiç olmazdı.

Sizler nasılsınız?

Valla uyku haliyle anca öğlen uyanıp kendime gelebiliyorum ben. Kasıklarda ara ara kramplarım Devam ediyor. bi de keskin parfüm gibi kokuları duyduğum an baş ağrım oluyo, ki bu bende hiç olmazdı.

Sizler nasılsınız?
Benim kedim erkenden uyandırıyor beni ya 😂 ben de gün içinde bulduğum her köşede kedi gibi uyuyorum 😂

:))))
Kan testin yarın pazar acaba hemen sonucu çıkacak mı ki? Doktor bir şey söyledi mi test ver dediğinde
Kadın doğum acili varmış oradan baktıracağım doktor kaşeledi bir kağıdı 739 du en son cuma günü az önce şiddetli mide bulantısı başladı ilk defa ne yapmalıyım bilemedim yahu bu hamile olan kadınlar Tv de hep sabah midesi bulanıyo😂😂

Kadın doğum acili varmış oradan baktıracağım doktor kaşeledi bir kağıdı 739 du en son cuma günü az önce şiddetli mide bulantısı başladı ilk defa ne yapmalıyım bilemedim yahu bu hamile olan kadınlar Tv de hep sabah midesi bulanıyo😂😂
Benim geçem gün sabah uyandığımda hafif bulantım olmuştu, eşim bana buz verdi. Ağzıma buz attım ve inanılmaz rahatlattı. şaşırdım hatta sen nerden biliyosun bunu diye sordum araştırmış daha öncesinden aklında kalmış. Dene sende istersen. Gerçekten ferahlatıyor. 😁😁

X