Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Düzensizliğim var oyüzden erken yapmıştım birde beyaz akıntım geliyor sürekli şüphelendim teşekkür ederim :) sizin betanız kaç çıkmıştı silikte
Ben silik çıktığında hemen gitmedim iki gün sonra gittim 104 ile öğrendim canım ❤️ sen de hoş geldin bence aramıza beklemeden teste gitmelisin ki hemen vitaminlerine başlatır doktor 🙏 bizi de gelişmelerden haberdar et olur mu 😇

Ben silik çıktığında hemen gitmedim iki gün sonra gittim 104 ile öğrendim canım ❤️ sen de hoş geldin bence aramıza beklemeden teste gitmelisin ki hemen vitaminlerine başlatır doktor 🙏 bizi de gelişmelerden haberdar et olur mu 😇
Ay teşekkğr ederim eşimle gideceğim kan vermeye haberdar ederim mutlaka sen naptın peki 🌸 mesajları okudumda hayırlısı olsun

Kendini strese sokacağın hiçbir şeye bakma rahat ol. Valla ben bugün inanılmaz rahattım ne kramp girdi ne başka bir şey. Mis 😁🧿😍
Kız ben de öyle mis gibi eskiden hayat ne güzelmiş dedim teknoloji yokken çatır cutur doğuyormuş bebekler ne beta biliyormuş kadınlar ne başka bişey ya aman 🤦‍♀️

Yani şöyle düşünüyorum şu an kanamam yok ağrım yok bi sorun yok o zaman niye beta gerginliği yaşayayım yahu mahvetti beni son 4 gün inat ettim bakmayacağım 😂😂
Gidip kavga ettim yha tesettürlüyüm diye suriyeli muamelesi yaptılar bana kan almadılar ultrasonla bakarken de çoook bastırdı yha kırmızı lekelenmem var diyorum tutturmuş bana kanını göster diye

Yani şöyle düşünüyorum şu an kanamam yok ağrım yok bi sorun yok o zaman niye beta gerginliği yaşayayım yahu mahvetti beni son 4 gün inat ettim bakmayacağım 😂😂
Merhaba bütün sürecinizi okudum:) öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah bende gebelik istiyorum folat ve b12 düşük çıktı acaba size ne verildi takviye olarak merak ettim de

Ordan başka hastaneye gittim girer girmez neyin var dedi beta yaptırmak istiyorum dedim kalabalık olmasına rağmen hemen yaptırdı ilk gittiğim hastanede hiç kimse yoktu kimsesizler gibiydi bu nedir ya

Fufuuu betam 3307 olmuş 4 gün önce 1771 di nasıl sence 😢
Canım doktor dedi ki günlük genellikle %60 oranında artar dedi. yani öyle 2 katı olayları doğru değilmiş. Bence 4 günde güzel artmaya başlamış diye düşünüyorum ben maşallah 😍🧿 kötü düşünme iyi düşün iyi olsun 😍🌸 bak bi sonraki gitmeye bebişi görebileceksin bence 😍

Duyguş naptın canım? Kavuştun mu annenlere 😍 baktın mı sonuca? Gelişmelerden haberdar et bizi 😘

X