Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Duygu durumun nasıl senin son gelişme nedir
Canım günaydın bugün sağ kasıkta ağrı var ama herhangi bir kanama vs yok çok şükür yarını iple çekiyorum beta ve progestoron artısı olursa içim rahat edecek sonra da bi daha baktırmayacağım kontrole gidene kadar öyle bir karar aldım ama tabi gelişmelere göre doktor ne der bilmiyorum sen nasılsın leke devam ediyor mu

Leke durdu sabah devlete geldim almadılar bende sinirlendim özele geldim bekliyorum şuanda

Canım ilişkiden en az 10 gün sonra kanda belli oluyor regl ve erken gebelik bende birebir aynı olmuştu ama tabi herkes farklı hissedebilir güzel haberler bekliyorum
Bendede ayni oluyordu. Surekli batma ve agri oluyordu hatta kasik agrilarim hala devam ediyor umarim hayirli haberler alirsin

Canım ilişkiden en az 10 gün sonra kanda belli oluyor regl ve erken gebelik bende birebir aynı olmuştu ama tabi herkes farklı hissedebilir güzel haberler bekliyorum
Çok teşekkür ederim Yarın kadın doğum kontrolüm var gebelik şüphem var dersem bakarmi acaba siz ilişkiden kaç gün sonra öğrendiniz acaba

Çok teşekkür ederim Yarın kadın doğum kontrolüm var gebelik şüphem var dersem bakarmi acaba siz ilişkiden kaç gün sonra öğrendiniz acaba
Canım ben gebelik öncesinde kim bilir hangi gün kaldım hamile regl bitiminden sonra bi gün arayla ilişki olmuştu ama yumurtlamadan en az 10 gün geçmeli ben bu sürede öğrendim

esmanurr33 canım ne yaptın ? Bitmedi mi kontrol

Canım ben gebelik öncesinde kim bilir hangi gün kaldım hamile regl bitiminden sonra bi gün arayla ilişki olmuştu ama yumurtlamadan en az 10 gün geçmeli ben bu sürede öğrendim
Çok teşekkür ederim yarın kan vericem inşallah güzel sonuçlanır. Evdeki idrar testlerinde çıkacağını düşünmüyorum yarın belli olur umarım ama kanda çıkmama ihtimali de var mı erken mi kan için

Tam tersine evde yaptığımız testler idrar bazlı sonuç evde çıkıyorsa hastanede çoktan çıkmış olması gerekıyor. Gebelik önce kanda beta değeri artışı yapıyor sonra idrarda belli oluyor canım

Yavrum bisey sormak istiyorum size benim cok agrim oluyor boyle kasilma seklinde degil uyusuk gibi bacaklarim kasiklarim falan normalmi saglik ocagina gittim bildirim yapmadilar simdilik 4 gun sonra kanin degerine bakicak yukseldimi diye bide bol bol yat dedi agrim var diyince

fufucum canım nasılsın merak ettim seni
Valla kuzu dün gece çok geç yattım uyanamadım da bugün böyle bi sarhoş gibiyim, kafamı kaldırasım gelmiyo kaldırsam yine yatasım geliyo. Kan sonucunu almadık ama çıkmıştır sanırım şimdilerde. Eşim işten gelince gidip alırız artık. Hayırlısı.

fufucum canım nasılsın merak ettim seni
Ay kızlaar eşim merak etmiş gitmiş almış gelmiş sonucu, dün akşam verdiğim kana göre 1248 çıkmış, akşam yine gideceğiz doktora vajinal da ultrason yapmasını isteyeceğiz. İnşallah bu sefer gözükür dua edin.
Duygu senin kaçtı ilk vajinalde kese gözüktüğünde hcg? Ve gebe olan herkes için sorayım tecrübeliler gözükür mü sizce??

Eklentiler

• IMG_8900.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 12
Anladm teşekkür ederim hayırlısı olsun bakalım yarın bişi öğrenirsem söylerim burda

Bebeğim hayırlı olsun ya çok sevindim benim 739 betada ufak bi kese gözüktü. Sonra 1398 olan betada 4 mm gözüktü. Dünkü o korkunç hastane maceramda da 1772 betada 7 mm kese gözüktü. Yarın sabah saat 8.50 doktor kontrolüm var dün acil doktoru beni korkuttu yarın kendi doktoruma göstereceğim hem de kan vereceğim inşallah artış sağlıklıdır yoksa bu beni çok üzer

İlk zamanlarda gebelik hormonları yükseldiği için oluyormuş yorgunluk kasılma uyku hali bu normal yani Özlemciğim önemli olan kan değerinin sağlıklı yükselmesi bana doktor her gittiğimde öyle dedi kendini yorma çünkü vücut şu anda gebeliğe ve bebeğin gelişimini hazırlıyor dedi aynı zamanda ben de ayaklarimi uzatıp yatıyorum son iki gündğr

Duygu benim kesem çok zor göründü ama doktor geç döllenme dedi kan sulandırıcı ilaç yazdı o gelen kahverengi akıntımı gösterdim önemsiz bu dedi normaldir ama betama göre kesem çok küçük ve ikiz olabilir dedi ikinci kese çok şüpheli göründü

İnşallah kuzum benim, sen de kendini çok strese sokma dicem ama biliyorum elde değil. En azından film dizi bir şeyler izle beynini başka şeylerle oyala vakit geçsin
Zaten 2 iş yapmak istesem hemen yorulup oturma ihtiyacı hissediyorum ben de çok garip gerçekten vücudumuz, eskiden öyle olmazdı halsizlikten başka bir şey bu tarif edemiyorum. şükür olsun yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…