Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Tokyocum gerekli her günü değerlendir ama olaydan kopmuş şekilde yani bebeğe odaklanma olaya kanalize ol bekliyorum seni bu ay aramıza ❤️🙏😇
Polikistik over sendromu var ve aşırı adet düzensizliğim 2 ayda bir oluyorum genelde. İster istemez sürekli odaklanıyorum olmayacak mı oldu mu diye 😔

Şimdi eve geldik, kese gözükmedi 😔 vajinal bakmadı üstten baktı, istiyosan vajinal de bakalım rahatlayacaksan ama gerek yok 1 hafta daha bekleyelim bence dedi. Rahim gebelik rahmi gibi olmuş evet ama çok çok küçük olduğu için çıkmamıştır yüksek ihtimalle dedi. Beta hcg biz hiç bakmadık, türkiyede kadınlar nerdeyse 2-3 günde 1 gidip test yaptırıyolar dedim. Gerek yok stres yapıyosun kimseyle kıyaslama stres yapma dedi. Krampları söyledim bıçak gibi saplanıyo oturup kalktığımda dedim, doktor şaşırdı baya. Günde 1-2 defa oluyosa normal ama sık oluyosa normal değil dedi canım sıkıldı baya o duruma. Krampları konuşunca beta hcg yapalım hadi görelim bi bakalım kaç çıkacak dedi. Testi verdim sonuç yarın öğleden sonra çıkacakmış, bakalım ne olacak.

Bugün hepimiz için stres korku günü sanırım. keşke yarın gitseydim bekleseydim, canım sıkıldı.
Ahhh canım benim bazen de doktorlar geriyor bizi ben de öyle ağladım ki bugün gereksiz oldu belki bu stres şimdi iki gün çok dikkat etmem gerekiyor ve kan bakacak yine bugünü bi sakin kalıp atlatalım hep beraber biz güçlü kadınlarız minik tırtıllarımız da bi sakin olsun yahu 😂😂😂

Polikistik over sendromu var ve aşırı adet düzensizliğim 2 ayda bir oluyorum genelde. İster istemez sürekli odaklanıyorum olmayacak mı oldu mu diye 😔
Ovulasyon testleri varmış aşkım öyle bişey duymuştum pko varsa bu testler garanti olabilir denesen mi

Şimdi eve geldik, kese gözükmedi 😔 vajinal bakmadı üstten baktı, istiyosan vajinal de bakalım rahatlayacaksan ama gerek yok 1 hafta daha bekleyelim bence dedi. Rahim gebelik rahmi gibi olmuş evet ama çok çok küçük olduğu için çıkmamıştır yüksek ihtimalle dedi. Beta hcg biz hiç bakmadık, türkiyede kadınlar nerdeyse 2-3 günde 1 gidip test yaptırıyolar dedim. Gerek yok stres yapıyosun kimseyle kıyaslama stres yapma dedi. Krampları söyledim bıçak gibi saplanıyo oturup kalktığımda dedim, doktor şaşırdı baya. Günde 1-2 defa oluyosa normal ama sık oluyosa normal değil dedi canım sıkıldı baya o duruma. Krampları konuşunca beta hcg yapalım hadi görelim bi bakalım kaç çıkacak dedi. Testi verdim sonuç yarın öğleden sonra çıkacakmış, bakalım ne olacak.

Bugün hepimiz için stres korku günü sanırım. keşke yarın gitseydim bekleseydim, canım sıkıldı.
Şu an zaten sadece vajinal görünüyor aşkım beta 4000 lerde olmadan karından görülmezmiş sakin kal dua edelim ❤️

Ovulasyon testleri varmış aşkım öyle bişey duymuştum pko varsa bu testler garanti olabilir denesen mi
Bu ay öyle denedim canım. İnan bu ay 11 kez birlikte olmuşuz eşimle 2si de ovülasyonda pik gördüğüm günler. Dün adet oldum 52 gün sonra. Çok da ümitliydim diyordum bütün her şeyi yaptım planladım kesin olacak ama olmadı. Bu arada 1 yıllık evliyim 2 aydır korunmuyoruz korunuyorduk önceden. Biliyorum erken henüz ama nasıl denk gelmez bunca ilişkiden ve yumurtlama günü birlikte olunca bile diye üzülüyor insan

Korkma canım yhaaa inan ki oturup ağlamışım korkudan ne yapacağımı bilmiyorum
Ahhh canım benim bazen de doktorlar geriyor bizi ben de öyle ağladım ki bugün gereksiz oldu belki bu stres şimdi iki gün çok dikkat etmem gerekiyor ve kan bakacak yine bugünü bi sakin kalıp atlatalım hep beraber biz güçlü kadınlarız minik tırtıllarımız da bi sakin olsun yahu 😂😂😂

Valla kuzular canım sıkıldı gerildim, eşimle de gerildim o da gerildi ama bana çaktırmayıp bi de bana sarıyo vay niye salak salak ne stres yapıyomuşum neden çok araştırıyomuşum bak doktor bile anlamış her şeyi stres iyi bir şey değil bak daha kötü olur diyo bilmemne.. Dedim sen niye şimdi bana yükleniyosun motive verme şeklin bu mu yani beni daha çok geriyosun. Onunla da tartıştım iyice moralim bozuldu oturdum sinirden ağladım zaten hormonlar bomb.k 😢

Bu ay öyle denedim canım. İnan bu ay 11 kez birlikte olmuşuz eşimle 2si de ovülasyonda pik gördüğüm günler. Dün adet oldum 52 gün sonra. Çok da ümitliydim diyordum bütün her şeyi yaptım planladım kesin olacak ama olmadı. Bu arada 1 yıllık evliyim 2 aydır korunmuyoruz korunuyorduk önceden. Biliyorum erken henüz ama nasıl denk gelmez bunca ilişkiden ve yumurtlama günü birlikte olunca bile diye üzülüyor insan
Vücudun hiçbir sağlık problemin dahi olmasaydı bile olmayacaktı hemen öyle düşün ve rahatla. Doktorlar sağlıklı bireyler için bile 6-8ay max 12 ay veriyorlar. Sakin kalmaya ve keyfi yolunda devam etmeye çalış. Bikaç aya periyod gecikmesi yaşabilir ve periyod olabilirsin, bu da sana güzel bir sinyal olur. Rahim ben hazırlanıyorum farklı bir şeyler oluyor o zaman ben de işe koyulayım sinyalleri veriyo o zaman. Sonra yoluna girer her şey Allahın da izniyle. Benim de 2 tane çikolata kistim var. Çok doktorlara gittim hepsi bunu söyledi bana inan ki. ovulasyona devam et, kan değerlerine baktır, eşin de baktırsın ve hatta sperm kalite testi de yapın. Her şey normalse ovulasyonla devam denemeye.. 🙏🌸

Merhaba kızlar benim adetime 5 gün var test yaptım silik sonra yine yaptım ilkinden dahada silik sizce neden korkuyorum ya

Merhabalar ismim Duygu siteye yeni üye oldum ve bugün sabah yaptığım erken gebelik testi için sizin tecrübelerinizden yardım almak istiyorum. 4 Eylül regl başlangıcı, 6 gün regl olurum ve ortalama 28 gün döngüm var. Reglime 4 gün kala days doctor erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi var. 34 yaşındayım ve ilk gebeliğim olacak rica etsem bakabilir misiniz eşimden önce kadınlar kulübüne yazmak istedim yanıtlarınızı bekliyorum ❤️
Benimde böyle acaba var mı

Valla kuzular canım sıkıldı gerildim, eşimle de gerildim o da gerildi ama bana çaktırmayıp bi de bana sarıyo vay niye salak salak ne stres yapıyomuşum neden çok araştırıyomuşum bak doktor bile anlamış her şeyi stres iyi bir şey değil bak daha kötü olur diyo bilmemne.. Dedim sen niye şimdi bana yükleniyosun motive verme şeklin bu mu yani beni daha çok geriyosun. Onunla da tartıştım iyice moralim bozuldu oturdum sinirden ağladım zaten hormonlar bomb.k 😢
Yaa ben de senin gibiyim hastaneden aradıkları zaman iyice sardım adama ağlaya ağlaya birbirimizi en iyi biz anlıyoruz sakin olalım ki bu günler geçecek hormonlar bizi ele geçirdi 😂😂

Benimde böyle acaba var mı
Canımmm ben gayet görüyorum ikinci çizgiyi süper hemen kan vermeye gidebilirsin bence hoş geldin şimdiden aramıza
Merhaba kızlar benim adetime 5 gün var test yaptım silik sonra yine yaptım ilkinden dahada silik sizce neden korkuyorum ya
Canımm en garanti yolu kan ile beta baktırıp öğrenmek daha bişey varsa bile çok yenidir ama idrar testinde çıkıyorsa kanda da çıkar beybim 😇🤍

Hayırlı olsun gebesiniz 🥰 benim de regl me 7 gün varken çıkmıştı idrar testlerinde beta verdim 128 ile netleşti. 3 ay öncesinde bi kimyasal gebelik durumum olduğu için çok umutlanmayıp iki gün arayla kan verdim yükseliş olacak mı diye. Şuan 15 haftalık gebeyim. Sizde bence kan verin garanti olsun. Çok tebrik ederim inşallah gönlünüzce oluuur ❤️

7 gün varken idrar testim böyleydi

Eklentiler

• IMG_4206.jpeg
    IMG_4206.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 14
  • 7C13312E-29EB-4973-A6B4-E901234C803C.jpeg
    7C13312E-29EB-4973-A6B4-E901234C803C.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 13
Canımmm ben gayet görüyorum ikinci çizgiyi süper hemen kan vermeye gidebilirsin bence hoş geldin şimdiden aramıza

Canımm en garanti yolu kan ile beta baktırıp öğrenmek daha bişey varsa bile çok yenidir ama idrar testinde çıkıyorsa kanda da çıkar beybim 😇🤍
IMG_8849.png

Yaaa bişey diycem progestorn yükselmesi hamilelikte oluyor demişti bana doktorum tüm dualarım seninle canım yap bi test ya hadi hep beraber takip edelim kalbim seninle ❤️❤️😇
İlişkiden kaç gün sonra testte belli olur son adet görmem 22 Eylül dü aşırı derecede rahmimde anlık batma gibi ağrılar var belim aynı şekilde regl sancısı gibi şuan öğrenmem için çok erken ama belirtiler bı işaret olabilir mi varsa bu kadar erken hissedebilirmiyim

İlişkiden kaç gün sonra testte belli olur son adet görmem 22 Eylül dü aşırı derecede rahmimde anlık batma gibi ağrılar var belim aynı şekilde regl sancısı gibi şuan öğrenmem için çok erken ama belirtiler bı işaret olabilir mi varsa bu kadar erken hissedebilirmiyim
Canım ilişkiden en az 10 gün sonra kanda belli oluyor regl ve erken gebelik bende birebir aynı olmuştu ama tabi herkes farklı hissedebilir güzel haberler bekliyorum ❤️

Hos buldumm ♥️♥️♥️♥️ kizlar suan ne yapmam lazim tarin sile hekimine gidicem ama
Canım aile hekimin senin gebe olduğunu kaydedecek oradan aşı için falan takip ediyorlarmış bana hemşire demişti benim sana tavsiyem sürekli hastaneye gitmemen aile hekimi beta artısını takıp edebilir ben iki güne bir gidip artışa baktırıyordum doktorum istedıgı için o da beni aşırı strese soktu 🤔 iki hafta sonra bence kendine iyi bir kadın doğum uzmanından randevu al ve kese ile birlikte bebeğini de görürsün ultrasonda. Zaten ilk zamanlar vajinal yolla bakılabilir beta değerinin en az 1500 gecmıs olması lazım kese görünmesi için tabi alttan muayene ile, 4000 civarı olunca da abdominal yani karından bakılabilir duruma geliyor 🙏❤️

X