Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Yarın kan değerlerim iyi çıkarsa o acil doktorlarının benden çekecekleri var aşırı strese sokup ağlattılar beni ya belki de ondan
İşte sen dikkate almamaya çalış ne kadar zor olsa da, cidden her şey yolundaysa da sana bu stresi yaşattıkları için şikayetçi ol. Ayıptır ya.

Teşekkürler O zaman ben doğru hesaplamışım @dygl doğrusu böyleymiş demekki öğrencez öğrencez bu işleri
Bizim şimdi 5 bitip 6 ya girmedik mi benim niye 6+0 gösteriyor uygulama son adet tarihine göre

Eklentiler

• IMG_8295.png
    278,4 KB · Görüntüleme: 15
İşte sen dikkate almamaya çalış ne kadar zor olsa da, cidden her şey yolundaysa da sana bu stresi yaşattıkları için şikayetçi ol. Ayıptır ya.
İnşallah değerlerim artmıştır da başka bişey düşünemiyorum şu an onlara yarın bakıcam cezalarını kesmek lazım Ankara’da başkentte nası doktor kalmamış inanılmaz

Bizim şimdi 5 bitip 6 ya girmedik mi benim niye 6+0 gösteriyor uygulama son adet tarihine göre
Yaş problemleri gibi oldu 4 eylülden bu zamana saydım tam 5 hafta oldu, yarın 5+1 olacak mesela. Sen hangi uygulamayı kullanıyosun. Ben de indirdim 2 tane ama dahaca girmedim hiç. Kese gözüksün istiyorum öncelikle gidicez birazlardan yine doktora

İnşallah değerlerim artmıştır da başka bişey düşünemiyorum şu an onlara yarın bakıcam cezalarını kesmek lazım Ankara’da başkentte nası doktor kalmamış
Benim adet takvimi diye pembe renkli bir uygulama app te p.c yazınca çıkıyor regl için hep bunu kullanıyordum hamilelik takibi de varmış ama şöyle bir durum var ben 26 günde bir regl oluyorum belki benim takvim o nedenle 6 + 0 saymış olabilir mi? Şu an ben de sallamış olabilirim hiçbir bilgim yok bu arada şu keseyi gör artık ben çatladım senin yerine Askom

Ayy bebişim bakmadı doktor vajinal bana , hcg ye göre biraz daha bekleyelim dedi pazartesi gel bakalım sakin ol rahat ol, hiç iş yapma ağır bir şey kaldırma kendine bu süreçte çok iyi bak şekerli ve tatlılar yeme, pepsi ve türevleri içme dedi. Bugün evi süpürdüm hemen yoruluyorum zaten dedim, yook sakın hiçbir şey yapma bırak her yer olduğu gibi kalsın dedi. ilaça folik asit ve omega3’e devam dedi.
İkimiz de aynı haftadayız bak doktor sana da dedi bu haftalar demekki dikkat etmek gerekiyor.
Benden bugün ki gelişme bu yönde. Yine beklemedeyiz

P.c ben de periyod için kullanıyorum ama hamilelik var mı bakmadım hiç hahah bi inceleyeyim.

Ayy olsun bakmaması daha iyi bi bakıma bende şimdi kese gözüktü kalp atışı ne zaman aman beta düşük çıktı derdi başladı baksana demek ki bu hafta dönüm noktası yahu normal hamile insanlar gibi midem Bulansa başım dönse aman Allah’ım ben hamileyim moduna girsem yatacağım hiç kalkmayacağım yerimden ama anacığım normal süreç yaşıyorum insan tuhaf hissediyor böyle olunca benim tek yan etki tansiyon düşüklüğü oldu bir de iştahım kesildi

Sabah zor edeceğim gibi bugün dün de zaten üzüntüden uyuyamadım abi nasıl bir şeymiş bu hamilelik üzülsen de uyuyamiyorsun sevin sen de uyuyamiyorsun ah canım annem benim bizim doğduğunuz dönemde doğru düzgün ultrason hastane doktor bulmak falan da zormuş yani ay ne sabırlar benim gibi panik atak olan sabırsız olan insanlar için sabır sınavı gerçekten duygusal halim de bu şekilde bir gülüyorum bir ağlıyorum ay kızlar sizde durumlar nasıl bilmiyorum ya 40 hafta sürüyormuş bir gebelik daha ilk başlarda böyleyse ben hergün çocuğu göreyim diye ultrason falan baktım internetten

Merhabalar yazdıklarınızı okudum duygulandım sevindim üzüldüm aynı süreçlerden geçiyoruz. Rabbim kolaylıkla versin sağlıkla versin amin.

Biz ovacıkta oturuyoruz Atapark tarafında en yakın Atatürk Sanatoryumdu oraya gittim ben de ama senin önereceğin bir hastane varsa ona da okeyim
7 senedir Ankara’daydım bilmediğim ve hakim olmadığım bikaç yer var biri de keçiörendir, benim özel sağlık sigortam olduğu için geçmişten bugüne hep özel hastanelere gittim özellerin çoğunu bilirim doktorlarına kadar ama devlet hastaneleri için önerebileceğim yok ne yazık ki canım. ben genelde hep Koru’ya gidiyodum, Liv’e de gidiyorum. Güven de iyidir. Ama Son gittiğim prof baya da memnun kaldığım kadın Medicana’daydı. eğer gitmeyi düşünürsen isimlerini paylaşırırım.
Bunun haricinde bi arkadaşım var gebe kendisi doğumu yaklaştı yanlış hatırlamıyosam etlik şehir hastanesine gidiyodu. memnundu o da.

Ya işte aslında ne kadar az bilgi o kadar kafa rahatlığı buradaki doktorumu çok sevdim samimi baya, güveniyorum da o yüzden aslında doğrusunu yapıyo bana. Bakıcaktı belki çıkmasaydı yine kese kuracaktım yine kafamda aynen gebelik iyice endişe ve duygusallıkta tavan yaptırıyo. Dün gece bende uyuyamamıştım. 2 gün önce dizi izliyoruz çok saçma bi sahnede ağladım ben düşün eşim şoka girdi, ben de şoka girdim ama ağlıyorum. Sonra gülmeye başladık, sonra yine ağladım yine güldüm. Allah sonumuzu hayr etsin hep gülelim yeterli

Merhabalar yazdıklarınızı okudum duygulandım sevindim üzüldüm aynı süreçlerden geçiyoruz. Rabbim kolaylıkla versin sağlıkla versin amin.
Merhaba hoşgelmişsin o zaman aramıza hayırlı olsun senin için de senin nasıl gidiyor kaçıncı haftandasın? (Bak bak daha 2-3 saat önce öğrendim kaçıncı haftanın nasıl hesaplandığını sana soruyorum şimdi kıdemlendim )

Hoşbuldum. Sizlerin yazdığı gibi ara ara batmalar yorgunluk halsizlik işyeri zor geçiyor bu yüzden kimse anlamasın diye söylemiyorum bide :)
İlk gebeliğimde kalbi durmuştu cinsiyet öğrenceğimiz zaman o yüzden korkularım var tabi ama hep dua ediyorum Allahım nasip et sağlıkla gelsin diye Önceki tecrübemden dolayı henüz doktora gitmedim 10 gün sonra düşünüyorum o zaman herşeyi net öğrenip yazarım

Ben de özel sağlık sigortası yaptırayım bu sene dedim genelde tamamlayıcı yaptırıyordum ama gebelik olduğu belli olunca da Türkiye’de karşılamıyor maalesef hiçbir şeyi boşu boşuna yaptırmış olacaktım yarın ben şu doktora bir gözükeyim de bakalım gidişata göre senden doktor isimlerini öğrenirim çok sağ ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…