Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Hay Allah hangi sebeplerden olabilirmiş konuştun mu doktorla canım? Sakin ol, beslenmene ve dinlenmene çok dikkat et bu 2 günde. Vitaminlerini tam zamanda alıyosun di mi bu arada. her şey yolunda gidecek Allahın izniyle..

Kuzumm inşallah keseyi göreceksin şu an diğer gelişmeleri de haber ver bana dualarım seninle ben de dua bekliyorum bir aksilik olmasın ya
Teşekkür ederim canım benim

Kese büyümüş işte kalp atışlarını dinledin mi

sebep su an yok ortada canım uyumuşum eve gelince şimdi uyandım iki gün yatacağım sancı kanama vs olursa hemen gel dedi doktor da bi manyak beni korkuttu çok ya

sebep su an yok ortada canım uyumuşum eve gelince şimdi uyandım iki gün yatacağım sancı kanama vs olursa hemen gel dedi doktor da bi manyak beni korkuttu çok ya

Ayy birşey diyeceğim pamuk kullanmıştım kahverengi leke gelmiş korkuyorum yhaaa eşim ayağım titredi

Eki Görüntüle 3488257
Ayy birşey diyeceğim pamuk kullanmıştım kahverengi leke gelmiş korkuyorum yhaaa eşim ayağım titredi

Eki Görüntüle 3488257
Canımm nedir bu niye gelmıs ki şimdi yerleşme kanaması falan olamaz bu haftada ne alaka ama bazen rahim genişlediği için olabilirmiş bak bu durum sakin ol ve bence bi acile git vakıt kaybetmeden kanaman olduğunu söyle kontrol ettir haberdar et bizi de

Ancak yarın gideceğim

Ancak yarın gideceğim
Gece takipte kal bitanem eğer kanama ağrı artarsa yarını bekleme sakın ha

Gece takipte kal bitanem eğer kanama ağrı artarsa yarını bekleme sakın ha
Şuanlık ağrım yok batma ve kramp ara ara giriyor tekrar yeni pamuk ile kontrol edeceğim inşeallah birşey yoktur çünkü kahverengi kan eski kanmış belki de yerleşmeden dolayı akmıştır

Sen ne yaptın kontrole gittin mi bebeğim ne durumdasın fufucum
Şimdi eve geldik, kese gözükmedi vajinal bakmadı üstten baktı, istiyosan vajinal de bakalım rahatlayacaksan ama gerek yok 1 hafta daha bekleyelim bence dedi. Rahim gebelik rahmi gibi olmuş evet ama çok çok küçük olduğu için çıkmamıştır yüksek ihtimalle dedi. Beta hcg biz hiç bakmadık, türkiyede kadınlar nerdeyse 2-3 günde 1 gidip test yaptırıyolar dedim. Gerek yok stres yapıyosun kimseyle kıyaslama stres yapma dedi. Krampları söyledim bıçak gibi saplanıyo oturup kalktığımda dedim, doktor şaşırdı baya. Günde 1-2 defa oluyosa normal ama sık oluyosa normal değil dedi canım sıkıldı baya o duruma. Krampları konuşunca beta hcg yapalım hadi görelim bi bakalım kaç çıkacak dedi. Testi verdim sonuç yarın öğleden sonra çıkacakmış, bakalım ne olacak.

Bugün hepimiz için stres korku günü sanırım. keşke yarın gitseydim bekleseydim, canım sıkıldı.

Korkma canım yhaaa inan ki oturup ağlamışım korkudan ne yapacağımı bilmiyorum

Hesapladığıma göre 2 Ekim beklenen adet, 18 Eylül yumurtlamanızmış ama belki 2-3 gün erken yumurtlama görmüşsünüzdür ya da 2-3 gün sperm yaşıyor içeride diyorlar döllenmiştir. Ve de silik çizgi birkaç kez çıkmış hamilesiniz. Darısı başıma ben de istiyorum bu ay olmadı diğer aya inşallah olur

Tokyocum gerekli her günü değerlendir ama olaydan kopmuş şekilde yani bebeğe odaklanma olaya kanalize ol bekliyorum seni bu ay aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…