Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Günaydın kızlar nasılız bugün ❤️😎
İyiyim kuzu ben biraz geç kalkıyorum ama iyiyim çok şükür. 🌸 farklı olan göğüs şişliğim oluyo son 3 sabahtır özellikle, dün sabah inanılmaz şişmiştim biraz ağrı da olmuştu ama geçmişti öğleden sonra. bugün de ağrı yok ama şiş uyanıyorum biraz rahatsız ediyo sabah sabah 😂 vücudum da öyle sanki ödem mi oluyo acaba anlamadım doktora soracağım yarın. Arada da kasık krampları devam ediyo. sen de durumlar nasıl?

İyiyim kuzu ben biraz geç kalkıyorum ama iyiyim çok şükür. 🌸 farklı olan göğüs şişliğim oluyo son 3 sabahtır özellikle, dün sabah inanılmaz şişmiştim biraz ağrı da olmuştu ama geçmişti öğleden sonra. bugün de ağrı yok ama şiş uyanıyorum biraz rahatsız ediyo sabah sabah 😂 vücudum da öyle sanki ödem mi oluyo acaba anlamadım doktora soracağım yarın. Arada da kasık krampları devam ediyo. sen de durumlar nasıl?
Benim bi değişiklik yok sadece geceleri çok aşırı daralıyorum sıcak basıyo bana bi de gün içinde çok tansıyon düşük canım ya

Yha canım sabret inşallah
Kızlar benim sonuçta bakarmısınız birşey anlamadım
IMG_3606.png

Bak inanılmaz ama bence kendini dinlemeye gerek yok çünkü regl olmadan önceki belirtiler ile tamamen aynı erken gebelik belirtileri
Ben bugun test yaptim hatta bes dk once suan hala agliyorum ama hala umutlanmak istemiyorum hala elim ayagim titriyor yanlis olma ihtimali varmidir hala adet gunume var

Ne güzel üst üste 2 tane yeni gebe haberi alacağız sanırım 😍😍 hayırlısıyla inşallah, ben gayet çift çizgi görüyorum yarın ya da sonraki gün kan testi verin siz de 😍♥️🌸🧿

Normalde de çok yüksek degıldı ama hamilelik sonrası daha düşük 9/6 falan çıkıyor
Dikkat et canım tuzlu ayran filan iç her gün.

Bu arada ben doktora yarın gideceğim normalde ama çok sabırsızlanıyorum eşime gidelim mi bugün dedim 😂 istiyosan gidelim dedi. Galiba gideceğim birazlardan hazırlanıp 🤲🏻🤲🏻 kalbim çok hızlı çarpıyor ♥️♥️♥️🙏🙏🙏 dua edin benim için okuyan herkes, göreyim..

Kızlar ben bugün yine beta baktırdım 1398 di bugün 1778 olmuş doktorum aradı buraya gel acil bi de ultrason ile bakalım dedi ağlayarak gittim korkudan normal artış olmamış dedi ama kese 4 mm di en son az önce baktığında 7 mm dedi bu iki günde evde yatarım dıyorsan full yatış yoksa hastaneye yatıracağım dedi eve geldim

Dikkat et canım tuzlu ayran filan iç her gün.

Bu arada ben doktora yarın gideceğim normalde ama çok sabırsızlanıyorum eşime gidelim mi bugün dedim 😂 istiyosan gidelim dedi. Galiba gideceğim birazlardan hazırlanıp 🤲🏻🤲🏻 kalbim çok hızlı çarpıyor ♥️♥️♥️🙏🙏🙏 dua edin benim için okuyan herkes, göreyim..
Kuzumm inşallah keseyi göreceksin şu an diğer gelişmeleri de haber ver bana dualarım seninle ❤️🙏 ben de dua bekliyorum bir aksilik olmasın ya

Vajinal ultrason ile gözükürdü aslında kız cesaret mi edemedin
Yoknd
Kızlar ben bugün yine beta baktırdım 1398 di bugün 1778 olmuş doktorum aradı buraya gel acil bi de ultrason ile bakalım dedi ağlayarak gittim korkudan normal artış olmamış dedi ama kese 4 mm di en son az önce baktığında 7 mm dedi bu iki günde evde yatarım dıyorsan full yatış yoksa hastaneye yatıracağım dedi eve geldim
nasıl yani artış mı iyi değil yoksa beta derecen mi iyi değil

Benimki de 1771 olmuştu korktum 😢

X