Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Maşallah ben

de yarın sabah ilk idrarla tekrarlıcam dua et lütfen
Kumsal bence genel olarak araştırma yaparken de mesajların geneline göz atıp okursan kendinden paylar çıkararak da yol izleyebilirsin yine.
Yarın için ilk idrar değil de 2.’yi değerlendirebilirsin. Araştırdığıma göre yapan herkeste 2. Daha kesin sonuç vermiş zaten benimki gibi. Hayırlısı olsun şimdiden

Yarın tekrarlıcam saat 2 de randevu almıştım rahim ağzımda yara varmış onu yaktırmak için doktora randevu almıştım gitmişken kan testi de yaptırırım

fufucum Yaaa Ankara güzel ama ben üniversitedeyken gelip gidiyordum ama şimdi komple buradayım ya bi tuhaf geliyo alışcaz artık aşkoo

fufucum Yaaa Ankara güzel ama ben üniversitedeyken gelip gidiyordum ama şimdi komple buradayım ya bi tuhaf geliyo alışcaz artık aşkoo
Alışınca kopmak zor oluyo ankara’dan benim en sağlam dostluklarım ankara’da kurulu en güzel dönemlerim diyebilirim, iş aşk hepsi

Canım benim yarın yine beta baktırma günüm bugün yatıştaydım
sen yarın yine niye beta baktıracaksın ki? Ay ben hiç baktırmadım çarşamba direkt muayeneye gidicem, sürekli baktıranları görünce acaba yanlış mı yapıyorum diyorum.

Yarın tekrarlıcam saat 2 de randevu almıştım rahim ağzımda yara varmış onu yaktırmak için doktora randevu almıştım gitmişken kan testi de yaptırırım
Rahim ağzı işlemini yaptırmadan önce test olup sonucunu al eline canım, kesin olsun. Doktoruna da söyle muayene etsin. Belki gebeysen gebelikte bu işlem yapılmıyo olabilir.

Rahim ağzı işlemini yaptırmadan önce test olup sonucunu al eline canım, kesin olsun. Doktoruna da söyle muayene etsin. Belki gebeysen gebelikte bu işlem yapılmıyo olabilir.
Yarın yaktırmam sadece danışmak için randevu aldım test sonucum belli olmadan birşey yaptırmam zaten

Benim için de güzel oldu bebeğimi Ankara’da öğrendim ya umarım harika bi hayat bekler beni burada Beybim bu arada betanın gidişatı gebeliğin de sağlıklı ilerlediğini gösterıyormus 2 güne bir 1,5 kat artması gerekiyor dedi doktor kalp atışlarını duyana kadar bakalım dedi ben de kayıtsız kabul ettim

Aaa neden yatıştasın ben az önce zile tekrar gittim 1771 olmuş 202 den 1771 e yükselmiş

Benim ki hiç öyle bir şey istemedi benden. İstememesi bi yandan iyi diyorum ya sürekli stres olmamdan iyidir sanırım çarşambayı beklicem bakalım kese gözükecek mi benim de, gözükmezse test isteyebilirim belki o zaman

Aaa neden yatıştasın ben az önce zile tekrar gittim 1771 olmuş 202 den 1771 e yükselmiş
Demekki o yüzden sende kese gözükmemiş canım anladığım kadarıyla betahcg 4000 üzerinde olanlarda kese gözüküyormuş. Maşallah artış her şey yolunda seninde zaten en son tarihin neydi 202 çıktığında kaç günde 1771’e yükselmiş

Aa
en son 3 ekimde 202 olmuştu doktor hesaplama yaptı iyi gidiyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…