Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Benim ki hiç öyle bir şey istemedi benden. İstememesi bi yandan iyi diyorum ya sürekli stres olmamdan iyidir sanırım 😁😁 çarşambayı beklicem bakalım kese gözükecek mi benim de, gözükmezse test isteyebilirim belki o zaman
Bence senin benimle aynı dönem aşkım kesin gözükür kese sen bi de benden sonra gideceksin ❤️❤️

Aa

en son 3 ekimde 202 olmuştu doktor hesaplama yaptı iyi gidiyor dedi
Her gün katlaya katlaya gitmiş, demekki yarın 1771’e yükselmiş testi dün vermiştin hatırladığım kadarıyla. bugün 3500lerde filan demektir sanırım, demekki yarın filan gitseydin muayeneye keseyi gçrecektin. Neyse sen bi sonraki gittiğinde hayırlısıyla inşallah kalp atışını duymaya gidersin canım 😍🧿🌸

Ay bence sende geç döllenme falan oldu ya yoksa nası çıkacak ufff çok heyecanlandım hadi artık git teste kızzz
Anlamadım ya negatifmi oluyo bu🤔😐

Eklentiler

• 1000011775.jpg
    1000011775.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 43
Doktor herhangi bir şey söylemedi mi? Yoksa sadece test yaptırıp geldiniz mi?

0-1 filan olsaydı direkt bende negatif net derdim ama 2.30 değer için bi tık şüpheli. 5’in altı negatif normalde ama okuduklarımdan anladığım kadarıyla 2.30 filan çıkan değerler için hormonal bi düzensizlik ya da ilaç kullanmamışsanız bikaç gün sonra yeniden tekrarlayabilirsiniz testi. olur mu olur sürpriz. 🙏

Ayy inşallah kuzu yaa, zaman da geçmek bilmiyor 😍 yarın bitseydi çarşamba akşamı gideceğim bi de daha 2 gün var sayılır 😂😂😂
Bebeğim senin de en aşagı 3000 lerde olur aynı gün sat bizim senle o zaman kese de rahat görülür hatta belki minik tırtılın ❤️

Doktor herhangi bir şey söylemedi mi? Yoksa sadece test yaptırıp geldiniz mi?

0-1 filan olsaydı direkt bende negatif net derdim ama 2.30 değer için bi tık şüpheli. 5’in altı negatif normalde ama okuduklarımdan anladığım kadarıyla 2.30 filan çıkan değerler için hormonal bi düzensizlik ya da ilaç kullanmamışsanız bikaç gün sonra yeniden tekrarlayabilirsiniz testi. olur mu olur sürpriz. 🙏
Testi yaptırıp çıktık

Canım 2.30 dan ufak değer çıkmış şu an için kanda belirlenmeyen bir gebelik yani negatif gözüküyor ama bence bu gecikmeye ve silik çizgiye göre bir kaç gün sonra tekrar et kesin çünkü birden bire inanılmaz artıyor ya dualarım seninle ❤️

Canım 2.30 dan ufak değer çıkmış şu an için kanda belirlenmeyen bir gebelik yani negatif gözüküyor ama bence bu gecikmeye ve silik çizgiye göre bir kaç gün sonra tekrar et kesin çünkü birden bire inanılmaz artıyor ya dualarım seninle ❤️
😢😔Çok üzüldüm yine adet gecikmesini baklerim artık bakmam ama iki testtede silik cizgiydi anlamadım çok heveslenmisdim

😢😔Çok üzüldüm yine adet gecikmesini baklerim artık bakmam ama iki testtede silik cizgiydi anlamadım çok heveslenmisdim
Sakın üzülme bak bu silik çizgiler belki de işaret bol bol dua edicez bebekler kendi geleceği zamanı kendi belirlermiş ❤️🙏

Çarşamba günü gideceğim yarın 🙈 önceki gebeliğim 1000 de durmuştu hiiiç yükselmedi sonra düşüşe geçti 🥹

X