Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Konuyla alakamı gör işte o değil de Türkiye’de hayat çok pahalı olduğundan ben dünyanın pedini almıştım stok o ay hamile kalmışım
Olsun bak doğum sonrası bi sürü pedin var o zamanki fiyatlara göre hatta daha da karlısın

Akşam kan vermeye gitcem hastaneye acilden cıkarmı
Türkiyede hiç yapmadım fikir sahibi değilim, sonucunuzu bekliyoruz güzel haberlere..

İkinci testide yaptım silik bir çizgi var çöpe atmisdim sonradan burada paylaşmak isdedim görüntü için kusura bakmayın

Eklentiler

• 1000011754.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 41
Olsun bak doğum sonrası bi sürü pedin var o zamanki fiyatlara göre hatta daha da karlısın

Türkiyede hiç yapmadım fikir sahibi değilim, sonucunuzu bekliyoruz güzel haberlere..

Konuyla alakamı gör işte o değil de Türkiye’de hayat çok pahalı olduğundan ben dünyanın pedini almıştım stok o ay hamile kalmışım

İkinci testide yaptım silik bir çizgi var çöpe atmisdim sonradan burada paylaşmak isdedim görüntü için kusura bakmayın
Ay bence sende geç döllenme falan oldu ya yoksa nası çıkacak ufff çok heyecanlandım hadi artık git teste kızzz

Ay internetim yoktu gitiim geç çıktım kan sonucum daha çıkmadı ultrasonla baktılar birşey görünmedi çok korkuyorum kızlar ayyyy sen ne yaptın canım
Kaçta verdin canım kan sonucu hastanenin laboratuvar sonuçları kısmından bakabilirsin ben de ilk sefer verdiğimde bir gün sonra e nabıza düşmüştü korkma sakin kal bi sonuçları görelim

Ay internetim yoktu gitiim geç çıktım kan sonucum daha çıkmadı ultrasonla baktılar birşey görünmedi çok korkuyorum kızlar ayyyy sen ne yaptın canım
İçini ferah tut, sakin kalmaya çalış evet çok zor ama test sonucunu bekle. Çok küçük olduğu için kese gözükmemiş olabilir belki

Anacım ben Eskişehirliyim Ankara’ya gelin geldim diye uzak diyorum sen Ankaradan taa nerelere gittin
Eskişehir ankaradan hızlı trenle 1-1,5saatlik yer sen de çok uzağa gitmemişsin yine Ankara candır seviyorum Ankara’yı. Sık sık git gel yapıyorum zaten ben, napalım işte iş fırsatları nerelerde olursa değerleriyoruz..

Sağlık sektörü baya bi zorluyo diye duymuştum almanya için doğru demekki.

kızlar bakarmısınız varmı çok silik görüyorum ben aşılama yaptırdım 14.Günüm 12. Gün kan verdim 0 çıktı test yanlış olma ihtimali var mı

Anacım ben Eskişehirliyim Ankara’ya gelin geldim diye uzak diyorum sen Ankaradan taa nerelere gittin
Aa bende eskişehirliyim
ne sen sor ne ben söylim

Eki Görüntüle 3487881 kızlar bakarmısınız varmı çok silik görüyorum ben aşılama yaptırdım 14.Günüm 12. Gün kan verdim 0 çıktı test yanlış olma ihtimali
Kız benim de böyleydi yorumlara bak hamilesin valla
ay inşallah ya eşim tutturdu idrar testi aldı geldi illaki yapacaksın dedi bende umudumu kesmiştim onu kırmamak için gittim yaptım alelacele yaptım dikkatli bakmadan çıktım yok dedi bi bakim dedi eşim çıkardım silik şok oldum ama test bozuktur diye çok korkuyorum

Eki Görüntüle 3487881 kızlar bakarmısınız varmı çok silik görüyorum ben aşılama yaptırdım 14.Günüm 12. Gün kan verdim 0 çıktı test yanlış olma ihtimali var mı
Kız benim de böyleydi yorumlara bak
Baaak

Eklentiler

• IMG_1235.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 090697DF-F085-4B2E-B1D5-989162E39541.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…