Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Çok çok mutlu oldum sonuçlarına rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah ve darısı benim başıma 3 yıldır olmuyor hamilelerin duası tutarmis dualarını bekliyorum
Ahhh canım benim tüm dualarım seninle ismine dua edicem ama sakın üzülme ne zaman bebek isterse bence o zaman geliyor hayırlı evlat olsun önemli olan bu

Ahhh canım benim tüm dualarım seninle ismine dua edicem ama sakın üzülme ne zaman bebek isterse bence o zaman geliyor hayırlı evlat olsun önemli olan bu
Çok istiyoruz eşimle yaşımda 32 hazirandan beri deniyoruz . Her ay kasıklarımda ağrı olunca ümitleniyorum sonra adet günüm gelince adet olunca üzülüyordum .

Çok istiyoruz eşimle yaşımda 32 hazirandan beri deniyoruz . Her ay kasıklarımda ağrı olunca ümitleniyorum sonra adet günüm gelince adet olunca üzülüyordum .
Bak canım ben geçen ay kan değerlerime baktırdım ve inanılmaz düşük demir b12 ve folat ile karşılaştım allahtan baktırmışım sonra hemen iğne başladı doktor. Bu bahaneyle de vitaminler biraz da olsa toparlamış oldu folik asit başladı ama hamilelik için değil tamamen düşük veriler olduğundan. Onun da hamilelik öncesi başlanması bebegın tutunması ve gelişimi için çok önemliymiş yani bilmeden iyi bişey yapmış oldum. Sonra da bir gün dolu bir gün boş olmak kaydıyla ilişki oldu ama planlı değil yani düşünmeden öylesine oldu sonra bi baktım ki hamileym hakikaten salmak ve tüm değerlere öncesinde baktırmak gerekıyor

Aslımda bütün değerlerim normal benim baktırmıştım . Söylediğin gibi bu ay salmıştık bizde biraz plansız olsun dedik . Hatta tatil yapalım daha sonra kafayı sıfırlayıp tekrardan deneriz bilinçli bir şekilde diye konuşmuştuk

Hiç deneriz diye düşünme aşkım sal adamı da kendini de tamamen bebeğe konsantre olmadan olaya odaklan bak ben sana tüm enerjimi yollayacağım güzel düşün güzel olacak

Hemen cekilen bir foto

Evet benim de hep düzenliydi düzenlidir, uygulamalar ya da kendş hesabım 1 gün bile sapmazdı ilk defa öyle bir şey yaşamıştım. Sizin de hakkınızda Her şey güzel olsun

Ayy kız ben korkarım yine de ya bişey varsa da söktürücü kullanırsam bişey olursa diye panikatak ben
Bu öyle bir şey değil canımm adetinin üzerinden 8 günü geçtikten sonra bile negatif alıyosan hem idrar hem kan negatiftir zaten geç döllenme filan da olmaz o saatten sonra. Zaten doktor testler sonrası vajinal kontrol ediyor ve kendisi söylüyor foliküler kistin olduğu milimine kadar. Ve doktor kontrolüyle ilaç alıyosun 5 gün, bıraktıktan 4 gün sonra periyod başlıyor. Yani kafana göre yapabileceğin, ya da şüphelenebileceğin bir şey değil bu.

Son düzenleme:
Yurtdışında yaşıyorum burda randevu almak ölüm gibi bir şey kafana görede gidemiyorsun
Ben de yurtdışıyındayım bu arada, tabi ülkeden ülkeye değişiyodur ama çok şükür bi sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. özele gidiyorum tabi ben belki onunla alakalı da olabilir.

Hemen cekilen bir foto
O zaman güzel haberler olabilir sizin için inşallah yüksek ihtimalle bu son ilişki döneminizden değil de öncekilerden geç döllenme yaşamış olabilirsiniz. Hadi inşallah diyelim. Yarın sabah testinizi yenileyin bi de erken gebelik testi kullanın bu defa bakalım.
Size önerim sabah ilk tuvaletiniz değil de aradan minimum 3,5-4 saat geçmiş 2. Tuvaletinizle testi yapın. benim ilki yok gibi hiç gibiydi hatta, ama 2.sinde silik ama gayet görülebilen çizgi belli olmuştu. heyecanlandım sizin için güzel haberler olsun inşallahh

Konuyla alakamı gör işte o değil de Türkiye’de hayat çok pahalı olduğundan ben dünyanın pedini almıştım stok o ay hamile kalmışım

Akşam kan vermeye gitcem hastaneye acilden cıkarmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…