Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Hayirr

Vallahi ben de bilmiyorum şöyle söyleyeyim yumurtlama gününün ortasında ilişki oldu ve planlı bir gebelik istiyorum zaten ilişkiden sonra 4 5 günde içimden bir his test yap dedi Ben şok oldum
Benim reglim düzensiz bir bakıyorsun 28 günde bir bakıyorsun 26 32 42 düzensizimi yani

Adete 12 gün var var ve bnm test silik çıktı hamile miyim lütfen destek verin

Eklentiler

• 1000011631.jpg
    1000011631.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 11
Yani yumurtlama tarihinde olmuş olsa bu mümkün değil yani çıkmazsa ya da geç döllenme oldu ama benim gördüğümü tecrübeli olarak sizler de görüyor musunuz Ben şokum şu an kimseye hiçbir şey söylemedim
Ayy hadi inşallah eğer bebek varsa ilk önce kanda beta hcg değerinde belli olur sonra idrar testinde çıkar bence bi kan ver ona göre netleştir 🙏

Merhaba benim adetim 2 gün gecikti sizce test yapmalı mıyım bekliyim mi sizleri okuyunca adınıza çok sevindim hem de ümitlendim bilemedim 🥹
Bence 2 gün süper bi gecikme benim regl gecikmeden önce belli olmuştu ya hadi koş hemen teste ❤️🤍🙏

Merhaba benim adetim 2 gün gecikti sizce test yapmalı mıyım bekliyim mi sizleri okuyunca adınıza çok sevindim hem de ümitlendim bilemedim 🥹
Benim doktorum öğrendiğin anda folik asite başlaman gerekıyor o nedenle gebelik testi pozitif çıkarsa gecikmeden gelinmesi gerekiyor dedi varsa hemen kan verir ve vitaminlerine başlarsın canım tüm kalbim seninle hayırlı bebekse bekletmeden gelsin ❤️🙏

Hayirr

Vallahi ben de bilmiyorum şöyle söyleyeyim yumurtlama gününün ortasında ilişki oldu ve planlı bir gebelik istiyorum zaten ilişkiden sonra 4 5 günde içimden bir his test yap dedi Ben şok oldum
İlişki sonrası 4-5 gün içerisinde testin pozitif çıkması imkansıza yakın diyor doktorlar. Zaten yumurtanın başlangıç döllenme süresi bu süreç, rahime inme süresi var daha, sonrasında rahime indikten sonra vücud hormon üretiyor ve testler silik de olsa sinyal vermeye başlıyor.
testinizdeki fotoğrafı hemen mi çektiniz? Yoksa üzerinden bikaç saat geçti mi? Kuruluk çizgisi olabilir mi yani?

Yaptım ama negatif 😕
2 gün gecikme için çok erken test yapmak için, en az 5 gün beklemelisiniz. Hatta en doğru sonuç 7-8. Gün. Eğer buna rağmen negatif çıkıyor ve adet olmamışsanız direkt doktora gitmelisiniz foliküler kist oluşmuş olabilir bende gebelik öncesindeki ay öyle olmuştu.ilk defa öyle bir şey yaşadım. Yumurta çatlamadığı için büyüyor su dolu keseciğe dönüşüyor. Ama korkulacak bir şey değil doktor 5 günlük ilaç kullanımı söktürüyo ve temizleniyor. ben hemen sonrası ilk ay yani bu ay gebe kaldım endişelenebilecek bir şey yok 🌸
Umarım hiç öyle bir şey değildir sizinki bilgilendirmek için yazdım, direkt gebelik ve çift çizgiyi görürsünüz inşallahhh 😍😍🙏🙏🙏

Canım dün verdiğim kan sonuçlarını sabah göstermeye gittim çok şükür hamilelikte önemli olan herşey çok iyi çıkmış dün 455 olan beta bugün tekrar istedi 739 olmuş 😂birden artış var yahu 😂❤️
Çok çok mutlu oldum sonuçlarına rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah ve darısı benim başıma 3 yıldır olmuyor hamilelerin duası tutarmis dualarını bekliyorum 🙏

2 gün gecikme için çok erken test yapmak için, en az 5 gün beklemelisiniz. Hatta en doğru sonuç 7-8. Gün. Eğer buna rağmen negatif çıkıyor ve adet olmamışsanız direkt doktora gitmelisiniz foliküler kist oluşmuş olabilir bende gebelik öncesindeki ay öyle olmuştu.ilk defa öyle bir şey yaşadım. Yumurta çatlamadığı için büyüyor su dolu keseciğe dönüşüyor. Ama korkulacak bir şey değil doktor 5 günlük ilaç kullanımı söktürüyo ve temizleniyor. ben hemen sonrası ilk ay yani bu ay gebe kaldım endişelenebilecek bir şey yok 🌸
Umarım hiç öyle bir şey değildir sizinki bilgilendirmek için yazdım, direkt gebelik ve çift çizgiyi görürsünüz inşallahhh 😍😍🙏🙏🙏
Benim hayatta gecikmez umutlanmakta istemiyorum . Hatta takip ettiğim adet döngü takvimi var orda da çok düzenlidir geçen ay da 8 gün önceden değişik hissettim ama tam gününde oldum . Şimdi gecikme olunca heycanlandım ama bilemedim dediğiniz gibide olabilir bekleyeceğim aldığım test zaten erken test değilmiş . Hem ümitlenmiyorum hem de vazgeçmiyorum diyelim..

Ayy kız ben korkarım yine de ya bişey varsa da söktürücü kullanırsam bişey olursa diye panikatak ben 😂

X