Gebeliğe Hazırlık Gebelik testimde silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün doktora gittim HCG 3187 çıktı. 4+5 gebelik mis kese henüz görülmedi
Eğer çok yeniyse olabiliyor bazen hayırlısı diywlim. Ama umutsuzluğa kapılmak yok şimdi olmasa sonra ama olsun inşallah Allahın izniyle..

Oranı da bayağı yüksek çıkmış aynrn hcg hormonu sadece hamilelikte değil normaldede oluyor hamilelikte sadece daha y0ksek olduğundan hcg den anlaşılıhor. Ama seninki bayağı yüksek çıkmış hamile olman çok yüksek. Kese bir dahakinde görünmüş olmalı açıkcası.

Ay inşallah sağlıkla hayırla huzurla olsun inşallah

Merhaba tekrar test yaptın mı adet oldun mu merka ettim ne durumdasın?
Bugün adet olmadim bazen böyle bir iki gün gecikebiliyor.Testlerimi bikac gün önce negatif sonuçlarla bitirdim ama adet belirtilerim var bakalım hayırlısı ama bende bebiş yok bu ay.

Bugün adet olmadim bazen böyle bir iki gün gecikebiliyor.Testlerimi bikac gün önce negatif sonuçlarla bitirdim ama adet belirtilerim var bakalım hayırlısı ama bende bebiş yok bu ay.
Güzel haberlerini bekliyorum. Eğer çift çizgi görürsen mutlaka şöyle

Dün doktora gittim HCG 3187 çıktı. 4+5 gebelik mis kese henüz görülmedi
Ikimizde ayniyiz :)) Benimde 4 haftalikken kese gorulmedi..erken cunku daha , bir hafta sonra gittim gayet belli oldu seninde tektar dr gitiginde keseyi goruceksin hic endişe etme ben cok endiselenmistim ama hersey gayey iyi :))

Ikimizde ayniyiz :)) Benimde 4 haftalikken kese gorulmedi..erken cunku daha , bir hafta sonra gittim gayet belli oldu seninde tektar dr gitiginde keseyi goruceksin hic endişe etme ben cok endiselenmistim ama hersey gayey iyi :))
2 gün sonrasında tekrar gittim görüldü şuan kaç haftalıksin

Kızlar günaydın burda çizgiyi sadece ben mi görüyorum acaba

Eklentiler

• FDAFDBB9-EB17-4BA6-BF74-014FFB244797.jpeg
    233,8 KB · Görüntüleme: 114
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…