Gebeliğe Hazırlık Gebelik testimde silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ssglm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
56
16
26
Merhabalar adetim 23 gün ile 28 gün arasında ki 5 günde oluyor 26. Günde test yaptım regl olmadım ikinci çizgi bu şekilde silik çıktı sizce gebelik var mı?

Sonraki 2 günde yaptığım testler sanırım hamileyim kan testi sonucumu da paylaşacağım

Eklentiler

• IMG_20220215_143115.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 491
  • IMG_20220216_163612.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 392
  • IMG_20220215_183145.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 373
Son düzenleme:
Şiskinlik, bel ve sırt ağrısı, kabızlık vardı 3 gün üst üste test yaptım çizgi her testte daha belirgin oldu. Regl zamanım da geçti hastaneye gideceğim
Canım yerleşme kanaması akıntı da değişiklikler felan olmuş muydu sende hayırlı olsun canım tebrik ederim

Canım yerleşme kanaması akıntı da değişiklikler felan olmuş muydu sende hayırlı olsun canım tebrik ederiAkiNtiM iNt

Canım yerleşme kanaması akıntı da değişiklikler felan olmuş muydu sende hayırlı olsun canım tebrik ederim
Akıntım artmıştı hatta bir ara koyulaşmıştı yerleşme kanaması denilir mi bilmiyorum ama bir iki damla kahverengi bir leke gelmişti. Çok teşekkür ederim darısı sana

Tebrikler canım hamilesin Allah sonuna kavuştursun, ben de 1 gun geciktim testi tekrarlıycam adetten 2 gun önce kaset test negatifti bugun 1. Gün gecikmemin sen ilk silik testi ne zaman görmüştü adetten önce mi, bi de benim hapsırınca kasıklarıma giren agrım var

Şiskinlik, bel ve sırt ağrısı, kabızlık vardı 3 gün üst üste test yaptım çizgi her testte daha belirgin oldu. Regl zamanım da geçti hastaneye gideceğim
Tebrik ederim büyük ihtimal hamilesiniz kan testi sonucunuzu da iletin lütfen beraber sevinelim
Bu arada adetinize kaç gün kala yaptınız testi cizgi gayet belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…