Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi çok silik çıktk

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bsracplan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
24
3
22
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım buraya normalde düzenli regl oluyorum bu aynın 21inde olmam gerekiyordu gecikti dün test yaptım erken gebelik testi sabah çişimle sonucu ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı bugünde kaset test yaptım sonucu negatif çıktı sizce neden aranızda benim gibi bu durumu yaşayan var mı?

Eklentiler

• 1000022404.jpg
    1000022404.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 735
  • 1000022890.jpg
    1000022890.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 744
Canım kaset teste daha geç çıkıyor , erken genelik testinde evet çok silik çıkmış daha yeni oluşuyor olabilir tekradan erken gebelik testi alıp yap koyulaşma varsa. Hamilesinizfir

Canım kaset teste daha geç çıkıyor , erken genelik testinde evet çok silik çıkmış daha yeni oluşuyor olabilir tekradan erken gebelik testi alıp yap koyulaşma varsa. Hamilesinizfir
Gerçekten mi umarım vardır çok istiyoruz eşimle ilk gebeliğim düşükle sonlanmıştı umarım bu sefer olmuştur bugün tekrar alacağım erken gebelik testi

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba ben de aynı durumdayım şuan
Canım tekrar kaset yaptım tekrar yine negatif çıktı perşembe günü kan vermiştim malum dünde resmi tatil olunca kan sonucumu alamadım pazartesiye kaldı artık acaba geç döllenme olayı varmış ondan olmasın bizimkide

Canım tekrar kaset yaptım tekrar yine negatif çıktı perşembe günü kan vermiştim malum dünde resmi tatil olunca kan sonucumu alamadım pazartesiye kaldı artık acaba geç döllenme olayı varmış ondan olmasın bizimkide
Bende gecikmenin 7.günündeyim testim ikinci çizgi silik çıktı bi kaç sefer tekrarladım hatta kuruma çizgisidir diye şüphelendim su damlatırsanız çizgi belirginleşirse kuruma değildir diye okumuştum burada damlattım su çizgi gitmedi
Bende görüyorum geç döllenme yazanları ama bilmiyorum ben yumurtlama takibi felan yapmıyorum yani olabilir de umarım öyledir ikimiz de güzel sonuçlar alırız.
Sonuçlarınızı e nabızdan da görebilirsiniz

Bende gecikmenin 7.günündeyim testim ikinci çizgi silik çıktı bi kaç sefer tekrarladım hatta kuruma çizgisidir diye şüphelendim su damlatırsanız çizgi belirginleşirse kuruma değildir diye okumuştum burada damlattım su çizgi gitmedi
Bende görüyorum geç döllenme yazanları ama bilmiyorum ben yumurtlama takibi felan yapmıyorum yani olabilir de umarım öyledir ikimiz de güzel sonuçlar alırız.
Sonuçlarınızı e nabızdan da görebilirsiniz
Ay inşallah canım ikimizden vardır inşallah bebeklerimiz bakıyorum e nabızdan da çıkmamış daha hafta sonu girdi bide araya pazartesi artık.
Şu şu damlatma meselesini tam idrak edemedim nasıl oluyor o anlatırmısın biraz

Ay inşallah canım ikimizden vardır inşallah bebeklerimiz bakıyorum e nabızdan da çıkmamış daha hafta sonu girdi bide araya pazartesi artık.
Şu şu damlatma meselesini tam idrak edemedim nasıl oluyor o anlatırmısın biraz
İnşallah güzel haberler alırsınız buraya yazarsınız🤲
Ya ben burada okumuştum kuruma çizgisinden şüphelenirseniz 1-2 damla su damlatın testinize çizgi giderse kurumadır eğer gitmez belirginleşirse çizgi vardır diye artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum 🤷‍♀️🤷‍♀️☺️

İnşallah güzel haberler alırsınız buraya yazarsınız🤲
Ya ben burada okumuştum kuruma çizgisinden şüphelenirseniz 1-2 damla su damlatın testinize çizgi giderse kurumadır eğer gitmez belirginleşirse çizgi vardır diye artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum 🤷‍♀️🤷‍♀️☺️
Anladım canımm sürekli herşeyi okuduğumdan kafamız allak bullak oldu en iyisi kan sonucumu beklemek bence 🥲
Sende versin bi kan belkide sende de vardır bişeyler 🥰💖

Anladım canımm sürekli herşeyi okuduğumdan kafamız allak bullak oldu en iyisi kan sonucumu beklemek bence 🥲
Sende versin bi kan belkide sende de vardır bişeyler 🥰💖
Bi kaç gün daha test ile takip etmeyi düşünüyorum idrarda pozitif görürsem gidecem kana inşallah ☺️
Sonucu alırsanız mutlaka yazın

Malesef canım gebelik yokmuş beta 1.20 çıktı doktor eğer şüphen varsa yarın yine kan ver bakalım dedi. bugün 12 gün oldu reglim gecikeli sende durumlar nasıl yaptın mı tekrar test
Şimdi tekrar test almaya gidip farklı bi marka artimet bazen yaniltiyormus malasef 2 tane farklı marka alıp denicem

Sen test yapıyosun ya çift çizgi çıkıyor mu
Canım benimki bu şekilde artimet yalancı diyolar tabi
Benim geçen ay göğüs ve kasık ağrısı çok oldu kasık ağrım yumurtlama gününden beri agiriyodu 33 günde bir adet olurum ben geçen ay 29 unda bir oldum böyle pıhtı şekilde geldi siyah pihtida gordum belki kimyasal yaşadım bilemem kasık ağrım hala suan devam ediyor sizlama batlama şekilde aynı bazen bacağıma vuruyor diyeyim sana şuanda aynı kasık ağrım ve göğüs ağrım var şimdi yeniden test yapicam idrara sıkışmayı bekliyorum bu arada reglime 1 gün var

Eklentiler

• 20240902_152115.jpg
    20240902_152115.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 570
  • 20240902_152045.jpg
    20240902_152045.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 348
  • 20240902_151600.jpg
    20240902_151600.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 576
Canım benimki bu şekilde artimet yalancı diyolar tabi
Benim geçen ay göğüs ve kasık ağrısı çok oldu kasık ağrım yumurtlama gününden beri agiriyodu 33 günde bir adet olurum ben geçen ay 29 unda bir oldum böyle pıhtı şekilde geldi siyah pihtida gordum belki kimyasal yaşadım bilemem kasık ağrım hala suan devam ediyor sizlama batlama şekilde aynı bazen bacağıma vuruyor diyeyim sana şuanda aynı kasık ağrım ve göğüs ağrım var şimdi yeniden test yapicam idrara sıkışmayı bekliyorum bu arada reglime 1 gün var
Anladım canım resimlerde de belli hafif çizgiler dur bakalım adetin gelecek mi olmazsa bi kan ver en iyisi

X