Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi çok silik çıktk

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım buraya normalde düzenli regl oluyorum bu aynın 21inde olmam gerekiyordu gecikti dün test yaptım erken gebelik testi sabah çişimle sonucu ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı bugünde kaset test yaptım sonucu negatif çıktı sizce neden aranızda benim gibi bu durumu yaşayan var mı?
merhaba sonucunuz nedir? dün bende bariz ikinci çizgi pembe çıktı. bugğn negatif. hiçbirşey anlamadım ne yapmam gerekiyor acaba

merhaba sonucunuz nedir? dün bende bariz ikinci çizgi pembe çıktı. bugğn negatif. hiçbirşey anlamadım ne yapmam gerekiyor acaba
Merhaba arkadaşım reglin kaç gün gecikti kan vermeye gittin mi ben yarın gidecem doktora hala adetim gelmedi 15 gün oldu gecikeli bu ay da soğan kürünü denemiştim acaba ondan mı gecikme oldu tam da anlayamadım kan vermiştim ondan da bişey çıkmadı bakalım yarın öğreneceğim

Merhaba arkadaşım reglin kaç gün gecikti kan vermeye gittin mi ben yarın gidecem doktora hala adetim gelmedi 15 gün oldu gecikeli bu ay da soğan kürünü denemiştim acaba ondan mı gecikme oldu tam da anlayamadım kan vermiştim ondan da bişey çıkmadı bakalım yarın öğreneceğim
5 gün geçti, bu akşam gideceğim

te

testi yapıp direkt çıktım hastaneden:KK43: internette negatif diyor, kasette neden çift çıktı hiç anlamış değilim..
İlginç yorum yapamıyorum bende belkide var daha yeni oluşuyor o da olabilir bi kaç gün bekle reglin gelmezse tekrar git kan vermeye en doğrusu o olacak sanırım ☹️

malefes negatif ama iki gün sonra tekrar kan vermeye gidin benim de adetim 2.gün gecikti bende yarın kan vereceğim çok silik hayalet çizgi benimkide inşallaj

malefes negatif ama iki gün sonra tekrar kan vermeye gidin benim de adetim 2.gün gecikti bende yarın kan vereceğim çok silik hayalet çizgi benimkide testim
inşallah hayırlı haberler alırsınız❤️

X