Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

arkadaşlar tüp bebek tedevisinde en iyi sonuç veren dr hangisi bilginiz varsa lütfen paylaşın
-ben beylikdüzü medicanada 2 kere tüp bebek yaptırdım 2 sindede sonuç negatif oldu. kafamda da bir sürü soru işaretinin kalması cabası... en azından sana bunu söyleyebilirim bilgin olsun...

bügün tekrar test yaptım sonuç 0.05 çok üzgünüm
-üzülme hiç Allah'ın izniyle bir gün pozitif sonucu görürsün...Rabbimin biçtiği bir zaman vardır elbet sabır göster bekle o zaman geldiğinde göreceksin bak:)) Ben 10 sene sonra gördüm o sonucu...dile kolay 10 sene bu 2 aşılama 2 tüp bebek ilaç tedavileri, eşimin varikosel ameliyatı sonuç yok...sonra birgün kendiliğinden hamile kaldım öğrendiğimde yavrum 2 aylık olmuş haberim yok çocuğum olmuyor biliyorum ya...darısı başına isteyen herkesin başına olsun inşallah sakın umutsuzluğa kapılma emi Rabbim çok büyük bol bol dua et...

arkadaşlar sizlerin fikrine ihtiyacım var bende 6 haftalık hamileyim ve özel hastanede doğumu yapmak istiyorum ancak devlet hastanesinde de kontrollerimi devam ettirmelimiyim ???? durum şöyle ilçede oturuyorum özel hastane il de ve 1 saat mesafesi var sorunum olduğunda devlet ilgilenmezse diye korkuyorum

Ben yeni katildim araniza suan 18 haftaligim benim sorum cinsiyetle ilgili 14 ve 16 haftalarimda doktor %80erkek dedi pipisini bile gosterdi 17 haftamda baska 2 doktora gittim onlarda kesin kiz dedi acaba hangisi dogru kafam cok karisik ne olur fikirlerinizi soyleyin

Bazen doktorlar göbek kordonunu pipi sanıyor arkadaşıma 7.5 ayında kızmış dedi. o zamana kadar kordonu pipi görmüş hep erkek dedi en iyisi biraz daha beklemek benimde henüz belli değil. Birde ben bebeği hissetmiyorum ya annem çok endişeli bu konuda siz hareketlerini hissediyo musunuz?

[OTE="baskentlim, post: 38746221, member: 637738"]Allah herkesin kalbine gore versin ins[/QUOTE]
-canım senle aynı haftalardayız bişey sorucam ben düzenli kilomu ölçüyorumda daha 1 kilo almışım kusma ve bulantılarım geçti çok şükür iştahım yerine geldi yiyorum yani ama kilom sanki hiç artmıyor bu durum üzüyor beni bebeğimin durumu dolayısıyla sen kilo alabiliyormusun?

[OTE="baskentlim, post: 38746221, member: 637738"]Allah herkesin kalbine gore versin ins
-canım senle aynı haftalardayız bişey sorucam ben düzenli kilomu ölçüyorumda daha 1 kilo almışım kusma ve bulantılarım geçti çok şükür iştahım yerine geldi yiyorum yani ama kilom sanki hiç artmıyor bu durum üzüyor beni bebeğimin durumu dolayısıyla sen kilo alabiliyormusun?[/QUOTE]
Canim senin kilon pek onemli degil ben 3 4 kilo falan almışım bebegin kilosu durumu onemli doktorun bebegin hakkında nededi o onemli bosyere uzme kendini bilantin kusman gecti ise su aydan sonra almaya baslarsin

Canim senin kilon pek onemli degil ben 3 4 kilo falan almışım bebegin kilosu durumu onemli doktorun bebegin hakkında nededi o onemli bosyere uzme kendini bilantin kusman gecti ise su aydan sonra almaya baslarsin[/QUOTE]
İki hafta önceydi randevum herşey normal demişti bir soraki randevum ada 2, 5 hafta var içim rahat etmiyor bi türlü evham yapıyorum çok göbeğim çok çıkmadı göğüs lerim çok büyümedi hep aynı gibiyim sanki görüntü olarak...

Canim senin kilon pek onemli degil ben 3 4 kilo falan almışım bebegin kilosu durumu onemli doktorun bebegin hakkında nededi o onemli bosyere uzme kendini bilantin kusman gecti ise su aydan sonra almaya baslarsin
İki hafta önceydi randevum herşey normal demişti bir soraki randevum ada 2, 5 hafta var içim rahat etmiyor bi türlü evham yapıyorum çok göbeğim çok çıkmadı göğüs lerim çok büyümedi hep aynı gibiyim sanki görüntü olarak...[/QUOTE]
Bunlari takma kafaya canim istahin yeni duzelmis alirsin kilo her insan bir deildir kimi kendini besler kimi bebeği senin aldığın kilonun bebege faydasi yokki bebeği besliyosun demekki

Bunlari takma kafaya canim istahin yeni duzelmis alirsin kilo her insan bir deildir kimi kendini besler kimi bebeği senin aldığın kilonun bebege faydasi yokki bebeği besliyosun demekki[/QUOTE]

-sağol canım ya insanın kafasındaki soruları birileriyle paylaşabilmesi çok iyi gerçekten o yüzden bu forumu çok sevdim :)

arkadaşlar merhaba ben de çatlatma iğnesi kullanıyorum bu ay 3. denememizi yaptık. adetime 10 gün kaldı başka bi rahatsızlığımdan dolayı bir ilaç kullanmam gerekiyordu hamiş olup olmadığımı bilmediğim için endişelendim ve bugün kan testi yaptırdım. BHCG 1,65 çıktı negatif sanki ama çıkmama ihtimali var mıdır ki hamile olabilir miyim acaba

Kızlar bnde hamileyim ama çok kötü üşüttüm kafamı kaldramıyorum sesim kısıldı sürekli burun akntaı hapşırıy orum. Ve işe giden bi kadnm. Hamileym diye ilaçta içmyrm napıcam

Sakincali olan bi ilac vermez sana gebelik muanesine gttigin doktora gtmen lazim ama gebelerde kullanilan ilac verecektir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…