Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Iyi geceler Biz eşimle Kasım 14 de ilişkiye girdik benim 5 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım şüphelendim idrar testi yaptım pozitif çıktı ama 15 aralıkta şiddetli kasık agrisiyla tuvalete gittim kan ve parçalar geldi düşük yaptığımı anladım 10 gün sonra 2 Tane idrar testi yaptım negatif çıktı ama çok uykusuzluk çekiyorum sürekli uyuyorum yorgunluk var emin olamadım 5 ocakta kan testi yaptırdım oda negatif çıktı sanki göbeğimde büyüyor hamilemiyim acaba cevap verirseniz çok sevinirim ayrıca adet de oldum ocağın 3 ünde

Iyi geceler Biz eşimle Kasım 14 de ilişkiye girdik benim 5 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım şüphelendim idrar testi yaptım pozitif çıktı ama 15 aralıkta şiddetli kasık agrisiyla tuvalete gittim kan ve parçalar geldi düşük yaptığımı anladım 10 gün sonra 2 Tane idrar testi yaptım negatif çıktı ama çok uykusuzluk çekiyorum sürekli uyuyorum yorgunluk var emin olamadım 5 ocakta kan testi yaptırdım oda negatif çıktı sanki göbeğimde büyüyor hamilemiyim acaba cevap verirseniz çok sevinirim ayrıca adet de oldum ocağın 3 ünde

prenses22233 düşük yaptığımı anladım diorsun.sonra doktora gitmedin mi?gitmediysen içeride parça kalmış olabilir we bu sana zararlı!

Meraba arkadaslar bisey sorucam. 36+4 haftalik hamileyim ve biraz once yerden bisey almak icin egildim ama sagima dogru eğildim o sirada karnimdan kıt diye ses geldi bende simdi korkuyorum ya koluna bacagina bi zarar verdiysem... bole bisey mümkün mu yaa :KK43:(

Mrb bayanlar bn 2 aylk evliyim 23 yasndayim bu ay hamileyim diye cok süpelndim mide yanmam bel agrisi adetimden 1 bucuk hafta önce leke gördüm 3 gün önce idrar testi yaptm evde silik cizgi ckkti cok sevindim...ertesi gün erken gebelik testi aldim hic bsy cikmadi kafam karisti üzldm bugn adet günm daha olmadm bekliyrm adetim cok düzenli 28 gnde bi oluyorm normlde bugn olmassam olurmym acaba cok istyrm yüce Allahim icimi biliyor..

Mrb bayanlar bn 2 aylk evliyim 23 yasndayim bu ay hamileyim diye cok süpelndim mide yanmam bel agrisi adetimden 1 bucuk hafta önce leke gördüm 3 gün önce idrar testi yaptm evde silik cizgi ckkti cok sevindim...ertesi gün erken gebelik testi aldim hic bsy cikmadi kafam karisti üzldm bugn adet günm daha olmadm bekliyrm adetim cok düzenli 28 gnde bi oluyorm normlde bugn olmassam olurmym acaba cok istyrm yüce Allahim icimi biliyor..
Daha 2 aylık evlisin ne acelen var küçüksün de :) En garantisi kan testi bu hafta bekle olmazsan git bi kan testi yaptır çok da kafana takma :KK25:

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve bu konularda deneyimli bilgili arkadaşlara ihtiyacim var.gecen ayin 30 da adet gördüm buay 28 de 2 gün erken oldum ama adetim farklıydı normale gore 2 gün normal adetten az geldi 4 gün falanda leke seklinde ve bittiği gb kaşık bel ve sol gogsumde ağrı başladı 3gundur hala agrim var arada siddetli arada da hafif seyrediyor arkadaşlar acaba uzerinemi goruyorum bunları yasayan varmı lütfen yardimci olun Allahım herkezin kucağını doldursun aratmasin ins :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve bu konularda deneyimli bilgili arkadaşlara ihtiyacim var.gecen ayin 30 da adet gördüm buay 28 de 2 gün erken oldum ama adetim farklıydı normale gore 2 gün normal adetten az geldi 4 gün falanda leke seklinde ve bittiği gb kaşık bel ve sol gogsumde ağrı başladı 3gundur hala agrim var arada siddetli arada da hafif seyrediyor arkadaşlar acaba uzerinemi goruyorum bunları yasayan varmı lütfen yardimci olun Allahım herkezin kucağını doldursun aratmasin ins :KK43:
hakkında hayırlısı canım.ama üzerine görme çok uzak bi ihtimal.adet aydan aya değişir.üşütme olabilir.kansızlık olabilir az yada çok gelir.ne bileyim bitki çayları çok etkiler.ve bu bahsettiğin ağrılar çoğu zaman adet dönemimde yaşanan ağrılar zaten.
yinede hakkında hayırlısı Allah gönlüne göre versin inşallah

Amin canım herkesin gönlüne gore inş ama hic boyle olmamistim adetim bitince agrim olmazdı ondan farklı geldi bana adetimin ilk günü agrim olur oda bazen camasirima kan lekesini görünce anlarim adet olduğum ki bitince alakasız bi ağrı ne zormus bayan olmak oldumu oluncakmi diye beklemek

Amin canım herkesin gönlüne gore inş ama hic boyle olmamistim adetim bitince agrim olmazdı ondan farklı geldi bana adetimin ilk günü agrim olur oda bazen camasirima kan lekesini görünce anlarim adet olduğum ki bitince alakasız bi ağrı ne zormus bayan olmak oldumu oluncakmi diye beklemek
ama tüm çekilen o sıkıntılar evlatlara değer.Allahım onların acısını vermesin inşallah.biz çekeriz sıkıntıları.Rabbim dayanma gücü verir.

Evt çok istiyorum bebisim olsun inş en kısa zamanda Rabbime dua ediyorum iste en ufak agrida sizida bi umit diyorum sizin varmı cocugunuz

Evt çok istiyorum bebisim olsun inş en kısa zamanda Rabbime dua ediyorum iste en ufak agrida sizida bi umit diyorum sizin varmı cocugunuz
çok şükür bi oğlum var .4 yaşında.bide kızım cennette bizi bekliyor inşallah.
sürekli hamilelik düşünme.evet insanın elinde olmuyor ama Rabbimin muhakkak bi zamanı vardır.bu yüzden kendini rahat bırak germe yani.

nice bu konuda rahatsızlığı olup ciddi ciddi hastalığı olup kucağına evladını alan insanlar var.Allahın bi mucizesi olarak doğuyor.veren Allah olduktan sonra biz sadece isteyici olalım.ve sadece hayırlısını isteyelim

Allah bagislasin evt doğru soyluyosun ilk zamanlar çok takiyordum ama bu ay gerçekten çok tuhaf yani hic olmayan şeyler oluyor sol govsum çok agriyor uykum aşırı geliyor yattimmi kalkamiyorum bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun Rabbim gönlümüze gore versin

Bende sin 9ncu ayda adet oldum 10ncu ayda 2 damla lleke geldi birdaha gelmedi cnm bna bnzio durumun ayni yanlış olabilirim ama üstüne gormk icin 4 gun uzun bi sure degilmi allah kalbine gre versin canım

Arkadaşlar bn 4,5 aylık hamileyim korku filmi izlesem karnımdakı bebegim etkilenir mi filmin adı dabbe

merhaba.. hamileliğin 13. haftasındayım. saçlarım bakır rengiydi 4 aydır boyatmıyorum eczaneden FASHİON CLORE NATURA adlı saç boyası satın aldım diplerine değmeden kendi saç rengime geri dönmek istiyorum..eczacı kanser hastalarına ve hamilelere veriyoruz dedi içerisinde zararlı olan paraben, alerjik koku,amonyak ,parafendialın vs. yok.. aranızda kullanan oldu mu? görüntümden çok mutsuzum ama bebek içinde endişeliyim kırıcı olmadan yorumlarınızı alabilir miyim?

merhaba.. hamileliğin 13. haftasındayım. saçlarım bakır rengiydi 4 aydır boyatmıyorum eczaneden FASHİON CLORE NATURA adlı saç boyası satın aldım diplerine değmeden kendi saç rengime geri dönmek istiyorum..eczacı kanser hastalarına ve hamilelere veriyoruz dedi içerisinde zararlı olan paraben, alerjik koku,amonyak ,parafendialın vs. yok.. aranızda kullanan oldu mu? görüntümden çok mutsuzum ama bebek içinde endişeliyim kırıcı olmadan yorumlarınızı alabilir miyim?
doktorum 10. uncu haftadan sonra boyayabilirsin dedi bana, hem de öyle organik falan değil her zaman kullandığın boya ile dedi. arkadaşlarım falan kafamı karıştırdı biraz. ama dr.uma tekrar sorduğumda aynı şeyleri söyleyince ben de boyadım. şimdilik bir sıkıntı yok:anneadayı:sevgiler..

Bende nette video izlemiştim saç boyatmada sıkıntı yok yanlız boyanın keskin kokusunu mümkün olduğunca içine çekmemek gerekiyormuş.yani boyattın beklerken dışarda falan beklemek gerek

X