Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Gebeligin ilk haftalari denize girmenin bi sakincasi varmidir
Bacım sen doktora bir Danış bildiğim kadarıyla havuz suyu biraz sakıncalı çünkü idrar yolu enfeksiyon kapma ihtimalin olabilir denize girdiğin su temizse bişi olmaz ama deniz suyu kirli veya ölçümlerde kirli bir su ise idrar yollu enfeksiyon olabilir doktoruna Danış yinede en iyi bilgiyi doktorun verir

3 hafta 6 gunluk hamileyim, esimle tatile gidecegiz 1 haftalik otobus yolculugu sakincali olur mu ?

Mrb yardimci olurmusunuz acaba 7+2 gunde yani 8 haftalik gebelikte karindan ultraaonda gorunurmu idrara sikisik gitmk sartmi

kızlar benim de ilk bebeğim olacak, biraz deneyimsizim. dün idrar testi yaptım pozitif çıktı. sonra kan testine gittim beta hcg 510 çıktı. son adet tarihim 24 ağustos. polikistik over olduğum için adetlerim 30-40 gün arasında oluyordu. bu hcg değeri normal mi kaç haftalıktır yorum yapabilir misiniz?

canım bende senin gibi 5+6 gunlukken kese gorundu bir hafta sonra bebeği ve kalp atışını gorduk

3 hafta 6 gunluk hamileyim, esimle tatile gidecegiz 1 haftalik otobus yolculugu sakincali olur mu ?
Tabikide olabilir tam bebişin Yerleşme aşamasında varsın tatilin beklesin ama ille gideceğim dersen doktoruna danış

Arkadaşlar acil yardım edin ( 18 yaşındayım. Ufak bişey yasadım ama kafama çok takıp kan testi yaptırdım. HCG 0 cıktı , her neyse konum bu değil. Az önce kaynar sudan yandım, 2. Derece yanık kategorisinde cildiyeye gitsem bu testin yapıldığının bi şekilde ortaya çıkma ihtimali var mı ? Babamın sigortasından yararlanıyorum. Eczanede muayene sırasında filan doktor veya eczacı bu testin yapıldığını görür mü?

Ya lutfen banada yardimci olun ben 3 haftalik hamileyim 10 gunum geciyo ilk adet gunumden belli kahverengi lekem geliyo dusuk olmasin diye igne vurulmum 5 gun boyunca ve simdi gunde 3 ogun progastane hap aliyorum ama lekem devam ediyo lekenin gelmesi bebege zarari olurmu gelisimini etkilermi acil cvp yazarsaniz sevinirim

Korkma canim ama dikkatli ol bendede kirmizi leke geldi dusuk riski oldugu icin sukur gecti ama dikjat ediyorum genede doktora gorundunmu nedio

ilk gittigimde ultrasyonda gorulme sonra vajinaldan ultrasyona verdiginde 3 haftalik oldugunu ve dusuk tehlikesi oldugunu soyledi igne filan yazdi pragastane hap yazdi yani dusuk olmasin diye ilaclar verdi ama yine lekem devam ediyo ilk gebeligim ve bebegimi kaybetmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…