Gebelik kolestazi yaşayanlar.. ??

Hamur isi hic yemiyorum ekmek filan çok az yiyorum..makarna pilav kısıtlı..sen toplam kaç kilo aldın canım..ben erik çok yerdim ilk zamanlar içimi ferahlatiyor diye..
63 ile hamile kaldim 80i gordum canim biraz fazla almisim ben

63 ile hamile kaldim 80i gordum canim biraz fazla almisim ben
Yok be kuzum 17 kilo almisin..ben tedavi ile sayarsam 11.5 aldım..hamile olarak 7.5 tu en son gittigimde..daha bundan sonra her ay kaç kilo alınır bilmiyorum ki..onumu kestiremiyorum..kaç kilo sun doğumdan sonra.kaçı gitti kaçı kaldı ???

Suan kac kiloyum hic bilmiyorum dogumdan sonra tartilmadim canim ya. Kiloyu ben pek dert etmedim aman cok kilo aliyorum diye uzulmedim de normali 10 kiloymus bebislerimizi iyi olsunda insan herseye katlaniyor valla

Suan kac kiloyum hic bilmiyorum dogumdan sonra tartilmadim canim ya. Kiloyu ben pek dert etmedim aman cok kilo aliyorum diye uzulmedim de normali 10 kiloymus bebislerimizi iyi olsunda insan herseye katlaniyor valla
Toplamda 9 ayda 10 kilo muymuş..hadi bee..imkansız o canım yaa..hele bizim toplumumuzda pilav makarna hamur isi varken :))

Bebek nasıl uyku düzeni iyimi emiyor mu canım..kime benziyor sana mi eşine mi..ayy benimki nasıl birşey acaba nasıl bir cadı olacak :)))
Valla bana pek benzemiyo :) dogumhanede gorur gormez esim dedim yani ona cok benziyo :) soyle bi rivayet varmis. Kadin erkegi daha cok seviyorsa bebek kocaya. Erkek kadini daha cok seviyorsa bebek kadina benzer diye.. eger seninki de esine benzerse kocalarimiza trip atmak icin iyi bir sebep ortaya cikiyo. Beni az seviyormussun diye ))

Evet yaa öyle bir rivayet var canım ama benim esim beni daha çok seviyor ben kaç kez boşanmak istedim nişanı bile attım adam bunalıma girdi..ama ultrasonda ilk şey de ben eşime çok benzettim burnu ağzı ayni onun gibi kocaman kocaman :)) zaten ben hep kası gözü sana benzesin teni rengi bana derdim..kaslar filan şekillidir kocamda ben gibi düşük kaslı değil..ben ordan yürüyemem herhalde gibi geliyor cümle alem biliyor esim in bana olan takıntısını..evi terkettigimde bile 7 sülalem duyuyor..beni bulmak istediği için..herkesi ayağa kaldırıyor bu seferde herkes bana birşey oldu zannediyor..1 gün bile kendimi saklayamıyorum bur yerde :)

Allahim masallahh ) Allah sevgisini artirsin.. sen kac senelik evlisin canim. Biz nisanliyken ikimizde de manyak bir takinti kiskanclik vardi evlenince gecti ama )

Allahim masallahh ) Allah sevgisini artirsin.. sen kac senelik evlisin canim. Biz nisanliyken ikimizde de manyak bir takinti kiskanclik vardi evlenince gecti ama )
Evlenmeden önce o şekilde bendim..evlenince saldim bende :) 7 senelik canım..siz kaç senelik evlisiniz..

Evlenmeden önce o şekilde bendim..evlenince saldim bende :) 7 senelik canım..siz kaç senelik evlisiniz..
Bizim 2 sene bitti. 3 sene de sevgililik vs. Donemimiz oldu. Bizim evlenmeden onceki donem sıkıntiliydi. Uzaktik birbirimize o istanbulda ben sinopta.. Ozledikce birbirimize sarip kavga ederdik :)

Günaydın güzel annecik..ooyy oyy siz çok taze siniz..ben 2001 den beri tanıyorum çıkıyoruz eşimle 2006 da nisan 2008 de düğün oldu..seneler o kadar cabuk geçiyormuş ki..14 senedir hayatımda..yakında olsa gene kavga edilirdi merak etme ben hep öyleydim yani..artik kavga Etcek halim bile kalmamış ...

Gunaydin kuzum. :) Masallah sizinkisi buyuk ask.. Kavga her iliskinin temel tasi heralde. Biz evlenmeden onceki donemde 2 gunde bir kavga ederdik. Benim esim birazcik huysuzdur. O bana yapinca inat olsun diye bende ona yapardim. Biz evimizin esyalarini secerken bile tripliydik birbirimize o yuzden butun gun hic bir sey begenememistik :)))

Benim esim de inat ve dik kafalı dır ..biraz da dediğim dedik ama bana sokmuyor ..sende inat değilsin anladığım..

Benim esim de inat ve dik kafalı dır ..biraz da dediğim dedik ama bana sokmuyor ..sende inat değilsin anladığım..
Bizde zor olan kisi esimdir. Aynen tarif ettigin gibi. Senin yontemin ne de sökmuyor merak ettim bi kac tuyonu isterim dogrusu ) Benim kizginliklarim anliktir. Malesef ki iki dakikada unuturum yumusarim hemen :)

Bizde zor olan kisi esimdir. Aynen tarif ettigin gibi. Senin yontemin ne de sökmuyor merak ettim bi kac tuyonu isterim dogrusu ) Benim kizginliklarim anliktir. Malesef ki iki dakikada unuturum yumusarim hemen :)
Ben ona karşı daha inat ve dik kafalıi oluyorum birde dediğim gibi ben kaç kez boşanırım filan dediğim için evi terk ettiğim için belkide..benim esim duygusuz hic romantik değil hic tatlı dili yok mesela..bana hic candan aşkım canım demez..özel günlerde değişik bir şey yapmaz..birde her zaman ben ne yapsam sen öküz dersin zaten beğenmezsin der..ne yapsam yaranamam sana ser çıkar isin içinden..

Siz baya filmliksiniz canim yaa.. nasil tanistiniz

Siz baya filmliksiniz canim yaa.. nasil tanistiniz
Çok uzun hikaye ve de çok komik saçma bir hikaye..ikimizde izmirliyiz üniversitede kütahyada ayni sınıftaydık..ikimizde izmirde ayni semtte oturuyoruz ve ikimizinde babası öğretmen..neysee..ilk okula başladım herkes ilk heyecanla tanışır yaa bana sürekli eşimi söylüyorlar bak o da sizin ordan onunda babası öğretmen filan diye..sınıf dediğim de bu arada 250 kişi filan..esim bana bir kaç kez laf atmış ben duymamışım..sallamamışım onun deyimiyle :) bir gün anfide oturuyoruz ben dedim laf atarım bu çocuğa iki önümde oturuyor adamla tanışmaya çalışıyorum ukala yaa paşam evet hayır deyip önüne dönüyor sallamıyor ama esim annanesi ile kaldığı için sınıfta da genelde yanlız takılıyor..biz yurtta kaldığımız için koloni gibi geziyoruz..sonra 29 ekimde izmire gelcek tim bunla geleyim dedim..arkadaşlığımız başladı ama ben kanka modundayim.. yurttaki kızlar bu çocuk sana aşık filan diyor sacmalamayin biz iyi arkadasiz diyorum..pastane köşelerinde ben buna matematik o bana muhasebe anlatiyor..korkudan da anneannesinin evine gitmiyorum hic..ne olur ne olmaz..eski erkek arkadaşım da ankarada okuyor çocukluk aile tanidigimiz birileri..annesi beni istemedi çocuğu okumazmis diye..yatıp kalkıp onu düşünüyorum ilk fırsatta derdim ankaraya gitmek o yüzden zaten kütahya yi yazdım..yılbaşı idi yurt tan kızlarla 10 kız filan eğlenmeye gittik..benimkide takılıp gelmezmi tek erkek..o kadar kizin arasında..bu arada ankaradaki beni yılbaşında oraya davet ediyor belki bir araya geliriz diye..esim de biliyor gitme filan diyor..o seni sevse annesi ni bahane sürmezdi filan diyor..yılbaşında bu bana hediye filan almış iste gizliden paketi sokmuş içeri ben hic farketmedim..benle dansetmek istedi yok dedim olmaz bütün masadaki kızlarla dans Etcen ondan sonra..tabi şaşırdı korktu filan..Çok şişman bir arkadaş vardı tamam sadece onu kaldır dansa dedim..ilk defa gerçekten birinin kollarımda titrediğini zangır zangır gördüm..galiba seviyor dedim milletin dediği gibi..neyse ben izmirdeki kuzenime mesaj attım ""aşkım biliyormusun beni bugün o aradı beni ankaraya davet ediyor bir yandan da bunu düşünüyorum "" diye..ben kafasız eşimle sürekli mesajlastgımız için eşime göndermişim o mesajı esim de bana söylemiyor adi geçiyor yaa o mesajda..artik anneannesine gitmeye başladım hava buz gibi pastanede ders çalışmanın imkanı yok..bu arada bir kaç gün filan geçti kuzenim mesajıma cevap vermiyor kuduruyorum imkansız yurdu arar mutlaka birşey der bana diyorum..esim in annanesinde yiz final haftası tam..eşime dedimki benim konturum bitti kuzene mesaj atabilirmiyim diye aldım..başladım telefonunu kurcalamaya..bakıyorum nokia 3310 telefonu da hep benim mesajlarım alt alta duruyor gayri ihtiyari okumaya başladım..bir mesajda aşkım napıyon diyor..aaa diyorum bak çıktığı varmış erkek milleti bana demedi o kadar da kankayiz..bir okudum mesajı biliyormusun beni bugün ..... diye gidiyor benim kuzene attigim mesajim buna göndermişim..o zaman iletim raporu da yok benim takoz telefonda..bir başladık kavgaya ben bu mesaja cevap bekliyorum da gitcektim belki ankaraya da bana ait birseyi sen kimsin saklıyorsun vs..o da ne dese beğenirsin..benim adim geçiyor o mesajda birazda bana ait o mesaj..oylelikle öğrendim beni sevdiğini final zamanı etkilenmeyeyim diye açılmak istememiş sınavlar geçsin diye bekliyormuş..tam finallerde herşey ortaya çıktı iste..bu kadar senaryo yazmak istese insan aklına gelmez ama insanin başına geliyormuş iste canım..üniversite 1 den beri arkadasiz..oburkude aradı durdu telefonları suratına kapattım o defter de öyle kapandı esim sayesinde..zaten onda kızdığım kardeşi açardı telefonu abim su anda arkadaşlarıyla denizde egleniyor derdi nispet yapardi..o kadar çok ahh ettim ki ona kardeşine annesine..Çok mutsuz bir evliliği varmış çünkü onun kuzeni benim çocukluk arkadasim ayni banyoya girerdik düşün yani..yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi...aydına giderdik dayım polisti tanıdık diye bunlarla görüşürdük daha küçükken..ve çok dua ettim kızı olsun ben ne yasadiysam onda görsün dedim..kızı da olmuş..evliliği çocuk için sürüyordu en son..öylesine gittiğini biliyorum..bu dünyada insanlar bazı şeyleri görüyor gerçekten ama tabiki anlayana..ilk çıktığım di her ne kadar aramızda 600 km olsa bile sadece telf mektupla görüşüyorduk..bide bana çıkarken senin aile problemlerin var diye sana acıdım destek olmak için üniversite sınavını kazanman için sana moral olsun diye boyle yaptım dedi..eski kız arkadasınin fotosu cuzdanindaydi..annesi bana az yırtınmadı beraber olduğumuzu duyunca halbuki ben kaç km uzakta idim..o zaten ankarada yapcağını yapıyordu..diyorum yaa benim aile problemlerimi yargılamak ona düşmedi bak kendiside huzursuz allahım o kadar büyük ki..hepsini gördüm..uff çok uzun oldu..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…