gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Sırf bu göründü görünmedi , var yok muhabbetleri yüzünden bi sonraki hamileliğimde 7-8 hafta olmadan doktora gitmicem yaa :63: banada aynı şeyi söylediler bu yüzden 3 dr değiştirdim. Şimdi çok şükür sağlıklı :anneadayı::KK200::nazar:

Tamam iste o zamanda alttan bakicak :) bebisi kizmi erkekmi diye hisseden varmi acaba? Göbek sekilleriniz nasil su anda? Benimki yuvarlakti genisledi degisti sekli bilemedim :))
Benim önce doğru top gibi biz eşimle erkek hissediyoruz hayırlısı sagliklisi bakalım ilk kız olsun diyorduk ama hayırlısı sağlıklı sıhhatli olsunlarda inşallah

İnşallah canım benim.. Allah'ım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.. Ne kadar sıkıntılar yaşamışsın. Rabbim insallah bebişin ile musmutlu edecek seni süphen olmasın zaten.. <3

Rabbim hepimize evlat kokusu nasip etsin.. İsteyip olmayana hasret çekene gönülden isteyen herkese..

Çok dua ediyorum sorun olmasın diye ama hergün merak içindeyim. elimde olsa eve ultrason alırım :)

Rabbim hepimize evlat kokusu nasip etsin.. İsteyip olmayana hasret çekene gönülden isteyen herkese..

Çok dua ediyorum sorun olmasın diye ama hergün merak içindeyim. elimde olsa eve ultrason alırım :)

canısı henuz ev ultrasonu yok ama fetal el doplerlerı var bebegın kalbını evde de ıstedıgın zaman acıp dınlıyorsun ama ne kadar saglıklı bılınmez sonucta bebege sınyal gonderıyor - ben cok saglıklı buluyorum - doktorlar ne dusunur bılmem bu konuda

aynen bende canm 10+5 im sadece 6. haftada progestan kullandım o ara bulantım oldu. ıkı hafta önce kontrolde doktorada dedim bulantm yok hiçbişeyım yok sadece arada kasıklarım sızlıyo sanki hamile değilim dedim :) kişiden kişiye değişiyo canım o içini ferah tut. işin ilginci ben bunu derken ultrasonla bebeğe bakıyoduk boyunu falan sölüyodu :)

Vallahi bende sizin gibiyim ne bulantı ne kusma ne halsizlik bende de ara ara gelip giden karın agrısı, hafifi bas agrısı ve göğüs acısı , oda yavas yavas azalıyor 7+3 üz son muayeneye göre ha birde çok acıkıyorum oda progestanın etkisiymiş .. Doktora söyledim, daha ne istiyorsun harika bir gebelik şekli dedi :)

Vallahi bende sizin gibiyim ne bulantı ne kusma ne halsizlik bende de ara ara gelip giden karın agrısı, hafifi bas agrısı ve göğüs acısı , oda yavas yavas azalıyor 7+3 üz son muayeneye göre ha birde çok acıkıyorum oda progestanın etkisiymiş .. Doktora söyledim, daha ne istiyorsun harika bir gebelik şekli dedi :)
bende deyince bana güldü :) bu da bizim şansımız heralde halsiz yatıp kusmaktansa böyle olmak daha iyi. progestan bitince daha da iyi olucaksın o zaman ilaçla bu haldeysen :)

Düşün ben birde çalışıyorum. sabah 6 da ayaktayım ama ilacı 9,30 gibi alıyorum sonra 10 la 2 arası yarı uyur haldeyim :) ama çok şükür idare ediyorum Benim progestandan tek şikayetim çok acıktırması resmen midem kazınıyor resmen 1 kilo almışım :) bugun artık altınbaşak falan altım peynırle yiyorum kalorisi az olsun bari :)

Sırf bu göründü görünmedi , var yok muhabbetleri yüzünden bi sonraki hamileliğimde 7-8 hafta olmadan doktora gitmicem yaa :63: banada aynı şeyi söylediler bu yüzden 3 dr değiştirdim. Şimdi çok şükür sağlıklı :anneadayı::KK200::nazar:

Biliyormusun, Avrupada gebelik testi yapıldıktan sonra 8. haftaya kadar doktorlar muayeneye kabul etmıyor senı, eger kanama falan durumun yoksa il muayene 8. hafta. o zaman kesin sonuç diye herhalde hem anne de strese girmemiş oluyor ben 10 gün muayene günü beklerken ne çektim bir Allah bilir bir ben...

Düşün ben birde çalışıyorum. sabah 6 da ayaktayım ama ilacı 9,30 gibi alıyorum sonra 10 la 2 arası yarı uyur haldeyim :) ama çok şükür idare ediyorum Benim progestandan tek şikayetim çok acıktırması resmen midem kazınıyor resmen 1 kilo almışım :) bugun artık altınbaşak falan altım peynırle yiyorum kalorisi az olsun bari :)
bende 2-2.5 kilo aldm ilaç kullanırken :) aman çalışıyosan böle gecmesi senin acindan cok ıyı canm inşallah hep böyle gider

canısı henuz ev ultrasonu yok ama fetal el doplerlerı var bebegın kalbını evde de ıstedıgın zaman acıp dınlıyorsun ama ne kadar saglıklı bılınmez sonucta bebege sınyal gonderıyor - ben cok saglıklı buluyorum - doktorlar ne dusunur bılmem bu konuda
Acaba bi steteskop ise yarayabilirmi? Cok zararsiz kalbini duyarmiyiz bilemem ama icerden sesler gelir en azindan :))

Kızlar iki gundur göbek deligimin yanı batma gibi acima gibi birşey oluyor sizde de oluyor mu acaba
Canim herkeste farkli oluyo sanirim agri bazen benziyo kasik olursa benimde agrim sanki gittikce yukari cikiyo basta rahim kisminda alttaydi simdi daha yukarida bebek buyudukce degisiyo olabilir

Canim herkeste farkli oluyo sanirim agri bazen benziyo kasik olursa benimde agrim sanki gittikce yukari cikiyo basta rahim kisminda alttaydi simdi daha yukarida bebek buyudukce degisiyo olabilir
Aynen önce kasıkta idi şimdi gobegimde başladı karnimda kalp atışları oluyor eskiden var mıydı bilmiyorum ama hafif gobusum vardı önceden de hayırlısı bakalım teşekkür ederim bu arada cevabın icin

Aynen önce kasıkta idi şimdi gobegimde başladı karnimda kalp atışları oluyor eskiden var mıydı bilmiyorum ama hafif gobusum vardı önceden de hayırlısı bakalım teşekkür ederim bu arada cevabın icin
Rica ederim canim benin kerata rahatina gelmeyince durtuyo diyorum ben ozellikle egilerek otuunca yada yatarken vucudum duzse acitiyo hemen karnima dogru cekiyorum bacaklarimi :) sagda benimki o yuzden genelde orasi agriyo ve ortasi degisiyo yeri ama gayet normal bu acilar hicbirsey tatli geliyo bana dogumu dusununce :KK70:

Ben denedim ses gelmiyor maalesef :KK43: biraz daha büyüyünce belki :)
:)) yavrular rabbime emanet insallah sorunsuz kucaklarimiza aliriz yoksa yakinda psikolojimiz bozulucak mayisin deli anneleri diye gazeteye vercekler :KK70: saka bi yana rabbim korusun yavrularimizi sorun cikmasin.

Rica ederim canim benin kerata rahatina gelmeyince durtuyo diyorum ben ozellikle egilerek otuunca yada yatarken vucudum duzse acitiyo hemen karnima dogru cekiyorum bacaklarimi :) sagda benimki o yuzden genelde orasi agriyo ve ortasi degisiyo yeri ama gayet normal bu acilar hicbirsey tatli geliyo bana dogumu dusununce :KK70:
Benimki de sağda aynen sırt ustu yada sağa yatinca acıtıyor sola yatiyorum sola yatinca biraz rahatliyorum herhalde kordon bağı gelişiyor ay içimi rahatlattın Allah razı olsun canım benim Rabbim inşallah hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşallah

X