gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kahverengi canim. Lavaboda peceteyi sildiginde peceteye geliyo. Progeston vermistir buyuk ihtimal. Ben ozel hastaneye gittigim icin yatis verdiler. Bu sabah ciktim. 3 gunde kesilmesini umuyoruz
bende özele gittim canm aynen onı verdi bole bas dönmesi göz kararması elin ayagı tıtretıyormuş bende korkutum gece yatmadan içtim sende öle bir etki yaptı mı

bende progestan kullanıyorum 100 mg agızdan sabah aksam tok karnına ; hıc yan etkı yasamadım

aynı bnde sabh aksm ıcecem ama sabhları ıcemıyorum korkuyorum iceyim bali yarn baslayım agzdan kullanıyorm bende
canım doktoruna anlat yan etkilerini kimisinde yan etki yapar doktor alttan kullandırıyor çok rahatsız ediciyse doktor uygun görürse alttan kullanabilirsin o zaman yan etki yaşamazsın progestan biraz ağır bir ilaç

Kizlaaar merhaba bugün ilk defa gittim hastahaneye kan tahlili yaptirdi doktor 1018 çıktı değerim sizce normal mi nasil[/QUOT merhaba hos geldın aramıza :) gayet iyi normal ilk hcg göre iyi yani :) hayırlı ugurlu olsun allahım insllah hayırlısıyla saglıklı sıhatli kucagına almayı nasip etsin :nazar:

Mrb lar.bende yarın gidicem kalp atışını dinlemeye inş.dua edelim birbirimize.hep stres hep stres önce hamilemiyim sonra yok değerim katlandımi yok kese varmı yok yok kesesi varmı derken şimdi kalp atışı varmı bitmez bu bekleyiş anlaşılan. Sabır herkese inşallah.

Mrb lar.bende yarın gidicem kalp atışını dinlemeye inş.dua edelim birbirimize.hep stres hep stres önce hamilemiyim sonra yok değerim katlandımi yok kese varmı yok yok kesesi varmı derken şimdi kalp atışı varmı bitmez bu bekleyiş anlaşılan. Sabır herkese inşallah.
canım merhaba tabıkı dualrımıza senıde eklerız :) hos geldın aramıza öncelıkle bılıyorum zor ama sakin olmaya calış sen stres yaptıkca oda etkılenıyor suan senın hıssetıklerını oda hıssedıyor sakin ol minnagıda üzme :) olur mu ınsllah hayırlısıyla kucagına alırsın saglıklı bır hamılelık olur kac haftalıksın sen :anneadayı::nazar::KK200:

7+0 ama dr 5 gün geriden geliyo demişti. Güzel temennilerin için teşekkür ederim
yani 6 haftalık gibi gec döllenme olmus anladıgım kadarıyla benım suan 8 haftalık adet gunume göre ama gec dollenme sonucu 6 haftalıgız ınsllah duyarsın ben daha duymadm sadece resmını gorebıldım 1 hafta sonra gidecem ınsllah duyarsn yarn hayırlı haberlernı beklıyorum :):nazar:

yani 6 haftalık gibi gec döllenme olmus anladıgım kadarıyla benım suan 8 haftalık adet gunume göre ama gec dollenme sonucu 6 haftalıgız ınsllah duyarsın ben daha duymadm sadece resmını gorebıldım 1 hafta sonra gidecem ınsllah duyarsn yarn hayırlı haberlernı beklıyorum :):nazar:
Cnm ben de resmini gördüm ama hala çok ÜZgünüm beklemek ne zormuş
En azından sizinle konuşunca rahatşadım biraz

kıyamam anlıyorum ben sızı benımde dedıgım gıbı ılk hamılelıgım ama hersey allahtan bak bende kalp atısını duymadım henuz merak etmıyor muyum edıyorum tabıkı ama aşırı derecede kafama takmıyorum kendımıde cocugumuda rahatsız etmıyorum sende sakın ol ben emınım kı :) senin cook guzel haberlerını alıcam ve sana demıstım dıyecem :nazar::anneadayı:

vee sunuda soyleyım ben hamıle oldugumu ögrendım ayn 14duydu vee ultrasyonada gırmıstım görememiştik daha dun nasip oldu dun gördüm bende 6 haftalık olmama ragmen kalp sesnı duymadım ve nıtekim ki senın gec gıtmen daha ıyı olacak daha net bırsekılde duyacaksın yarım yamalak duymaktansan daha ıyı olucagından süphem yok :)

kıyamam anlıyorum ben sızı benımde dedıgım gıbı ılk hamılelıgım ama hersey allahtan bak bende kalp atısını duymadım henuz merak etmıyor muyum edıyorum tabıkı ama aşırı derecede kafama takmıyorum kendımıde cocugumuda rahatsız etmıyorum sende sakın ol ben emınım kı :) senin cook guzel haberlerını alıcam ve sana demıstım dıyecem :nazar::anneadayı:
İnşallah dediğin gibi olur canım çok teşekkür ederim ben normalde de çok sabırsız biriyim ondan bu kadar telaş yaptım.annemlerde biz üç ay olmadan ögrenemiyorduk o zaman ultrason bile yokmuş öyle beni rahatlatmaya çalışıyorlar.genelde 6 hafta öğrenen varmış ondan gerildim, gerçi kardeşimde 7 den sonra duymuştu.Allah hepinize bebeğimizi görmeyi nasıp etsin

canlar kuzular günaydınn herkeslere nasılız bakalım hersey yolunda mı ? :KK200::anneadayı::nazar:

gunaydınn tatlımmm cok sükür iyi bir problemimiz yok :) sen nasılsın :nazar:

bızde ıyıyız kuzum şükür dün mısafırlıkteydık eve gec dondum hemencıkte uyumsum bakamadım dun gruba; ıyı olmana sevndım kuzum. erkencısın baya uyusaydın keske

X