Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Merhaba ben 2hattada bir âdet oluyorum en son 19 Nisan'da adet oldum 2 haftayı geçti hala adet olmadim 11 gün önce ilişki oldu ertesi günü akintim.basladi bazen yumurta akı gibi arada beyaz kremsi sekildede oldu daha sonra ilişkiden 6 gün snra acik kahverengi bı akintim oldu 2-3 damla kadar sürekli adet olcam sandım devamı gelmedi çünkü adet olacak gibi bel kasık bacak ağrılarım var 4-5 gündür geçmeyen baş ağrısı siskinlik halsizlik ... Üç gün oncede dayanamayıp kan verdim 2 çıktı doktor henüz erken olduğunu söyledi adet dongumu 1 aydan hesapladi ve haftaya tekrarlamami istedi sizce varmı bişey artarmi ve ben röntgen çekilmek zorunda kaldım doktor kanda negatif olduğu için sorun olmugcagini belirtti ama benim içim rahat değil

Tabi canim kendibi baskalaein betasi ile kiyaslama kafana takma herkesinki bir degil kimisi 80000 le öğrenir kimisi 7 ile onemli olan bebeklerimizin saglikli olmasi
Merhaba canım benim adetim 2 gün geçti kan sonucum 105,90 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 187,55 çıktı sizce nasıl değerim

Dün adet olmam.lazimdi bu sabah kanda 53.7 çıktı iki gün sonra tekrar vereceğim kan umarım yükselir

Kızlar merhabalar
Benim son adet tarihim 3 kasım
1 aralık yani bugün kan verdim, bhcg 91 çıktı.
Düşük mü diyorum ama .3 ünde bir daha kan vereceğim.
Bir de kahverengi lekelenmem var .O yüzden çok sevinemedim bile.Ama bugünlerime bin şükür diyorum yine de...
Düşüklerim olduğu için çok korkuyorum.
Hayırlısı Rabbim aratmasın kimseye

Gayet iyi yarın tekrar edin bhcg iki güne iki katı olursa normal dir rabbim budefa sağlıkla nasip etsin inşallah

Ben bu değerlerden hiç bir şey anlamıyorum.

137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

Kizlar son adet tarihine gore suan 6+5im dun sabah betam 43 bindeydi dun aksam tekrar bakildi 15bine dusmus neden olabilir bu degerler normal degil mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…