Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Canım sen dış gebelik geçirmiştin dimi. Herhangi bir belirtin veya kanamam olmuş muydu
Ben dış gebelik geçirmedim ilki boş gebelikti canım afedersin lavaboya gidince kan geliyordu idrarla beraber anlamıştım bir terslik olduğunu birde çok sancım vardı ikincide hiç belirti yoktu sadece gelişimi durmuştu sen niye sordun canım beir bir sıkıntın yoktur inşallah

Yok canım şükür daha doktora gitmedim . Merak ettiğim için sordum

Boşver canım böyle şeyleri kafanı koyma canım sen hiç yumurta çatlatma iğnesi biliyormusun ondan sonra ne zaman gebelik olur biliyormusun o iğne hakkında
Hiç yaptırmadım bilmiyorum canım. Baksana bugün yaptığım test çok koyu çıkmadı ona canım sıkıldı. Birini cuma birini bugün yaptım arada 2 gün var. Daha da koyulaşması gerekmez miydi?

Eklentiler

• CAAE9A45-A657-4973-94B1-71C94625B061.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 40
Hiç yaptırmadım bilmiyorum canım. Baksana bugün yaptığım test çok koyu çıkmadı ona canım sıkıldı. Birini cuma birini bugün yaptım arada 2 gün var. Daha da koyulaşması gerekmez miydi?
Canım şimdi moralini.bozmak istemem ama sanki.altaki biraz silik olmuş ama hem. Kötüye yorma yarın kan ver takibini yap inşallah bir sıkıntı çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…