Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Muhtemelen niye bu kadar erken yaptın diyeceksiniz ama ben dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şu 6 gün öncesine kadar sonuç veren. Olmuyor. Niye olmuyor bilmiyorum

Muhtemelen niye bu kadar erken yaptın diyeceksiniz ama ben dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şu 6 gün öncesine kadar sonuç veren. Olmuyor. Niye olmuyor bilmiyorum
Rabbim ne demisse o. Gerçekten yıpratıcı bir süreç beklemek çok zor herşeyi deneyip sonuç almamak çok zor ama nasip..

Rabbim ne demisse o. Gerçekten yıpratıcı bir süreç beklemek çok zor herşeyi deneyip sonuç almamak çok zor ama nasip..
Evet bilmiyorum. Yumurta gelişiyor ilaçla da olsa, tüpler açık. Eşimde çok ciddi bir problem yok. Ama tutmuyor. Bilmiyorum sanırım doktor olayını da bitirecem artık olmuyor yani..

Hiç rahim filmi çekindiniz mi bilmiyorum ama belki aranızda tecrübeli olan vardır bu konuda. Film de bu şekildeydi işte

Eklentiler

• IMG_20230222_211117.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar bugün adet günüm henüz olmadım ama. Üç gündür aşırı göğüs hassasiyeti ve karın ağrısı başladı kesin adet olcam dedim ama aynı zamanda çok halsizlik yaşıyordum birkaç gündür bugün ölü gibi uyandım yataktan ve sağ kasıkta belirgin batmalar var sürekli ter basıyor normalde çok üşüyen biriyim. Bel ağrısıyla uyandım üstelik. Tam ümidi kesmişler bu belirtiler bile beni çok mutlu etti

Eşim psikolojiktir diyor ama hiç aklımda yokken bunları yaşıyorum. Adet olcam diye hazırlamıştım kendimi. Tekrar ümitlerim arttı bu ay için. Adet olmadığım sürece ümidim devam ediyor. Acaba test yapsam mı? Dün çıkmamıştı bugün çıkar mı ki… rojbininannesi canım senin kaşık batmalarından kaç gün sonra testte belli oldu bebek

Canım biliyor musun dün kuzenimle konuştum. Ben adetim geciktikten 10 gün sonra gebelik testi yaptım onda bile silik çıktı ikinci çizgi demişti. Umutlandirmak istemem ama en azından belirtilerin var bu yüzden hamileymişsin gibi hassas davran kendine. Ve bence sabret en azından 3 gün geciksin belki geç döllenme falandır sonra yaparsın test

Evet bugün sabahtan beri bariz belirgin batmalar var sağ kasıkta normalde böyle olmazdı farklılık hissediyorum. Anlatamıyorum ama hissediyorum yani farklılığı şüphelendirdi beni bunlar :) zaten ben adete 1 gün kala yaptım testimi en son. Belki bu ay 3-4 gün geç yumurtladım o yüzden varsa bile belki belli olmamıştır.

İnşallah yaaa inşallah vardır hayırlısı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…