Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Ya şeyden korkuyorum aslında benim adetlerim son 3 ,4 aydır düzene girdi öncesinde 1.5 sene boyunca bozuktu adet düzenim. Geçen ay 4 gün erken gördüm bu ay yine erken görürsem adet düzenim yine bozulacak diye korkuyorum
Canım benim adetime bir hafta kala hiç umudum yoktu adet ağrıları gelip gidiyordu kısa sürüyordu megersem bebek miş umudunu kesme canım 🤲

Canım kan testi verdin mi
Vermedim dün negatifi görünce iptal ettim bugün sabah yaptım erken gebelik testi ile 20dk içinde aşırı hafif gölge belirdi ama bence hamile değilim hiç hissetmiyorum. Birde erken gebelik testleri çok düşük değerleri algılıyormuş demek ki değerim 5 bile değil belki de. 3 günüm kaldı adete.

Eklentiler

• 21963BBD-2C83-4BC3-8A71-924631840D0B.jpeg
    21963BBD-2C83-4BC3-8A71-924631840D0B.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 44
Artımed erken gebelik testi yapam var mı aranızda ? Erken gebelik testlerinde böyle kuruma çizgisi çıkıyor mu? Kaset testler kadar güvenilir mi
Canım benim adetime bir hafta kala hiç umudum yoktu adet ağrıları gelip gidiyordu kısa sürüyordu megersem bebek miş umudunu kesme canım 🤲
Canım kan testi verdin mi
Umut vermek istemem ama erken gebelik testleri en yanıltıcılari bugün senin kaset testinden pozitifi ben de gördüm biraz daha bekle

Vermedim dün negatifi görünce iptal ettim bugün sabah yaptım erken gebelik testi ile 20dk içinde aşırı hafif gölge belirdi ama bence hamile değilim hiç hissetmiyorum. Birde erken gebelik testleri çok düşük değerleri algılıyormuş demek ki değerim 5 bile değil belki de. 3 günüm kaldı adete.
Canım bana da nedense adetine 3 gün varsa silik olması normal geliyor yani geç döllenme ihtimali falan da olabiliyor. Bence adetin gecikirse hemen bir kan testi yap

Canım bana da nedense adetine 3 gün varsa silik olması normal geliyor yani geç döllenme ihtimali falan da olabiliyor. Bence adetin gecikirse hemen bir kan testi yap
Geçen ay 4 gün gecikti kan testi negatifti o yüzden her gecikmede kan testi de yapmak istemiyorum :KK43: idrar testi yaparım eğer çizgi koyulaşırsa kan veririm . Adet sancılarım başladı bugün bende

Geçen ay 4 gün gecikti kan testi negatifti o yüzden her gecikmede kan testi de yapmak istemiyorum :KK43: idrar testi yaparım eğer çizgi koyulaşırsa kan veririm . Adet sancılarım başladı bugün bende
Anlıyorum canım o zaman çok takmamak adına bence adet gününe kadar artık test yapma. Zaten varsa adet günü yapacağın idrar testi fikir verir bize

Ya benimde beş gün var kramp değilde bugün itibariyle kasığımda Ağrı'da değil değişik bı durum var yani umudum yok çünkü burada öyle belirtiler duyuyorum ki

Yarın adet günüm bugün erken gebelik testi yaptım negatif canım olsa çıkardı muhakkak. Karnım ağrıyor zaten adet olcam belli. Senin şu soğan kürünü deneyeceğim nasipse bu ay sen adet olduğun gün başlamış mıydın içmeye
Hayırlısı canım.. şu soğan kürünü bende düşünmüyorum değil benim de en fazla 1 hafta kaldı işte adetime

Yarın adet günüm bugün erken gebelik testi yaptım negatif canım olsa çıkardı muhakkak. Karnım ağrıyor zaten adet olcam belli. Senin şu soğan kürünü deneyeceğim nasipse bu ay sen adet olduğun gün başlamış mıydın içmeye
Evet adet günü içmiştim YouTube İbrahim Saraçoğlu izle canım inşallah bu ay olur canım 🤲 Allah hepinize nasip etsin

X