Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Ah canım benim teşekkür ederim nasıl mutlu oldum mesajına
Benim ilk gebeliğim öyle oldu o ay artık tamam düşünme dedim kendime. Ve 10. Aydı çocuk deneyeli. 10 gün gecikme oldu asla test yapmadım ama belirtiler çoktu. Hastaneye gittim neden böyle oluyor diye daha önce bir keree daha yaşamıştım. Doktor ultrason yaptı ve kese var dedi nasıl güzel bir haberdi. O ay beklemiyordum ve eşim hissetmiş her ay hüsran oldu diye o ay test almadı totem yapmış kendince ve ben bir kaç gün öncesinde rüya görmüştüm hepsi bana umut oldu

Yaa gözlerim doldu inan ki bak ben böyle mutlu oluyorum işte bende olmasa bile sizler de olduğunu görünce içim ferahliyor umudum artiyor
Hadii bakalım bir anne adayı daha çıktı darısı ben ve benimle beraber bekleyenlerin başına
Çok tatlısınız inşallah vardır. Yoksa da üzülmeyeceğim her ay bizim için bir umut çünkü. Rabbim hepimize tez zamanda anne olmayı hayırlısıyla nasip etsin kızlar yarın çizgi koyulaşırsa kan veririm koyulaşmazsa kimyasal olabilir bu ay da

Bende bu ay tuhaf bir rüya gördüm. Rüyamda regl olduğumu sandım sonra lekelenme olduğunu farkettim kendi kendime hi bu yerleşme kanaması falan diyordum rüyamda :) tuhaf değişik bir his istemeden öte sanki çocuğum varmış da onun özlemini çekiyormuşum bir an önce gelsin istiyormuşum gibi

Bence de canım kesinlikle kan testinde çıkacaktır

Evet benim de neredeyse hiçbir belirtim yok. Ama jel ise yararsa yazarım buraya
Belirtim yok diye düşünme eğer ben bu ay hamile isem benim de hiç belirtim olmadı sadece adetime 2 gün kala belirtiler başladı bende göğüs şişti karnım ağrımaya başladı falan. Onda da adet olcam sandım. 1 gün kala aşırı halsizlik başladı. Yani eğer bebek varsa bile bende 2 gün kalaya kadar hiçbir belirti olmadı. Bilmiyorum belki de yoktur çok da hevenlenmek istemiyorum üzülürüm çok heveslenirsem :)

Belirtisiz hamile kalan da çok ama burada öyle şeyler okuyorum ki yumurtlamanın ertesi günü herkeste bişey oluyor benim de eğer varsa baya sessiz sakin olacak

Canım inşallah inşallah vardır ki ben nedense güzel şeyler hissediyorum senin için

Belirtisiz hamile kalan da çok ama burada öyle şeyler okuyorum ki yumurtlamanın ertesi günü herkeste bişey oluyor benim de eğer varsa baya sessiz sakin olacak
Heh işte bende o belirtilerden kaynaklı umutlanamıyorum bir de yaptığım gebelik testi 6 gün öncesine kadar sonuç diyordu negatif çıktı bu yüzden heralde yoktur diyorum :)

Heh işte bende o belirtilerden kaynaklı umutlanamıyorum bir de yaptığım gebelik testi 6 gün öncesine kadar sonuç diyordu negatif çıktı bu yüzden heralde yoktur diyorum :)
Benim de düne kadar negatifti hem de erken gebelik testiyle . Şuan baya net pozitif bu kaset test markası Artımed inşallah yalancı pozitif değildir yarın tekrarlayıp yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…