Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Seni çok iyi anlıyorum. 2 senedir evliyim. Başlarda düzensizliklerim vardı tedavi görüyordum. Reglim düzene girdi son bir kaç aydır. Doğal yollardan denedik 2-3 ay olmadı. En son bu ay çatlatma iğnesi oldum bugün 11. Günü çatlatma iğnesinin..reglime de 1 hafta kaldı. Psikolojikmen belirti üretmekten yoruldum. Az evvel eve gelirken erken gebelik testi aldım. Yapmaya korkuyorum. Yapmayacağım sanırım regli bekleyeceğim. Yani demem o ki zor bir süreç ama sonunda Rabbim hepimize o mutluluğu yaşatır inşallah

Kızlar uzulmeyin bu ay bizim olacak inşallah. Haberleşelim takipte kalalim reglimin bitmesine 2 gün kaldı benim.

İnşallah tez zamanda canım

Normalde 28 günde bir regl olurum ve 14-15. Gün yumurtlama baz alırım. Bu ay 26.gun oldum. Yani yumurtlamam da 12.gün olmuş oluyor değil mi? Zaten yumurta 12-24 saat canlı kalıyor. Gününü yakalamak çok önemli.

Yani şöyle bir durum var. Ben tedaviye başlayınca öğrendim benim yumurtam gerektiği kadar olgunlaşmıyormuş mesela. Bu ay ilaç kullandım anca 16. Günü çatlama olarak baz alabildik doktorumla. 15. Gün çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonra birliktelik önerdi ama bunu gün aşırı 1 hafta boyunca mutlaka önerdi. Diğer günler isteğe bağlı dedi. Yani herkesin yumurtalama günü aynı değil o yüzden 10 gün boyunca gün aşırı değerlendir derim ben

Hergun mu daha iyi olur gün aşırı mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…