Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Tamam haber ederim :) valla yaklasik 15 gunden beri bel agrisi cekiyorum her gun agridi ara ara kasik agrisi oldu hafif batmalar oldu akintim fazlaydi baya bi goguslerimde fazla hassasiyet yasamadim ama :)
İnaniki aynı şeyleri yaşıyorum bir tek benim akıntım az sarı oda afedersiniz iç camaşirima yapışmiyor diğer belirtiler aynı

İnaniki aynı şeyleri yaşıyorum bir tek benim akıntım az sarı oda afedersiniz iç camaşirima yapışmiyor diğer belirtiler aynı
Canim bunnlarin yani sira sık idrara cıkma da yasiyorum afedersin gegirme falan cok oluyor hatta benim hickirik cok tutuyor ilk gebeligim de de cok hickirip gegirme oluyordu :) rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin eger gercekten hamileysem ikinci bebegim olacak rabbim evlatlarimizin ayagina taş gozune yaş degdirmesin ..

Amin inşallah

Bu ay deneriz biz de. Her regl sonrası yeni bir fırsat bu ay bizim olsun
Ben geçen ay bu testten yapmıştım iki çizgi çıkmıştı regl iki gün kala oda haftasonuydu yaptığımda pazartesi kan vericektim sağlık ocağına baktım ki adet oldum acaba yanılmış olabilirmi bu test forumlarda bu testin baya yanildigini söylüyor

Kızlar merhaba. Mesajlarınızı okudum. Sanırım sizler de benim gibi bir bekleyiş içindesiniz. Öncelikle Rabbim dileyen herkese dilediğini en hayırlı biçimde versin inşallah ben de bu ay çatlatma iğnesi oldum ayın 18inde. Olduktan sonra bir kaç gün kasıklarım ağrıdı. Şuan hiçbir şey yok. Sadece 10 dakika ayakta durayım, belim ağrımaya başlıyor ve dün sanki vücudumu hazirlamamis da spor yapmışım gibi bacaklarım ağrıyordu. Bugün geçti o ağrı. Bilmiyorum ben de 2 senedir evliyim. Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah

Yine ben yine sevincim kursağımda kaldı kimyasal gebelik değerim dusuyor çok kötüyüm yani
yaa çok üzüldüm Rabbimin verdiğinde de vermediğinde de vardır bir hayır..

Benim de bir kürtaj olayım geçti başımdan hayal kırıklığını, psikolojini anlayabiliyorum ama üzüp kendimizi yıpratarak da bir yola varamıyoruz , tecrübeyle sabit..

Yılmak yok çünkü umut çok şükür ki hergün var :) İnşallah güzel haberlerimizi paylaşmak da nasip olur :)

Kızlar ben 1 kez denedim hamile kalmayı biliyorsunuz. Yumurtlama döneminde de 2 kez ilişkiye girdik. Hastaydım çok aktif olamadık. Hamile kalmadım diye çok kafama takıyorum. Doktor hiç bir sorunun yok, hamile kalırsın demişti. Ama ilk denemede olmadı? Bebeğim olmayacak diye korku başladı bende. Şeytan uğraşıyor resmen

Adetimin bitmesine az kaldı. Umarım bu ay olur hayirlsii ile. Hepimiz istediğimiz en hayırlı zamanda hamiş kalalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…