Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

İnşallah bebiş vardır canım . Eylülden beri korunmuyor muydunuz. Galiba herkeste ilk denemede olmuyor. Bizim de ilk denememizdi bu ay ama olmadı sanırım. Normal mi ?
Ilk denemede oldu ama ilaç kullandım antibiyotik röntgene girmiştim maaalesef kimyasal oldu sonra olmadi bide işte olmussa simdi

Nasil yani. 3 aydır kaçırıyor muydunuz anlamadım
Evet biraz karışık anlattım kusura bakma Hayır sadece ilk ay yumurtlama günü geçmişti Onun dışında 2 ay Yani aslında ilk ay yumurtlama gününe denk gelen o zaman hamile kaldım ama röntgen ve Antibiyotik kullandığımdan dolayı kimyasala oldu Geçtiğimiz ay da olmadı bu ay ümitliyim bakalım

Yani şöyle söyleyeyim ben de yumurtlamadan bir gün sonra hemen belirti oluyor Yani herkes imkansız diyor Ama kişiden kişiye değişen bir şey mesela ilk aşırı bir baş dönmem oldu yaklaşık 8 saat falan ayağa kalkamadım midem bulandı sonra Göğüs ağrılarım başladı hala da çok hassas hiçbir şey de degdiremiyorum ve bayağı büyüdü Ayriyeten de yumurtlamadan sonra yine 2-3 gün kasık ağrım oldu Daha sonra azaldı işte iki gündür yine var hani rahme yerleştiğini issedebiliyorum yani Bence öyle Çünkü dün akşam Ağrı'dan uyuyamadım böyle bir şeyler var gibiydi sonra bu sabah test yapınca silik oldu mesela İnşallah vardır Hani iki gün önce yaptığım da yoktu

Evet benimde yumurtlamadan iki gün sonra oldu bu ay çok farklıyım sende canım testini tekrarla inşallah bebişlerimiz tutunmuştur bende eşime sürpriz yapicam çıkarsa inşallah

Evet benimde yumurtlamadan iki gün sonra oldu bu ay çok farklıyım sende canım testini tekrarla inşallah bebişlerimiz tutunmuştur bende eşime sürpriz yapicam çıkarsa inşallah
Benimde yumurtlamadan sonra 3-4 gün kasık ağrım oldu hemde baya. Şişlik de vardı. Göğüs zaten aşırı hassasti ve hala öyle. Ama negatif... Adet gunume az kaldı, ama bence bu ay yok. Varsa bile geç döllenme olabilir belki. Bilemiyorum. Çarşamba günü adet olmazsam tekrarlarim testi

Hayirliisi olsun ❤

Aynen canım adetini bekle Allah'tan ümit kesilmez inşallah geç döllenmedir olmasa bile daha ilk denemen hiç olmayacak değil ya nasibi beklersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…