Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Kizlar testi yaptım ilk bir kaç dk bekledim çıkmadı diye bırakıp gittim. Az önce atmak için elime aldim. Orda hafif bı silik çizgi mi var? Daha önce bu testten 3 kez yaptım ve bir saat sonra bile baktigimda böyle silik çizgi görmüyodum. İlk kez böyle oldu
IMG-20221225-WA0001.jpg

Kizlar testi yaptım ilk bir kaç dk bekledim çıkmadı diye bırakıp gittim. Az önce atmak için elime aldim. Orda hafif bı silik çizgi mi var? Daha önce bu testten 3 kez yaptım ve bir saat sonra bile baktigimda böyle silik çizgi görmüyodum. İlk kez böyle olduEki Görüntüle 3182146
Normalde beş dk on dk geçerli değilmi kurumuş çizgisi değilmi

Dün ve önceki gün yaptığım testler duruyordu onlarda böyle kuruma çizgisi olmamış. Acaba kuruma çizgisi mi bilemedim. Yarın sabah tekrarlarim :)

Dün ve önceki gün yaptığım testler duruyordu onlarda böyle kuruma çizgisi olmamış. Acaba kuruma çizgisi mi bilemedim. Yarın sabah tekrarlarim :)
Aynen yarın sabah tekrarla ya benim iki ocakta reglm ama indirdiğim uygulamada Ocak bir gozukuyor benim kendi hesaplamama göre sekiz gün var ama uygulamaya göre altı gün ama hep kendi günümde olurum şaşmam

Kızlar bir şey dicem ben iki saat önce lavaboya gittim sarı bir akıntı oldu iki gün önce yine olmuştu ama az yani afedersiniz sümük gibi kusura bakmayın gerçekten az geldi iç çamaşirimda değmiyor acaba sizin öyle oluyormu merak etim normalde benden sürekli iltihap akar ama buay böyle değilim kusura bakmayın
Merhaba iki üç gündür bende de ara ara az miktarda gelen yoğun kıvamlı sarı renkli akıntım var, koku kaşıntı yok, hafif hafif sol kasık batması sol bel ağrısı var acab hamile miyim diyorum adete 8-9 gün var, yumurtlamadan 4 gün önce cinsel ilişki oldu hiç ihtimal yok aslında ama insan yine de umutlanıyor işte

Kızlar bir şey dicem ben iki saat önce lavaboya gittim sarı bir akıntı oldu iki gün önce yine olmuştu ama az yani afedersiniz sümük gibi kusura bakmayın gerçekten az geldi iç çamaşirimda değmiyor acaba sizin öyle oluyormu merak etim normalde benden sürekli iltihap akar ama buay böyle değilim kusura bakmayın
Bi sonuç alırsanız bana da yazar mısınız

Kizlar testi yaptım ilk bir kaç dk bekledim çıkmadı diye bırakıp gittim. Az önce atmak için elime aldim. Orda hafif bı silik çizgi mi var? Daha önce bu testten 3 kez yaptım ve bir saat sonra bile baktigimda böyle silik çizgi görmüyodum. İlk kez böyle olduEki Görüntüle 3182146
Yaaa ne güzel bence var kuruma böyle olmaz ilk 10 dk cikiyor bazen sonra belirginlesiyir dikkatli bakmak gerek ınsallah vardır

Meraba kizlar adete 6 gün kala meraktan test yaptım ve negatif
Canım belirtin neler varsa bekli geç döllenme olabilir yada gerçekten yoktur şuan her ihtimal var ben bazen formlara bakıyorum altı gün varken ikinci çizgisi silinik çıkar bazıları regl tarihi geçince belli oluyor kişiden kişiye fark oluyor inşallah sende bende diğer bütün bayanlar pozif tesler görürüz benimde altı gün var 🤲

Kızlar herkes ilk denemesinde hamile kalmaz değil mi ? Yani biz ilk kez denedik 1 yıllık da evliyiz ve ben çok üzüldüm olmadı diye. Aslında sorduğum sorunun cevabını biliyorum. Ama sanırım teselliye ihtiyacım var

Kızlar herkes ilk denemesinde hamile kalmaz değil mi ? Yani biz ilk kez denedik 1 yıllık da evliyiz ve ben çok üzüldüm olmadı diye. Aslında sorduğum sorunun cevabını biliyorum. Ama sanırım teselliye ihtiyacım var
Tekrar test yaptinizmi
Yanı seyrine bırakmak lazım yıllarca olmayan insanlar var en basit benim bile hicbir sorun yok 4 ay sonunda oda net değil kan vermedim galina hamileyim yani elbet olur stres yapmamak lazim

Siz test yaptınız mı yani şimdi gerçeği bilip moral vermek için sizi kandiramayiz nabip işi kiminin ilk ay olur kiminin bir iki sene sonra

Kızlar benim ugulamaya göre altı gün var normal hesaplamamda yedi gün var test yapasam cikarmi bir şey bazilarin altı gün kala silik çizgi çıkıyor 🤔

En garantisi kan canimm benim adete 5 gun kala kanda çıktı evde tedt yaptim o negatifti mesela
Ya bende kan düşündüm ama günü beklemek istedim birde negatif çıkar diye geri çekiliyorum ama adetime altı gün var bende adet için bir belirti yok yumurtlamadan beri sadece sağ kasıkta batma krap var birde bir kaç belirti

X