Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

Can'ım ben de okudum. Rabbim en kısa zamanda sizi bebeklerinize kavuştursun. Ben ikinci tüp bebek denememde 4444 salavatı tefriciye duasını okumuştum. Rabbime şükürler olsun duam kabul oldu. Size de öneririm
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin evladını hayırlı kolay sağlıklı bir doğumun olup evladını kucağına alırsın inş hakkınızı helal edin

ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH ne muradın varsa hayırlarla gerçekleştirsin inş evlat istiyorsan da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin YÜCE MEVLAM HEPİMİZE

Amin ecmain canım allah razı olsun..

helal olsun ben sizden dua istedim çok sağolun bu ay bir heyecanla beklemedeyim inş bu ay olur diye duamın bitmesi için her yere yazdım konumu kusura bakmayın
Yok canım.ne demek.olur mu öyle şey.ben de uzun bir süreçten sonra kavuştum çocuğuma. Seni çok iyi anlıyorum. Allah yardımcı olsun

okudum canım. hayırlısı hakkını
ALLAH RAZI OLSUN CANIM...
HZ. ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip eder inş evladını ..
hayırlı kolay sağlıklı bir doğumun olur inş amin...

bebeğin de benim doğum günüme yakın doğacakmış ben de 2 aralık doğumluyum yay burçları annelerine bayağı düşkündür

AAA bende yay burcu olacağı için biraz korkuyordum aslında içimi rahatlattın. Dilerim en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın

AAA bende yay burcu olacağı için biraz korkuyordum aslında içimi rahatlattın. Dilerim en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın
yok yok ailesine düşkündür gençlik yıllarında biraz neşeli özgür takılır gibi durur ama vicdanı olarak sorumluluklarını bilir gerçi Rabbim hayırlı evlatlardan kılar inş evlatlarınızı o zaman burç bahane

Bende okudum canim, Rabbim hayirlisiyla tez vakitte sana hayirli, imanli, salih/saliha evlatlar nasip etsin.

Bende okudum canim, Rabbim hayirlisiyla tez vakitte sana hayirli, imanli, salih/saliha evlatlar nasip etsin.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH senin de muradlarını hayırlarla tez zamanda inş nasip eder sana da bebek istiyorsan sana da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip eder inş amin cümlemize inş amin

ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH senin de muradlarını hayırlarla tez zamanda inş nasip eder sana da bebek istiyorsan sana da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip eder inş amin cümlemize inş amin
Amin ecmain canim, ben bebegimi senin gibi hasretle bekledim ve Rabbime sükürler olsun ki bizi kavusturdu. Insallah sizin kavusmaniz da yakin olur ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…