Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Arkadaşlar geçmiş dualara bakarken hamilelikle ilgili 41 ayetel kürsi ve 41 fatiha okutanları gördüm ben de yaklaşık bir senedir bebek istiyoruz eşimle sorun olmamasına rağmen hamile kalamadım henüz şuan da adetliyim hamile 41 arkadaştan şu 3 aylar yüzü hürmetine 1er Ayetel kürsi ve 1er Fatiha okumalarını rica ediyorum ALLLAH(C.C) tüm isteyenler hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin amin

Bunu istersen gebelik sayfasına yaz burda 41 kişi bulman çok zor canım

Komşularımdan biri hamile bugün dedi ya sana da söylüyorum ama üzülmedin değil mi yani kıskanır mı imrenir mi diye çok düşündüm dedi ben de neden kıskanayım olur mu dedim Rabbimin hazinesi sonsuz bana da nasip eder inşallah dedim ben kıskanç bir insan olmadım insanların böyle demesi beni üzüyor herkes bir tuhaf

üzgünüm şuan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum

Lütfen üzülme,ben dua ettim senin için.Rabbim inşallah en kısa zamanda muradını verir.Biz tam beş yıldır bebek istiyorduk ve geçen hafta mucize haberi aldık,hem de tedavisiz.O kadar iyi anlıyorum ki seni.

Lütfen üzülme,ben dua ettim senin için.Rabbim inşallah en kısa zamanda muradını verir.Biz tam beş yıldır bebek istiyorduk ve geçen hafta mucize haberi aldık,hem de tedavisiz.O kadar iyi anlıyorum ki seni.
Çok teşekkür ederim canım Rabbim de bebeğini sağlıcakla kucağına almanı nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı saygılı bir evlat olur inşallah canım ben anlamıyorum canım ALLAH'IN verdiğini neden kıskanayım bana da versin diye dua ederim biz de 1 yıldır istiyoruz sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyorum stres sıkıntıdan sanırım bu ay klomen kullanacağım cuma gününe pazartesine de yumurtalarıma bakması için doktora gideceğim hayırlısı ne diyeyim ALLAH RAZI OLSUN DUAN İÇİN CANIM

BENDE OKUDUM CNM TEZ VAKİTTE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHATLİ EVLATLARIN OLSUN İNŞALLAH........

BENDE OKUDUM CNM TEZ VAKİTTE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHATLİ EVLATLARIN OLSUN İNŞALLAH........
ALLAH RAZI OLSUN CANIM senin de evladın sağlıklı hayırlı imanlı kursaklı evlat olur hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah hamiş arkadaşlarım bana dua ederler sağolsun gören yazıyor

ALLAH RAZI OLSUN CANIM senin de evladın sağlıklı hayırlı imanlı kursaklı evlat olur hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah hamiş arkadaşlarım bana dua ederler sağolsun gören yazıyor
HERGÜN OKUYACAĞIM SANA VE TÜM İSTEYENLERE İNŞALLAH ....ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN:)

Hamile arkadaşlarımın dualarını bekliyorum

Hamile arkadaşlarımın gözüne çarpmıyor konum sanırım

41 HAMİLE ARKADAŞ BULAMADIM NEYSE NASİP DEĞİLMİŞ BU DUAYI ALMAK

bnde okudum uzulme rabbım ınsallh tezamnda nasıb etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…