Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

Okudum canım tez zamanda aslında hayırlı zamanda hayırlı evladin olsun insallah

Arkadaşlar geçmiş dualara bakarken hamilelikle ilgili 41 ayetel kürsi ve 41 fatiha okutanları gördüm ben de yaklaşık bir senedir bebek istiyoruz eşimle sorun olmamasına rağmen hamile kalamadım henüz şuan da adetliyim hamile 41 arkadaştan şu 3 aylar yüzü hürmetine 1er Ayetel kürsi ve 1er Fatiha okumalarını rica ediyorum ALLLAH(C.C) tüm isteyenler hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin amin
okudum canım rabbim tez zamanda hayırlı haberlerini duyalım.

Okudum canım tez zamanda aslında hayırlı zamanda hayırlı evladin olsun insallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip eder inş kolay hayırlı doğumlar nasip eder sizlere de hakkınızı helal edin inş ben de tez zamanda hayırlarla yazarım müjdemi sizlere

okudum canım rabbim tez zamanda hayırlı haberlerini duyalım.
:KK9:keşke daha önceden yazsaydım tüm konulara ama yazmıştım fakat okuyan olmamıştı nasip şimdiye demek ki..
ALLAH RAZI OLSUN CANIM...
hakkınızı helal edin..
Rabbimiz hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin sizlere evlatlarınızı sağlıcakla sevinçle hayırlarla kucağınıza almayı nasip eder inş amin..
ben de sizlerin yanında sevinenlerden olurum inş tabii tüm isteyenler de inş amin

Bir er tane okudum Allah hayırlısı ile sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin inşallah

Bir er tane okudum Allah hayırlısı ile sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin inşallah
HZ.MEVLAM sana da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin evlatlarınızın öyle olmasını nasip etsin sağlıklı hayırlı doğumla kucağınıza bebeklerinizi alırsınız inş amin..

HZ.MEVLAM sana da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin evlatlarınızın öyle olmasını nasip etsin sağlıklı hayırlı doğumla kucağınıza bebeklerinizi alırsınız inş amin..
Amin canım amin cümlemize inşallah

7'şer fatiha ve ayetel kürsi okudum. Rabbim kabul etsin, tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü salih saliha evlatlar nasip etsin insAllah canım. 1 er tane demişsin ama içimden 7 ser tane okumak geldi :) Rabbim kabul etsin inşallah

Son düzenleme:
7'şer fatiha ve ayetel kürsi okudum. Rabbim kabul etsin, sağlıklı sıhhatli salih saliha evlatlar nasip etsin insAllah canım. 1 er tane demişsin ama içimden 7 ser tane okumak geldi canım :) Rabbim kabul etsin inşallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ..
Rabbim ne muradın varsa versin hayırlarla gönlündekini inş bebek mi istiyorsun sen de eğer öyleyse hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin sana da canım hakkını helal et

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ..
Rabbim ne muradın varsa versin hayırlarla gönlündekini inş bebek mi istiyorsun sen de eğer öyleyse hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin sana da canım hakkını helal et
evet canım uzun yıllardır bebegime hasretim. Helali hoş olsun canımmm

Okudum canım. Allah kabul eder inşallah. Sağlıkla sağlıklı bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Ben okudum. Rabbim tez zamanda sağlıkla kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inş sana ve isteyen herkese...

Can'ım ben de okudum. Rabbim en kısa zamanda sizi bebeklerinize kavuştursun. Ben ikinci tüp bebek denememde 4444 salavatı tefriciye duasını okumuştum. Rabbime şükürler olsun duam kabul oldu. Size de öneririm

Ben okudum. Rabbim tez zamanda sağlıkla kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inş sana ve isteyen herkese...
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH ne muradın varsa hayırlarla gerçekleştirsin inş evlat istiyorsan da hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin YÜCE MEVLAM HEPİMİZE

X