Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

canım bende yarın okurum senin için 41 ayetel kürsi 41 de fatiha mı okunuyor

Amin Allah razı olsun :)) bundada vardır bir hayır:) İnşaAllah bu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine tedevinde olumlu sonuç alırsın :)
inş canım tüplerim açık çıktı 7 ay önce rahim filmi çekindim şimdi 3. kez klomen kullanıyorum hayırlısı belki de zamanı gelmiştir de ben her yere yazıyorum şimdi duam bitsin diye :)

Okudum canim.rabbim saglikli sihhatli hayırlı evlatlar versin insallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM senden de ...
ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin kolay hayırlı sağlıklı doğum Rabbim evlatlarınızdan güldürsün sizleri inş amin

tamam canım beni de sayabilirsin okuyorum hemen
ay çok sevindim tamamlanacak inş..
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ...hakkınızı helal edin..
ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip etsin hayırlısıyla kucağına sağlıcakla almayı kolay doğum nasip etsin evlatlarınızdan gülersiniz inş yanınızda bizler de inş amin

Allah senden de razı olsun canım rabbim hiçbirimizin kucağını boş koymasın inşallahh

Allah senden de razı olsun canım rabbim hiçbirimizin kucağını boş koymasın inşallahh
amin inşaallah çok sevindim inş tamamlanacak bu ay çok heyecanlıyım inş benim de bebişim olacak hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan diye zamanı gelmiştir inş ALLAH BİLİR...
Hakkınızı helal edin çok sevindim

helal olsun canım benimminşallah Allahın izniyle rabbim ol der ve olur...

Okudum canım Rabbim sana da nasip etsin inşallah en kısa zamanda
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olur inş evlatlarınız hayırlı sağlıklı kolay doğum olurda analı babalı büyütün inş evlatlarınızı darısı bana bu duam tamamlanırsa daha da umutlu bu ay tedavimi olacağım bu gece düşünüyorum ya bir sene oldu bu konuyu açalı neden tamamlanmadı acaba dedim birden :)
hakkınızı helal edin sağolun

Bende okudum Can'ım Hakkı'nda hayırlısı olsun
ALLAH RAZI OLSUN CANIM...
HZ.ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip eder inş hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın evladını inş Rabbim evlatlarınızdan güldürsün hakkınızı helal edin inş hayırlısıyla beni de sevindirir Rabbim inanıyorum

Canm bende okudum ama sana tavsiyem 41 gun meryem suresi ve yasin okuman sadece kendin hergun bitane okuyacaksin hic birakmadan adet gunlerinde de birine soyluycen senin yerine okuyacak cok duydum bununla hamile kalan bende dusugumden sonra okudum hemen rabbim verdi cok sukur

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ..
Rabbim evladını hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan eylesin inş canım kolay ve sağlıklı doğumun olur inş..
Ben 41 meryem suresini kendim 1 sene önce yaptım canım ama bebek için yasin okumadım çok umutluydum meryem suresi bitince ama nasip olmadı henüz..
hakkını helal et çok sevindim bayağı arkadaş okudu inş tamamlanır birkaç güne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…