Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

Amin ecmain canim, ben bebegimi senin gibi hasretle bekledim ve Rabbime sükürler olsun ki bizi kavusturdu. Insallah sizin kavusmaniz da yakin olur ♥
ay inş amin ALLAH söyletmiştir inş bu ay 3. kez klomen kullanıyorum rahim filmi çekindikten sonra ilk defa bakalım inş işe yarar şifa olur RABBİMİZ DE OL DER VE OLUR hayırlarla inş amin

ay inş amin ALLAH söyletmiştir inş bu ay 3. kez klomen kullanıyorum rahim filmi çekindikten sonra ilk defa bakalım inş işe yarar şifa olur RABBİMİZ DE OL DER VE OLUR hayırlarla inş amin
Bebegin sana mucize gibi gelecek Allah'in izniyle... Rabbim her daim gönlüne göre versin canim

ay inş canım bu ay heyecanlıyım çok
Rabbim emeklerini bosa cikarmasin, insallah "anne" olmanin vakti gelmistir gülüm. Her seyin bir vakti zamani var, her daim hakkimizda hayirli olani dilemek lazim.

Rabbim emeklerini bosa cikarmasin, insallah "anne" olmanin vakti gelmistir gülüm. Her seyin bir vakti zamani var, her daim hakkimizda hayirli olani dilemek lazim.
öyle canım zamanın da hayırlısı diyoruz eşimle her zaman beklemedeyiz hep dua ediyoruznaşnal gülüm Rabbim seni de sıkmasın bunaltmasın heyecanla müjde verdiğim gün de gelir inş en yakın zamanda hemen yazarım sana da tüm konulara

Amiiiin insallah, hayirli haberlerini bekliyorum

bir sıkıntınız olursa arkadaşlar sizler de bana yazın elimden geldiğince dua ederim inş sizlere

ALLAH RAZI OLSUN BAYAĞI ARKADAŞ OKUDU ÇOK SAĞOLUN

Ben de okudum canım.. En kısa zamanda güzel haberleri verirsin inşaAllah

Cümlemizden inşaAllah canımm
Hadi inşaAllah, sen umudunu kaybetme yeter ki, Allah en güzel zamanda versin bebeğini
amin canım benim inşaallah güzel haberleri tüm arkadaşlarım da isteyenler de alır ben de en kısa zamanda hayırlarla alırım inş bu ay eşimin de doğum günü ona ne güzel hediye olur geçen sene yapamadım ama belki bu sene ona doğum günü hediyesi olur inş amin

Ne güzel düşünmüşsünn, inşaAllah verirsinn dünyanın en güzel hediyesinii

Ne güzel düşünmüşsünn, inşaAllah verirsinn dünyanın en güzel hediyesinii
ay bir sürü arkadaş da duamı bitirdi dua ettiler bana sizlerden ALLAH RAZI OLSUN cümlenizden Rabbim inş herkesin gönlündeki muradını versin hayırlarla darısı da bana inş bekliyorum canım 14 mayısta bat günüm bakalım ne olacak

Allah cümlemizden razı olsun canım.. İnşaAllah edilen dualar kabul olur, Allah yüzünüzü güldürür Mutlaka haber ver bize :) mümkünse güzel haber olsun

Allah cümlemizden razı olsun canım.. İnşaAllah edilen dualar kabul olur, Allah yüzünüzü güldürür Mutlaka haber ver bize :) mümkünse güzel haber olsun
HABER EDERİM CANIM ETMEZ MİYİM HEMEN MSJ ATARIM SANA :)
tüm konulara yazacağım hamileyimmmmmmmmmmmmmmm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…