Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

arkadaşlar bu konumda ALLAH RAZI OLSUN çok hamile olan ve olmayan arkadaşlar bana ayetelkürsi okumuştu ama bu 2 seneye yakın sürede ben hamile olamadım ALLAH OL demedi demek ki zamanı gelmedi şubatta ilk aşılamam yapılacak yine dualarınıza ihtiyacım var

arkadaşlar bu konumda ALLAH RAZI OLSUN çok hamile olan ve olmayan arkadaşlar bana ayetelkürsi okumuştu ama bu 2 seneye yakın sürede ben hamile olamadım ALLAH OL demedi demek ki zamanı gelmedi şubatta ilk aşılamam yapılacak yine dualarınıza ihtiyacım var
kimse konuma bakmıyor:KK43:

Okudum :KK51: Şşşt kız bana bak; ben idrar testinde silik çizgiyi görünce ilk seni aradım; sen de beni arayacaksın haaa kırarım kafanı :KK53:

Okudum :KK51: Şşşt kız bana bak; ben idrar testinde silik çizgiyi görünce ilk seni aradım; sen de beni arayacaksın haaa kırarım kafanı :KK53:
oy gülüm benim tabii ilk seni arayacağım aklımdasın dualarını da eksik etmiyorsun ALLAH RAZI OLSUN gülüm...bugün ben de doktordaydım vitamindir glifordur mamadır derken ne yiyeceğimi de bilemez oldum tatlıdan da iştahım kesildi normal yemek yemeye bile çekinir oldum :KK70:şubat adetimde tedavim başlıyor canım iğneleri vurulma falan bir de diş içim var gömülü dişim çürük onu çektirmem lazım ya off off :KK70:

aaynaa aaynaa ben size dogumda dua edicem, insallah kisa zamanda kabul olur duam. Bu arada dogumum bu hafta, yani cok bekletmeyecegim sizi :KK53: bu arada denediniz mi bilmiyorum ama ben bal-corekotu-tarcin kiruyle hamile kalmistim, denemediyseniz deneyin mutlaka

aaynaa aaynaa ben size dogumda dua edicem, insallah kisa zamanda kabul olur duam. Bu arada dogumum bu hafta, yani cok bekletmeyecegim sizi :KK53: bu arada denediniz mi bilmiyorum ama ben bal-corekotu-tarcin kiruyle hamile kalmistim, denemediyseniz deneyin mutlaka
CANIM O KÜRÜ YAPMADIM AMA ŞİMDİ TEDAVİDEYİM ŞUBAT SONU ADETİMDE AŞILAMAM OLACAK MADDİ MANEVİ SIKINTILARIM YÜZÜNDEN ERTELEDİK HEP İNŞALLAH HAYIRLI ZAMANI GELMİŞTİR DE BİZ DE EŞİMLE SEVİNİRİZ ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINI SEN DE HELAL ET HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLARDAN OLUR İNŞALLAH EVLADIN HAYIRLA SAĞLIKLA BİR AĞRIDA DOĞUMUN OLUR İNŞALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI ANALI BABALI BÜYÜTÜRSÜNÜZ EVLADINIZI İNŞALLAH EVLADINIZDAN GÜN GÖRÜRÜRSÜNÜZ İNŞALLAH CANIM SİZLERLE BİRLİKTE BİZ DE İNŞALLAH AMİN

CANIM O KÜRÜ YAPMADIM AMA ŞİMDİ TEDAVİDEYİM ŞUBAT SONU ADETİMDE AŞILAMAM OLACAK MADDİ MANEVİ SIKINTILARIM YÜZÜNDEN ERTELEDİK HEP İNŞALLAH HAYIRLI ZAMANI GELMİŞTİR DE BİZ DE EŞİMLE SEVİNİRİZ ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINI SEN DE HELAL ET HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLARDAN OLUR İNŞALLAH EVLADIN HAYIRLA SAĞLIKLA BİR AĞRIDA DOĞUMUN OLUR İNŞALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI ANALI BABALI BÜYÜTÜRSÜNÜZ EVLADINIZI İNŞALLAH EVLADINIZDAN GÜN GÖRÜRÜRSÜNÜZ İNŞALLAH CANIM SİZLERLE BİRLİKTE BİZ DE İNŞALLAH AMİN
Mesaji okurken agladim, ne guzel yazmissiniz. Allah size de hayirli, saglikli cocuklar nasip etsin en hayirli zamanda :dua:

Mesaji okurken agladim, ne guzel yazmissiniz. Allah size de hayirli, saglikli cocuklar nasip etsin en hayirli zamanda :dua:
AĞLAMAYIN LÜTFEN BEN DE ZAMANINDA ÇOK AĞLADIM AMA AĞLAMAKLA ÇÖZÜM BULAMADIM SİZ HELE ŞİMDİ KENDİNİZİ HİÇ ÜZMEYİN EVLADINIZI HAYIRLA SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALIN MELEĞİNİZİ TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE BANA DA DUA EDİN İSMİM MÜNEVVER CANIM BEN DE KISMETSE KURAN-I KERİM OKUYACAĞIM BUGÜN YARIN İSMİNLE DUA EDERİM İNŞALLAH SEN DE İSTERSE N ÖZELDEN DE YAZABİLİRSİN İSMİNİ RABBİM DOĞUM MASASINDA AĞRIDA BIRAKMASIN KOLAY DOĞUMUN OLUR HAYIRLA SAĞLICAKLA TÜM DOĞUM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZA İNŞALLAH AMİN...

Helal olsun ne demek canim.. sende hakkini helal et.. amiiinnn canim aminnnn :KK42: bu aralar benimde duaya cok ihtiyacim var gönlümdeki dua icin....
Hayırlısıyla canım inşallah ben de sana dua ederim ismini burada yazmak istemezsen özelden yazabilirsin isminle dua edeyim sana inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN RABBİM GÖNLÜNDEKİ MURADINI HAYIRLI TEZ ZAMANDA HAYIRLARLA SANA NASİP EDER İNŞALLAH AMİN

X