Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

sevilim ben burdayim; nasilsin nasil keyifler?
valla iyi tatlım senin nasıl herkez tatile çıktı ama kimsecikler yok ben dün iğne vuruldum bu gün önemli bi gün fakat eşimin işleri yoğun moralim bozuk yani canım bu ayda olmayacak galiba

ne iğnesi vuruldun ?neden morali bozuk?olmayacak demenin belli bir sebebi vr mı canım ?üzme kendini noluuur yaa kaydirigubbakcemile5

ne iğnesi vuruldun ?neden morali bozuk?olmayacak demenin belli bir sebebi vr mı canım ?üzme kendini noluuur yaa kaydirigubbakcemile5
canım ben çatlatma iğnesi vuruldum gebe kalabilmek için bunun için ilişki şart bir kaç gün fakat eşimin bayram dolayısıyla işleri çok yoğun yani anlayacağın pek vakit ayıramıyoruz birbirimize yani tahminen bu ayda zor gibi görünüyor gebelik

betyy gündoğmadan ceylan ya sizmişsiniz sayfayı ayakta tutan baksana kimse girmiyo çok yalnız kaldımmmmmsenağlama

sevilimmmm yok oole morel bozmak tam en onemli gunler de stress klava: kiskisss, umut rahatlik gel bakalim sengözlerimebaksanab:dance:

simdi cok iliski degil vaktinde bir iliski bile yeter belki de daha iyi hatta:CüvCüv:
sakin uzme kendini bugunler hele, walla neler konusur olduk:asigim: ama oole guzelim
benim de bu hafta muhim ozellikle hafta sonuna dogru, Allah sesimizi duysun guzelim, Insallah beraber haykirirz burda kaydirigubbakcemile5

benide listeye ekleyin kızlar 8 aralık adetim..yani yarın.. olmazda inşaallah hamileyizdir:)

kıslar benıde ekleyın lısteye 3 senelık evlıyım ama ortada bısey yok herkesin hala bebek yokmu demesınden cok sıkıldım bazen okadar sınır oluyorumkı istemıyoruz bız daha erken dıyorum halbukı içimden gecenı bı bılseler benımde 19u bugun ayın 7si inş. bu ay olmas :

slm kızlar ayşegülüm desene seninle beraber beklicez ayın 19 unu cünkü benimde o zaman adet tarihim insallah regl olmayız canım:Saruboceq:

Betty cim bence de adeti geçip haber vermeyenleri sil...Sonuçta geldikleri zaman çok isteyen olursa ekletiriz.Bazen ben de giremiyorum ama en azından günüm geçse girip haber veririm :)

Bu bayram da HALA BEBEK YOKMU sorusunu soranlara burdan SiteMlerimi yolluyorum ....

aaa olsa söyleriz nerdeeeeee.......

insallah canım benim

aysegulum ben de sinir oluyorum soranlara ama galiba insanin basina gelmeden dusunemiyor "deniyorlar da olmuyor" diye(( walla ben artik kimseye soramaz oldum onceden aklima gelmezdi mesala bu. gerci ben kimseye oyle rahatca zaten sormazdim, sevdigim yakin hissettigim insalara ancak.

yine de cogu kisinin aklina gelmiyor bence ondan soruyorlar. bir de bile bile soranlar var, asil onlarin yaptgi cok ayip. Allah kimseyi aratmasin bu konuda kizlar biz biliriz ne demek. sabir sabir Allah'im duy sesimizi(

merhaba kızlar
iki gündür siteye giremedim il dışından kardeşlerim geldiler hep annemlerdeydik bugün eve geldim
ama aklım hep sizdeydi gelir gelmezde nete girdim zaten

gelgit canım tebrik ederim darısı bizlerin başına inşallah

sevilcim burdayız canım biz birlikteyiz hep ne olursa olsun

bettycim bence sil canım onları yani topice uğramayanları böyle olmuyo ki onlarca kişi var ben bikaç kişi hariçç kimseyi tanımıyorum bile hadi tanımamayı geç haber bile alamıyoruz tanımaktan kastım burda muhabbet edebilmek kayıt olduklarını bile unutmuş bence

sevilcim bence canını sıkma canım olacağı varsa zaten olacaktır sen merak etme canım

gündoğmadan canım mesajını bugün okudum kesinlikle yanlış anlamadım canım seni aşılama konusunda

kızlarr hepinizi tek tek öpüyorum ben yarın eşimin memleketine geçicem sabahtan o nedenle birkaç gün nete giremeyebilirim ama gelir gelmez giricem emin olun hepinize şimdiden iyi bayramlar kendinize iyi bakın canlarr

kızlar bu arada bugün türbeye gittik hepimiz için dua ettim orda allah hepimiz tez vakitte kavuştursun bebişlerimize diye isteyen kullarının kucaklarını boş bırakmasın diye inşallah ettiğim dualar kabul olur kızlar

slm kızlar 3 gündür giremedim benim ayın 4 de adet olucaktım olmadım hamilelik testini ayın 4 ünde yapmıştım hamile değilim ama hala adet olmadım neden acaba 2 gün daha beklicem olmazsa tekrar test yapıcam inş.hamileyimdir dua edin kızlarrrrrr

ben olsam beklemeden yarin tekar yapardim. regle gunun cikmadiysa bile yarin cikabilir, derler ya iki gunde katlarmis deger. harika olur hamileysen eger. cifte bayram hayatinin en guzeli bayrami hatta; degilse de o beklentinin kesilmesiyle reglen gelir. Insallah hamilesindir tatlim, buraya da haber ver bizlere sayfa senlenir:))

ilk ben yazayım madem
İYİ ve MÜJDELİ bayramlar dilerim hepimize :)

Ben bu ay için hiç umutlu değilim, iki aydır soğuk algınlığıyla uğraşıyorum, tam da olası dönemlere denk geliyor, antibiyotik kullanmıyorum bu sefer de hastalık uzun sürüyor.
Yani olmaz ya! hani olursa da gerçekten canını dişine takıp gelmiş olacak meleğim.
Önce sağlık sıhhat sonra da hayırlı haberler dilemek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…