Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

bişi sorcam yerleşme kanaması sancılı olabilir mi?yani hani gebeysen de adet döneminde adet olacakmışsın gibi belirtiler oluyomuş ya?bunun arasında sancı da var mı acaba?

ya karnım ağrıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaa.yazın nolur...................

canım inşallah yerleşme kanamasıdır ama bence sen bi test yap eğer kanaman varsa allah korusun bebiş falansa eğer tedbirini alırsın güzelim

kızlar ya niye kimse girmiyo çok az kişi giriyo herkez ismini yazdırdı kaçtı gitti nerdesiniz kızlar haber verin durumunuzdan......

ben bugün kan tahlili yaptırdım eşimde spermiyogram yaptırdı çok şükür temiz çıktı tahliller klomen verdi doktorum cuma günü başlıyorum alahım inşallah bu ay tutar artık beklemek istemiyorum tahliller temiz çıkınca rahatladı içimiz....

tubayok cnm üzülme bende hüsrana uğradım bu ay ama napalım dediğin gibi inşallah 2009'a hamile olarak gireriz cnm.....

bettycim ben burdayım evet çok az kişi giriyo ama ben zamanla girenlerin sayısının artacağını düşünüyorum canım en azından biz giriyoruz bak:)canım inşallah bu ay gelir minnoşun

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH

KIZLAR VARMI GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZ HABERLERİNİZİ

cucu_pete..........15 kasım
gamzeli..............19 kasım

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

bs_hn..................21 kasım
gizemx................21 kasım
sweetbaby17......22 kasım
berre10...............22 kasım
svlkbr..................22 kasım
dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
sevilim.................24 kasım
sivaslı58...............24 kasım
hduygu.................24 kasım
özçeliksena........25 kasım
saliha61.............25 kasım
arda................. 26 kasım
trapper55...........26 kasım
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
aytişş.......................22 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....

aysbar...........

güzel hamiş adayları ve hamişler ben kaçıyorum az sonra misafirlerim gelecek görüşürüzzzz

bugün troid kontrolüne gittim.doktor sadece ilaç dozonu arttırdı şimdilik.iki hafta sonradda kadın doğuma gidicem.

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

cucu_pete..........15 kasım??????????????
gamzeli..............19 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım
gizemx................21 kasım
sweetbaby17......22 kasım
berre10...............22 kasım
svlkbr..................22 kasım
dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
sevilim.................24 kasım
sivaslı58...............24 kasım
hduygu.................24 kasım
özçeliksena........25 kasım
saliha61.............25 kasım
arda................. 26 kasım
trapper55...........26 kasım
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
aytişş.......................22 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek:[/QUOTE]

bugün troid kontrolüne gittim.doktor sadece ilaç dozonu arttırdı şimdilik.iki hafta sonradda kadın doğuma gidicem.
aysbar mrb canım.ya senin gebelik belirtilerin ne olmuştu?yani sanki adet olacakmışsın gibi belirtiler var mıydı?yani karın ağrısı ,lekelenme falan?

özçeliksena cnm valla adet belirtileri ve hamilelik belirtileri çok benziyo birbirine inşallah hamilesindir ama istersen test yap ......

aysbar cnm keseyi gördünüzmü anlatmadın hiç ultrasonda gözüktümü minişin??.....

ceylan83 tatlım saol inşallah sende hamiş kalırsın biz yeteriz birbirimize demi ama?.......

özçeliksena cnm valla adet belirtileri ve hamilelik belirtileri çok benziyo birbirine inşallah hamilesindir ama istersen test yap ......

aysbar cnm keseyi gördünüzmü anlatmadın hiç ultrasonda gözüktümü minişin??.....

ceylan83 tatlım saol inşallah sende hamiş kalırsın biz yeteriz birbirimize demi ama?.......
betty cim sağol ya yarın sabah test yapacağım zaten aldım bugün testi.ama karnım ağrıyor gebelik ihtimalim %1 gibi görüyorum o ihtimalle avunuyorum şu an .yani aslında haftaya falan olurum diye düşünüyodum böyle erken olması falan umut veriyor biraz da.nebileyim ya mücadele gücüm kalmadı artık

aysbarcığım troid için ne kullanıyorsun liveterolmü kullanıyorsun kullandığın doz ne kadardı ve nekadara çıkkardı doktor a.s.

canım tiroid değerlin nasıl çıktı bende tedavi görüyorum kan değerlimi normale çeviremye çalışıyorum ve bu yüzden bebişim olmuyor şimdilik

tatlım benimde 8 aralık olarak kaydedebilirsin inşallah bu sefer hamiş listesinde yar alırım nasipse
hepinizi öpüyorum

sıla sende demi tiroid sorunu var

burcusal bende ne sorun yokki benim bir tane oğlum var 10 yaşında [allah daha uzun ömür versin] 7 tanede düşüğüm var çok zor hamile kaldığım gibi bide düşük yapıyorum bunun yanı sıra evet troidde var bak bir dokundun bin ah işittin

kızlar günaydın bugün keyfim pek yok karnım ağrıyor regl olcam gibi bakalım hayırlısı bu arada 8 aylık bebişi olan bir arkadaş 10 gün adetinin geciktiğini söyledi test yapcakmış ikinci geliyomuş galiba bide kazayla olmuş sinir oluyorum kazayla oldu diye duyunca nasıl oluyor di mi sanki bu ara herkes gözüme sokar gibi ard arda hamile kalıyor onlar adına seviniyorum ama kendi adıma da üzülüyorum açıkçası neyse Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin patlasak da çatlasak da yapcak bişey yok umutla beklemek gerek

burcusal bende ne sorun yokki benim bir tane oğlum var 10 yaşında [allah daha uzun ömür versin] 7 tanede düşüğüm var çok zor hamile kaldığım gibi bide düşük yapıyorum bunun yanı sıra evet troidde var bak bir dokundun bin ah işittin

Allah başka dert vermesin, bendede tiroid var bu sıralar bu konuyla iç içeyim bebeğim olcakmı olursa sağlıklımı olcak diye düşünüp duruyorum :çok üzgünüm:

Trapper çok haklısın, ne kazası yani ben de inanmıyorum onlara. önlemini almamıştır kesin...
gerçi biz de olmasını istiyoruz ama olmuyoki :) olacak insalllah sabır sabır

allahın iizniyle olacak hepimizin inşallah arkadaşlar ama ne zaman belli olmaz umudumuzu yitirmeyelim

X