Gebe kalamayanlar buraya.....

Onu bilmiyordum klomen tedavisine ben özelde başladım ilk ayım hayırlısı olinsallah iş tup bebeğe falan kalmaz eşimde var varikosel ama spermlerle zarar vermemiş herşey normal dendi ameliyata gerek yok sadece kontrolleri ihmal etmeyin dediler

Merhaba Anne Adayları 2 yıldır çocuk için korunmayı bıraktık yaklaşık 6 aydır dr tedavisi görüyorum klomendi catlatma iğnesi vitamin ilaclari folik asitti derken yumurta büyüyor ama çatlamıyor.31 ekimde regl oldum regl 3 cü günü hastahaneye gittim aşılama için ama dr önermedi eşimin spermi kalitesi çok iyi onda herhangi bir sorun yok dedi.Bende küçük bir miyom var 3 cm falan bana hap verdi Femera onu kullanfim çatlatma iğnesi tekrardan yaptım bu ay hamile kaldın kaldım kalmadiysan son çare Miyomu ameliyatla almak olacak arkadaşlar bu konu hakkında biraz beni aydinlatirmisiniz dr degistirmem gerekiyor mu?

Çatlatma iğnesi oldum progestan kullndim ve hamile kalamadim simdi ne olacak bilen var mi yardim edin...
Cok üzülüyorum galiba olmicak bundan sonra ne yapilacak bilen yzasin lutfen

Esimin degerleri dusuk biraz bende de yumurtlama gec oluyo tam ben de anlamdim artik doktor yumurta takibi yapti catlatma ignesi verdi bize tup bebk diyo ama oda tutar mi bilmiyorum bide ne kadar tup bebek bilen uygulayan var mi asilama yapmaktansa tüp bebej yapalim diyo doktor degerler dusuk diyo zaten normal olsyadi 2 yıl icinde olurdu belli bi sorun olduğu tup bebek tek asama mi oluyo bide ne kadar bilen yazabilir mi birde doktor simdi bana ne dicek onu da bilmiyorum yarin gidicem hsg cektordim temiz çıktı

Canım sen o doktora gitme önce çünkü devlet tüp bebek yapmadan önce senden aşılama raporu istiyor aşılama yapmadan tüp bebek olmaz eşinin değerleri düşükse sana adetinn 5. günü klomen veriyor klomen bitince yumurta çatlatma iğnesi veriyor sonra eşin sperm veriyor ve en hareketli değerleri sperm yıkama yöntemi ile aşılamada sana enjekte ediyorlar bn üsküdar anadolu hastanesi ist. 600 tlye aşılamamı bu ay yaptırdım şuan sonucu bekliyorum o doktor bir kere saçmalamış ona gitme sen

Aklım karisik kafam karisik bilmiyorum baklm bu sefer ne dicek tup bebek den once asilama sart mi yani Acıbadem Hastanesi ne gidiyorum ben ama sonucunu yazarmisin tutacak mi asilaman ki ins tutar allah yardimciniz olsun

Aklım karisik kafam karisik bilmiyorum baklm bu sefer ne dicek tup bebek den once asilama sart mi yani Acıbadem Hastanesi ne gidiyorum ben ama sonucunu yazarmisin tutacak mi asilaman ki ins tutar allah yardimciniz olsun
Hangi ilde oturuyorsun İstanbul'da ise yerin Üsküdar Zeynep kamile git özelden önce devlete git derim

Çatlatma iğnesi oldum progestan kullndim ve hamile kalamadim simdi ne olacak bilen var mi yardim edin...
Cok üzülüyorum galiba olmicak bundan sonra ne yapilacak bilen yzasin lutfen
Moral bozmak yok Allah’ın izniyle hamiş olcaz burdan da birbirimize ay bugün midem bulandı ay başım dönüyor diye rahatsızlıklarımızı yazcazmoralini bozma canım benim

Merhaba bayanlar bende 2 yıl 4aylık evliyim ilk kimyasal gebelik ikinci üç buçuk aylık üçünci bir buçuk aylık düşüklerim oldu ocağın 8i bir yıl olacak düşük yapalı tedavi görüyordum bıraktık mecburiyetten klomen çatlama miğnesi kullandım beklemek o kadar zor ki kendimi 20 yıl yaşlanmış yorgun hissediyorum ağlayamaz oldum artık stres sıkıntı evliliğin böyle olacağını düşünmemiştim Allahım herkese evlat sevgisini tatdırsın inşallah tez zamanda isteyen herkesin olsun yeni doğan bi çocuk görsem gözlerim doluyo diyorum benimde olacakmı bi gün

Aynen bende öyleyim ne zaman bi çocuk görsem tv de olsun sokakta olsun aynı düşüncedeyim rabbim hayırlı zamanda versin hepimize Bebiş o zamanda bu yakın zamanlar olsun gerçekten beklemek zor ama umut yitirmek Yok dua edelim birbirimize müminin mümine ettiği dua çabuk kabul olur

Slm bende bu ay asilama yapilacak şartlar uygun olurda yani gonal f ignesi verdi hergün yapıcam tek yumurta oluşumunda yapacak daha once uygulayanlar tutar mi ki biraz dusuk bi oran daha once yapanlar bana yazabilir mi ... nasil sonucu ne oldu

merhaba ben 3 bucuk yıllık evliyim bi tane kimyasal gebeligin oldu ayin 9 unda asilama oldum 7 sinde catlatma ignesi öncesinde gonal f igne kullandım bu gun igne olalı 1e. gun test yaptim cok silik hayalet bi çizgi cıktı testi erken yapmis olabilirmiyim ignenin etkisi 13 gun sürebiliyor mu acaba umutlanmalimiyim karmaşık duygular içersindeyim

Ben klomenle asilama oldum iki defa. İkiside negatif sonuclandi baska sorunlarim çıktı herkeste farkli olabilir kotu dusunme olumlu dusun canim

Kızlaarr banada fikir verin lütfen....
Bende bir yıldır bebek istiyorum klomen kullandım ikinci denemem birincisinde yumurta oluşmadı ikincide üç yumurta oluştu bir hafta gün aşırı ilişki oldu şimdi adet olmam gereken gün kahverengi lekem oldu üç damla kadar. Gecikmenin 3. Günündeyim. Ama adetim geç gelir arada bekliyeyim mi test yapayım mı? Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…