Gebe kalamayanlar buraya.....

Selam kızlar ben yeniyim aranızda 1 yıldır evliyim hiç korunmadık bi kere doktora gittim folik asit ve progestan verdi geçenlerde yeni bi doktora gittim oda inofolic Combi verdi fitil gibi kullanacaksın adetin 1.günüde klomen ve eserden kullanacaksın 6.günğ geleceksin sesi böyle olup haöile olanlar var mı
Nasil yani inofolik kapsulunu vajinadan ni al dedi ya? Alla alla. Canim tedaviden once rahim flmi ve sperm testi istemedi mi doktor? Tupler kapalidir belki verdigi ilaclari bosuna alms olursun. Ama tupler aciksa spermlerde bi sorun yoksa klomenle hamile kalablrsn cok kisi var o sekilde kalan. Bu ay bende klomen catlatma ignesi tedavisine basliyorum

Nasil yani inofolik kapsulunu vajinadan ni al dedi ya? Alla alla. Canim tedaviden once rahim flmi ve sperm testi istemedi mi doktor? Tupler kapalidir belki verdigi ilaclari bosuna alms olursun. Ama tupler aciksa spermlerde bi sorun yoksa klomenle hamile kalablrsn cok kisi var o sekilde kalan. Bu ay bende klomen catlatma ignesi tedavisine basliyorum
Hayırlısı olsun inşallah hakkında rabbim isteyen herkese nasip etsin içinde de bize inşallah .Hiç bi test istemedi benden yumuşak kapsül fitil olarak kullanacaksın dedi ama internette hep ağız yoluyla alınıyo bu ilaç gerçi ben fitil gibi kullandım ama az kullandım emin olamadım böyle fitil gibi kullanan hiç oldu mu acaba

Kızlar adetim gecikti test yaptım negatif çıktı bugün de karnım aşırı ağrıyor adet olucam kesin sarı leke geliyor ama adetim gelmiyor gelmesi için bitkisel olarak ne kullansam yada ne yapsam gelir?

herkese selam biz eşimle 2 senelik evliyiz hiç korunmadık çocuk olmadı doktora gittik eşimde sorun var sol varikosel klomen kullandım 8 kasımda aşılama yapıldı dün gittim kontrole rahim duvarın kalınlaşmış yumurta çatlamış dedi progestan verdi bitir 1 hafta bekle gel adet olmazsan dedi çok heycanlıyım inşallah tutar :KK43: daha önce bu süreçleri yaşayan varmı aranızda umut olacak ...

herkese selam biz eşimle 2 senelik evliyiz hiç korunmadık çocuk olmadı doktora gittik eşimde sorun var sol varikosel klomen kullandım 8 kasımda aşılama yapıldı dün gittim kontrole rahim duvarın kalınlaşmış yumurta çatlamış dedi progestan verdi bitir 1 hafta bekle gel adet olmazsan dedi çok heycanlıyım inşallah tutar :KK43: daha önce bu süreçleri yaşayan varmı aranızda umut olacak ...
Bende aynı durumdayım eşimde varikosel var solda ama sermaye kalitesini bozmamis klen kullandım bu ay ilk kez ardından iğne vuruldum bakalım 3 gün sonrası bekliyorum test yaptım dayanamayıp bişey çıkmadı ama nasip 2 ay daha klomen kullanıp olmazsa rahim filmi cekilecek

Bende aynı durumdayım eşimde varikosel var solda ama sermaye kalitesini bozmamis klen kullandım bu ay ilk kez ardından iğne vuruldum bakalım 3 gün sonrası bekliyorum test yaptım dayanamayıp bişey çıkmadı ama nasip 2 ay daha klomen kullanıp olmazsa rahim filmi cekilecek
Yanlış yazmışım sperm olacaktı

kızlar tekrardan merhaba. doktora gitmiştim adet gecikmemin 9.gününde kan testi ve smear temiz çıktı. gebelik yok. bana tarlusal verdi bugün ilacın 6. günü ve 15 gün geciktim hala hastalanmadım. bittikten 10gün sonrasına kadar hastalanman gerekli dedi. aynı zamanda mantarım oldugu için funit, gyno fitil ve travazol krem verdi. bütün ilaçlarımı düzenli olarak kullanıyorum. mantarım geçti mi bilmiyorum akıntılarım devam ediyor. fitil iki taneydi ve 3 gün arayla kullanmam gerekiyordu ilkini kullandım dün 2.sini kullanmam lazımdı ve aşırı kaşıntım oldu neyse gece fitili kullandım şuan sıkıntım yok. ancak hala hastalanmamış olmama takılıyorum. sonuçta tarlusal progesteron içeriyor ve benim ilaç bitmeden önce bile hastalanmam lazımdı. kafam çok karışık :/

Merhabalar :) aranızda trisequens kullanan oldumu? Doktorlar neden o ilacı veriyor biliyor musunuz? Regl düzenli olan bir bayanım , tüp bebek döneminde olduğum için doktorum verdi

bana rahim filmini en başta aldılar çektirdim tüplerim açıkmış klomen kullandım yumurta çatlatma iğnesi yapıldı sonra 36 saat sonra aşılama oldum 8 .kasımda şimdi progestan verdi o ayın 23ünde bitiyor bitir bekle dedi zaten benim adet günüm ayın20si ilaç bitmeden adet olursam tutmamış demektir inşallah seninde benimde ilk aşılaman tutar. yoksa eşlerimizin ameliyat olması gerekecek

bana rahim filmini en başta aldılar çektirdim tüplerim açıkmış klomen kullandım yumurta çatlatma iğnesi yapıldı sonra 36 saat sonra aşılama oldum 8 .kasımda şimdi progestan verdi o ayın 23ünde bitiyor bitir bekle dedi zaten benim adet günüm ayın20si ilaç bitmeden adet olursam tutmamış demektir inşallah seninde benimde ilk aşılaman tutar. yoksa eşlerimizin ameliyat olması gerekecek
Amelyat ne Amelyatı canım

Arkadaşlar sizde ve eşinizin her hangi bir sorun olmadı halde gebelik oluşmadığı için özellikle eşinizin kullandığı vitamin yada başka bir ilaç oldu mu..

Ne bileyim ben bu ay kendim Klomen çatlama iğnesi kullanmak istiyorum
Eşim icin'de doktordan sperm kalitesini hızını artıracak herhangi bir ilaç istiyecem
Yani nasıl bizim hamile kalmamak kolaylaştıracak bir şeyler varsa erkekler için de bu tarz ilaç vitamin yokmudur

Birde acaba bir yerde okumuştum
Eşi enfeksiyon ilacı mı ne içmiş o ay hamile kalmış
Acaba eşim de enfeksiyon olsa herhalde kendi de bende anlardın.degil mı böyle bir şey olduğunu

Hayırlısı olsun inşallah hakkında rabbim isteyen herkese nasip etsin içinde de bize inşallah .Hiç bi test istemedi benden yumuşak kapsül fitil olarak kullanacaksın dedi ama internette hep ağız yoluyla alınıyo bu ilaç gerçi ben fitil gibi kullandım ama az kullandım emin olamadım böyle fitil gibi kullanan hiç oldu mu acaba
Valla ilk kez duydum bende

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem -------------:anneadayı:---13.01.2015-10.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19.09.2015 Doğum Saati 12:45
@pembebasliklikiz -:anneadayı:---09.02.2015-06.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek:20.09.2015 Doğum Saati 22:30
@tm26 ----------------:anneadayı:---03.02.2015-03.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Ramazan Mert:emir_bebek:11.10.2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz ---------:anneadayı:---17.03.2015-12.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Miraç ege:emir_bebek:19.11.2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00 -----------:anneadayı:---24.03.2015-26.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen:emir_bebek:08.12.2015 Doğum Saati 18:30
@esoes1919 -----------:anneadayı:---21.04.2015-03.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Kaan:emir_bebek:27.12.2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel ---------:anneadayı:---09.06.2015-14.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem:emir_bebek:12.02.2016 Doğum Saati 11:20
@emine sabrim -------:anneadayı:-------------------------------:nazar:iyi ki doğdun Prens Berat Ömer:emir_bebek:21.03.2016 Boy: 49 Cm. Kilo: 2550 Gr.
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22.10.2015-13.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prenses Elif Eslem:emir_bebek:26.07.2016 Doğum Saati 15:40
@Kara_bocugum88 -:anneadayı:---03.09.2015-06.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Eren:emir_bebek:
@ftsch -------------------:anneadayı:---15.12.2015-23.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prenses Gökçe Hatun:emir_bebek:16.08.2016 Doğum Saati ?
@yaren92 --------------:anneadayı:---04.03.2016-17.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Yusuf Kerem:emir_bebek:01.11.2016 Doğum Saati 13:17
@Kilim ve tohum ------:anneadayı:---01.07.2016-22.deneme:nazar:iyi ki doğdun Prens Ulaş:emir_bebek:24.03.2016 Doğum Saati ?
@kiymetlimiz ----------:anneadayı:---10.05.2016-36.deneme:nazar:Cinsiyetini bekliyoruz:KK37:
@citlembik1994 --------:anneadayı:---16.09.2016-27.deneme:nazar:Cinsiyetini bekliyoruz:KK37:
seyyav seyyav ------------:anneadayı:--Aralık-------20.deneme:nazar:Cinsiyetini bekliyoruz:KK37:
@mdk35 ------------------:110:--Aralık-------43.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ilfa53 --------------------:110:--Aralık-------23.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@aysntrk -----------------:110:--Aralık-------38.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------:110:--20 Ocak-----27.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur -------:110:--30.03.2017-32.deneme:KK69:Prensesini bekliyor
@ebrar09 ----------------:110:--09.04.2017-34.deneme:KK69:Hsg çıktı aradan
@ciftsariliyumurta -----:110:--28.06.2017-51.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
abla 15 eylülde saglıklı bır oglum oldu allah herkese nasip etsin

Benim eşime ameliyat demedi doktor direk herşey çok iyi değerler güzel ameliyatlı bir durum yok denildi ama bilmiyorum bende klomene üç ay dnicekmisiz olmadı film cektiririm napayım hayırlısı bakalim

Arkadaşlar sizde ve eşinizin her hangi bir sorun olmadı halde gebelik oluşmadığı için özellikle eşinizin kullandığı vitamin yada başka bir ilaç oldu mu..

Ne bileyim ben bu ay kendim Klomen çatlama iğnesi kullanmak istiyorum
Eşim icin'de doktordan sperm kalitesini hızını artıracak herhangi bir ilaç istiyecem
Yani nasıl bizim hamile kalmamak kolaylaştıracak bir şeyler varsa erkekler için de bu tarz ilaç vitamin yokmudur

Birde acaba bir yerde okumuştum
Eşi enfeksiyon ilacı mı ne içmiş o ay hamile kalmış
Acaba eşim de enfeksiyon olsa herhalde kendi de bende anlardın.degil mı böyle bir şey olduğunu
Canım senin ve eşinin herhangi bir sorunun yoksa ilaç alma doğal yollarla beslen mesela keçiboynuzu pekmezini çok tüketsin ve ilişkiye hep sabah girin sperm kalitesinin en yüksek olduğu zaman dilimi ilaç kullanma var öyle şeyler ama benim arkadaşımın eşine zarar vermişti doğal şeyleri araştır bence.

Benim eşime ameliyat demedi doktor direk herşey çok iyi değerler güzel ameliyatlı bir durum yok denildi ama bilmiyorum bende klomene üç ay dnicekmisiz olmadı film cektiririm napayım hayırlısı bakalim
klomen tedavisi ile hamile kalan çok ikinizdede sorun yoksa güzel tabi benm eşimde sorun var mesela sol varikosel ameliyat tek çözümü onlada olmazsa tüp bebek birde aklınızda olsun aşılamayı özel hastanelerde yaptırmayın devlet kabul etmiyor tüp bebek yaparken aşılama raporu istiyorlar eğer aşılamayı özelde yaptırdıysanız devlet 3 kere tekrar yapıyor insan bu işlere girmeden bilmiyor hani aklınızda olsun dedim

X