Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar adetime 10 gün kaldı ama çok sabirsizim igne vurulali 3 4 gün oldu ya nasil geccek on gün bilemedm adeti beklemeden 4 5 gün kala yapsam çıkar mı ki

Umarım herkes dilediği gibi bebeklerine kavuşur.
Kendim için aynı şeyi söyleyemiyorum, pko var. 1,5 ay yumurta takibi için gittim çatlamadı. 50.günde adet oldum, doktora gittim 2. Günü yumurta hala çatlamamıştı. Doktor bu kistleşen yumurta için dogum kontrol hapına başlattı. Benim için süreç baya bir uzun gözüküyor.

Kızlar bugün gittim doktora. Ultrasonda göremedi kan da negatif yani stresten gecikmişim. Muayene etti mantarın var dedi zaten daha öncede vardı fitil kullandım ama geçmemiş. Smear için örnek aldı bir hafta sonra çıkacak. Uzun lafın kısası STRES YAPMAYIN YAPMAYALIM (

Bende 15 aylık evliyim 2 düşük yaptım aradan 9 ay geçti tekrar hamile kalamıyorum yakı yapıştırdım bal tarçın çörek otu karışımı uyguladım soğan kürü yaptim inofolic combi kullandım klomen kullandım (doktor kontrolünde) incir kürü yaptim hayıt hapı kullandim olmadı bi türlü artık bu ay özel hastaneye gidicem boşa giden 9 aydan sonra bu ayda çöp olsun istemiyorum

Canim mesajini gec gordum. Sol ymurtaligimda minik minik kistler var, kilo artisim ve tuylenmeme gore pkos teshisi konuldu
Bu arada bende doktora gittim ve banada polikistik teshisi koyuldu. Ben 6 yildir istiyorum ikinciyi olmadi bir turlu hersey normal denildi bu zamana kadar. Ve bir aktar farketti tahlilime gore polikistiksin dedi bosa giden yıllarimami yanayim bu hastaligin nasil caresini bulcam onami yanayim. Hep dedim bi teshis koyulsunda nasilsa tedavi edilir sebepsiz kadar kotu olamaz dedim ama suan tıkandim resmen. Bu arada aktardan birseyler aldim bakalim fayda etcekmi yazarim

Ben hamile kaldm kendinden ama sagliksizdi simdi 1 yildir bidaha bekliyorum. Ben de dun aktardan civan percemi, aslan pençesi, çoban çantası aldin bunlari karstrcam bakalm faydasi olcak mi. Sen asilama vs denemedn mi canm ya cok olmus? Ama tedavide kolay yanit veriyoruz merak etme. Ymurtlama ilaclari asilama falan basarili oluyo genelde pkosta.

Yaptim canim 2 asilama 2 yumurta takibi ama pko oldugumu bilmeden ve doktorlarda soylemedi hic
O aklima takildiya oyle cok fazlada yumurtam gelismedi gerci doktorda istemedi cogul gebelik olmasin diye en fazla igneyle iki yumurta oldu ona bile riskli dedi yapmak istemedi ben istedimde yapti. Okuduklarima gore genelde cok yumurta gelisirmis pkoda aklim karisık

3 yillik evliysen tup bebek yapablrsn ozaman cnm 2 asilaman olmus sonucta

Selam kızlar ben yeniyim aranızda 1 yıldır evliyim hiç korunmadık bi kere doktora gittim folik asit ve progestan verdi geçenlerde yeni bi doktora gittim oda inofolic Combi verdi fitil gibi kullanacaksın adetin 1.günüde klomen ve eserden kullanacaksın 6.günğ geleceksin sesi böyle olup haöile olanlar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…