Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın kızlar dün testim hcg 1.20 çıktı Sürekli ped koyuyorum oldum olacagım diye dün pembe akıntı geldi peceteye Sefaf renkliydi biraz içinde çok az pembelik vardı peceteye az geldi bi birde sabah 2 damar gibi küçüçük büyük I harfi büyüklüğünde bu kadar minnacık silince peceteye geldi :KK43: adet yok pede gelen yok akan yok bu ne oluyor sizce bu Arada söyle anlatayım belim fatıyor kaşığım agrıyor batma var aşırı gaz sancım gazım var gögüsler şiş şişlik var uyku halsizlik var akıntı var ama su gibi yapısız ve sefaf
Eylül 28 inde korunmayı bıraktık 1 inde adet oldum 2 sinde bitti normalde 5 gün sürerdi 29 günde bir oluyordum adet olmadım 3 gün gecti adet bir gün geçti diye dün teste gittim 1.20 çıktı sizde bu ne olabilir ne okuyor doktor tekrar edeceğiz testi dedi bunu yaşayan var mı bugüne kadar hap koruma hapı falan kullanmadım hep doğal ve daha Eylül’ün 28 inde korunmayı bıraktık 1-2 ekim galiba korunmayı bıraktım diye oldu 2 gün adet olmaz sonuçta durumlar bu bunu yasayıpta hamiş kalan var mı buna yorumunuz nedir :/ endişelendim :KK43: Daha ilk ayımız ilk deneme ama olsun :KK43:

Yumurtalıkların da her hangi bir sorun yoksa bir kadın her ay kaç tane yumurtası olur

Benim bat 23 Ekim..yani bu gün adetimin 10 günü
Ve dün Doktor kontrolünde bir tane yumurtan var ve bir iki güne çatlar dedi...

Şimdi ben normalde erken mi yumurtalmis oluyorum...
Yani adetine daha 20 kusur gün var
Acaba bu ay sadece o bir yumurta mı olur yoksa yine arada yumurtlar miyim

Ne yalan söyleyeyim bir tane yumurta az geldi gözüme

Yumurtalıkların da her hangi bir sorun yoksa bir kadın her ay kaç tane yumurtası olur

Benim bat 23 Ekim..yani bu gün adetimin 10 günü
Ve dün Doktor kontrolünde bir tane yumurtan var ve bir iki güne çatlar dedi...

Şimdi ben normalde erken mi yumurtalmis oluyorum...
Yani adetine daha 20 kusur gün var
Acaba bu ay sadece o bir yumurta mı olur yoksa yine arada yumurtlar miyim

Ne yalan söyleyeyim bir tane yumurta az geldi gözüme

Merhaba kendi bilgilerim doğrultusunda cevap vereyim. Normalde 1 yumurta olur hatta bazı aylar yumurtlama bile olmaz ilaç tedavilerinde hormon verilir ki yumurta sayısı artsın diye. Normali birdir. Genelde adet süresine göre ovulasyon yani yumurtanın çatlama günü değişebilir genelde adetin 14. Günü olarak hesap edilir ama üç aşağı beş yukarı değişiklik gösterir. O yüzden genelde 10. Günden itibaren gün aşırı ilişki önerilir.
1 yumurta az görünmesin ben iğneli aşılama tedavisi gördüm ve 1 yumurtam gelişti sadece evet tedavi için benimde gözüme az görünmüştü ama çok şükür oğlumun bugün doğum günü. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla sizlere de nasip olur.

Doğru söyLyrsnz ben fazLa kaptırdım kendimi bu ise herkes diyo oLuruna bırak bide ben küçükLkten beri hiç bir kere çorap giydiğimi hatırLamıyorum üşütmüşsün de diyoLar bana

Oluruna bırak ama yolunda da bulun. Bi ara bizde buradan hiç çıkmadık sürekli adete gün say test yap her ay bekle 4 sene 1 4 aylık kaybım 1 kimyasal gebelik yaşadım yine de o doktora git bu doktora gir. İnançlıyız ama nasip me zamansa o zaman olacak diyoruz ama bunu uygulamak zor zordu. Her ay ümitle bekledim. Sonra dedim ya ömrüm boyu olmayacaksa geriye dönüp baktığımda sadece yaşamayıp beklediğim bi hayat olacak. Sonra kafamı rahat bıraktım boyama yapmaya başladım eve kuş aldım kursa başladım. Bir yandan da doktor devam ama daha takıntısız. Sonra bi anda bi tedavi süreci başladı karat vermeden aşılama oldum. Ve çok şükür nasip oldu ve şimdi dönüp bakıyorum kendi kendimi yediğim 4 sene var ve oğlumla yaşadığım 1 sene. Geleceği zaman belli ama yolunda da bulunmak lazım. Ben yaz kış çorap patik giyen insanım olmayınca çorap giysende olmuyor işte. İnşallah nasibin yakın zamana yazılmıştır

Kizlar klomen kullanmadan once hep giriyordum buraya umidim vardi az bucuk ama klomeni 3 ay kullandim tik yok ya. Salak doktor takipsiz verdi klomeni. Doktor degistirdim. Umidim iyice gidiyo. En son gecen sene temmuzda hamileydim keske dusmeseydi. Ne kadar zor bi surec. Polikistik overim hormonlarim normal adet duzeni normal ama bebis yok. Ne peki sorun ya rahim flmi temiz spermler normal. Yaptirmadigim sey kalmadi. Pkolular nasil hamile kaldiniz Allah askina ya
Canim hormonlr normal adet duzeni normal demissin peki polikistik teshisini nasil koydu doktorlar

Çatlatma iğnesinin 10. Günü test yaptım negatif çıktı 13. Gün yaptım pozitif çıktı kan verdim sonuç 2.23 neden böyle oldu değer yükselir mi :mad:

Kizlar bana acil yrdim eder misiniz bat geceli 2 gun oluyor ctesi adet olmam lazmdi ama olmadim ovulasyon testiyle iliski yapmistim ztn sonra yumurtlama gunleri bitince cizgi fln cikmadi adeti 2 gun gecti bugun kafam takildi evde fazladan ovulasyon testi vardi ilk idrarla flnda yapmadim ovulasyon testini yaptim kopkoyu 2 cizgi hemen tekrar baska ovulasyon testiyle denedim oda oyle 2 cizgi kopkoyu sizce boyle ogrenen var midir gebeligim birde goguslerim cok sis agrisindan yatamiyorun arada bir kasklarm agriyor sonra geciyor belirti diyebilecegim tek bunlar var ama adet olcagmda da goguslerm sisiyor kasklarm agriyor

Kizlar esim simdi gebelik testi getirdi onu yaptim bakin bi acil 2 gun gecti

Eklentiler

• IMG-20171106-WA0022-1.jpg
    IMG-20171106-WA0022-1.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 58
Çatlatma iğnesinin 10. Günü test yaptım negatif çıktı 13. Gün yaptım pozitif çıktı kan verdim sonuç 2.23 neden böyle oldu değer yükselir mi :mad: kafam karıştı

Eklentiler

• C0A9002B-E381-4FD1-9B0A-09746B3B6AF2.jpeg
    C0A9002B-E381-4FD1-9B0A-09746B3B6AF2.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 57
X